Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

jahh bordó asztam ott lakik nálunk azaz mellettünk a 15ben, ogre nagy spanja ember pár képen az ő felnijei vannak fenn!

a vas már nem gyári mert teli lett fénylev asszem kilincs is leugrott és tsai B)

én már csak azt nem tudom kinek van gyári fehér géjesije, mert múltkor itt hungárián elment 1 és kicsit wrc feelingje volt. teló ogre de nem ő volt.... és nem tuom ki lehetett mert azért nincs olyan sok ezekből on da road... bár mostanság mintha jönnének elő mert nincs nap h min 1et ne lássak :blink:

Link to comment
Megosztás:

lécci ezt ne itt publikban

"Mivel ez egy hivatalos klub fóruma, és a Klub törekszik az Opel Southeast Europe Kft.-vel a jó kapcsolat kialakitására és/illetve megtartására, igy a fórumon hivatalos Opel által forgalmazott, de a kereskedelmi forgalomban nem kapható programok terjesztése, kereskedése, keresése, másolás nem lehetséges.ezek a hozzászólások törlésre kerülnek.megértéseteket köszönöm."

pü-ben mehet minden, mer arról nemtudunk :blink: B)

Mélységes bocsánatkérésem.Több ilyet nem követek el

Sorry :D

Link to comment
Megosztás:

ehh.. annyi koment volt, hogy azt se tom mire irjak :blink:

Papa: F betü. mintha vki azt irta volna hogy a külső hömérséklet jeladó szakadt vezetéke okozta. Kinti hőmérsékletet jól mutatja? Mutatja egyátalán?

Sárga pilács. ha néha egy egy pillanatra kivillan,azzal nem nagyon kell foglalkozni.

2/a jaja.. jó hely, de óvatosan.. trafi, meg sok az őrült B)

olajhütő.. nekem pl. mint kiderült, legalábbis eddig nagyon úgy néz ki, nincs is!!

Üdv

Ugy tünik korrektül mutatja a kinti hömérsékletet.Azota jelent meg hogy betettem az uj cd lejátszót!!!!

Link to comment
Megosztás:

SXP s Tom THX a segítőkéssséget :D

Riasztó ######oskodott B)

Hazafele + fakk da pékek nem közbeszóltak?

Pedig mijjen szépen vonultunk, kulturáltan, szolídan :blink:

utána merci felkóstolt brigádot srác elmondása szerint üllöiről jött mert látta mi pálya

embert végig picsáz de merci vmi nagyon ment

úgy 170ig :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Üdv

Ugy tünik korrektül mutatja a kinti hömérsékletet.Azota jelent meg hogy betettem az uj cd lejátszót!!!!

Akkor meg lehet azért kiabál.. hiányolja gondolom a gyári rádió által küldött infókat.. bár ez csak 5let..

SXP s Tom THX a segítőkéssséget ;)

Riasztó ######oskodott B)

Hazafele + fakk da pékek nem közbeszóltak?

Pedig mijjen szépen vonultunk, kulturáltan, szolídan :blink:

utána merci felkóstolt brigádot srác elmondása szerint üllöiről jött mert látta mi pálya

embert végig picsáz de merci vmi nagyon ment

úgy 170ig :D :D

mégis kimentél? vagy focej? ;) Hogy is volt ez a szép vonulás? rendör kötözködött?

mi is láttunk ma egy racinget.. abban is volt merci.. audi.. meg még ki tudja.. de off autóval voltunk.. 2-3 lámpával arrébb a yard kikapott egy ártatlan.... seat leon................................. cuprát :D ;)

ui: neked ha jól rémlik elég régóta xarozik a riasztüd neeem?

Link to comment
Megosztás:

jah Laci4 voltam künn opelesekkel meetelni és odafele sajnos elkameráztuk magunkat és mire kinn voltunk lemerült

első körben SXPvel Zooglawból át 11be onnan ki talira

de hazafele meg egy mergás jött és az ember sztem nem volt 100 vagy túl sok f&f-t nézett mert vadállat volt :blink:

s igen a riasztóm nem előX tréfált meg!

Wolfi úcsse fogod elhinni de eljutott hozzám a kihangosító B)

nagyon cépppen köccönöm :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.