Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Találkoztam szerdán este a Raptorral. Tök normális volt.

Tényleg meg kéne csinélni az ösznépi GSi talit. :blink:

Múltkor szembe jött velem a Füredin és intett még az én szakadt GSimnek is B)

Legyen az a tali!

A Lurdy ház parkolóban nem GSi klub meeting van hanem Opelklub minimeet. BMW, Seat, Fiat és Subaru mondjuk nemtom mit keres ott, de azért legalább látod mit nem érdemes venni :D Báár mindegyik turbós...

Link to comment
Megosztás:

Reggel megálltam Fóton egy Opelboltnál, és vettem egy olajat mert ugatott az oelmangel.

Megkérdeztem mennyi a toronycsapágy ehhez, és aszonta ezer :blink: Há mondom akkor acca még úgyis megéri ha kidobom a kukába.

7végén megnézem szereti-e a pályát még B)

Link to comment
Megosztás:

Reggel megálltam Fóton egy Opelboltnál, és vettem egy olajat mert ugatott az oelmangel.

Megkérdeztem mennyi a toronycsapágy ehhez, és aszonta ezer :blink: Há mondom akkor acca még úgyis megéri ha kidobom a kukába.

7végén megnézem szereti-e a pályát még B)

A toronycsapágy nem drága,csak a cseréje bonyolult egy kicsit.

Link to comment
Megosztás:

Múltkor szembe jött velem a Füredin és intett még az én szakadt GSimnek is :D

Legyen az a tali!

A Lurdy ház parkolóban nem GSi klub meeting van hanem Opelklub minimeet. BMW, Seat, Fiat és Subaru mondjuk nemtom mit keres ott, de azért legalább látod mit nem érdemes venni ;) Báár mindegyik turbós...

na igen......mindenautó tali.... :D :blink: B)

Link to comment
Megosztás:

Off: Te Albert miért akarsz megsérülni? :blink: Örülni kéne inkább, hogy nem tojjuk le a klubbot meg az embereket akiket megismertünk azért mert más márkájú autót vettünk. Én speciel pont a társaság miatt járok ki és fogok is még azt hiszem, nem mellesleg ha lesz egyszer garázsom fogok venni egy C Kadett 2ajtós sedan-t hobbinak.

Link to comment
Megosztás:

Atommanó, GRAT a géphez.Állat nagyon, nagyon szépen beszél a motor, de beleköltözött v.mi kígyó! :blink: Néha sziszegett is! B)

Tom, neked pedig sok sikert a GSi-hez.Most már ott van az 150LE, amiről mindig is álmodtál.S, egy v.mit tarts észben.A Kaja nem annyira fontos! :D

Link to comment
Megosztás:

Off: Te Albert miért akarsz megsérülni? ;) Örülni kéne inkább, hogy nem toljuk le a klubbot meg az embereket akiket megismertünk azért mert más márkájú autót vettünk. Én speciel pont a társaság miatt járok ki és fogok is még azt hiszem, nem mellesleg ha lesz egyszer garázsom fogok venni egy C Kadett 2ajtós sedan-t hobbinak.

Csak a magam nevében tudom mondani hogy nyugodtan, de remélem a többiek is megengedik hogy gyere :D

Van egy kérdésem: Mennyire szoktátok fújni a 195/50R15-öt igy a GSi alatt? 2,2 jó?

Hazafelé Rákosin mielött befordultam volna utcánkba, eljött mellettem a fehér turbós Kadett, és mondta hogy tyütyütyü :blink: B) :D

Link to comment
Megosztás:

Atommanó, GRAT a géphez.Állat nagyon, nagyon szépen beszél a motor, de beleköltözött v.mi kígyó! :blink: Néha sziszegett is! B)

Tom, neked pedig sok sikert a GSi-hez.Most már ott van az 150LE, amiről mindig is álmodtál.S, egy v.mit tarts észben.A Kaja nem annyira fontos! :D

És mélykékPista sziszegője smafu? :D

Link to comment
Megosztás:

Hazafelé Rákosin mielött befordultam volna utcánkba, eljött mellettem a fehér turbós Kadett, és mondta hogy tyütyütyü :blink: B) :D

Ferinek tényleg vadállat lefujója van ha a pólusnál stiftel az itt hallom köbö ;)

Tom majd beszéjjünk ma mikor joe meetelni ;)

az én vasamnak meg folyik a véére :D remlem tényleg csak tömités..

váltóból?

s honnan?

Link to comment
Megosztás:

Nem szép látvány :blink:

Mikor viszed szervízbe ?

Holnap du. egyeztetek Sz.Gabbal. Más miatt(rezgés... mocitartó bak?) mentem volna úgyis ki hozzá..

Valszeg hétfőn megyek... addig nem igazán járkálok vele.. nem tom mennyi olaj lehet benne

Egyúttal megnézzük ezt is.

Aztec: még nem tom konkrétan honnan folyik.. mert nem feküdtem alá, de sztem 100 h a váltóból. Merthogy olyan piroskás az olaj szine.. és semmi sincs piros lötyi a kocsiban... B)

Remélem csak vmi tömítés..

Link to comment
Megosztás:

Nem a váltót, hanem a kuplungot...

a kuplungnak van vmi hangja.. többnyire terhelés változáskor..

Mikor kinyomom, visszaengedem a kuplungot.

pl. mondjuk indulok valahova. kitolatok valahonan, akkor, aztán mikor dobom egyet.. akkor is kattan nyekken vmi kicsit.... utána már ritkábban...megérzésem szerint a szerkezet van ki..

maga a váltó jól megy.. néha kicsit darabosan megy be sebességbe.. olyan mintha nem nyomtam volna ki teljesen a kuplungot.. vagy a tényleg döglödő kupi miatt, vagy mostmár az is lehet h esetleg nincs benne elég olaj :blink:

remélem hétfőn lesz Gabinál szabadon az akna,és kiderül ez is...

Eredetileg azt akartam megnézetni vele, hogy lát-e valamit,amitől rezeg az egész autó,ha nem akkor cseréljük gyárira az utángyártott bakokat, mert azóta van..

Igy viszont már alakúl a konkrét javitási,megnézési lista B) :D

Link to comment
Megosztás:

Ma monorfelé menet az üllőt ,vecsést elkerülő gyorsforgalmi úton(4-es út) (mint a 2/a) hatalmasat autóztam ;)

negyedtávon "bekóstolt" egy Opel Omega 2.0 16V (kerek kasztnis) (gondolom a 136HP Ecotec)

Hatalmas feeling volt megtolni majd menekülni előle. ;)

Ilyenkor nagyon imádom ám a GSI-t ;)

sacc. ~232km/h volt a vége amit bírt, 5-ösben ~6500-at pörgött a moci. Gumik:195/50 R15 és a pillantanyi fogyi 15.3L/100km B) Kizabált a gatyámból de ezt nem lehetett kihagyni :D Ritkán tolom neki mert vigyázok az autóra de néha nem tudom megállni :D

Bocs a rövid élménybeszámoló miatt.

További szép estét mindenkinek.

:blink:

Ui:Szegény Omegás srác még biztos mindíg keres :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.