Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Megengedem :lol:

Csak ezt az "apróságot" az előbb elfelejtetted közölni. Igy már kicsit más hangzása van!

Jé, tényleg, ezt kifelejtettem. Fő a pontos problémakifejtés :) :D :oops:

Tegnapi sztori:

Hajnalban rácsingolok egy ismeretlen valakivel hazafele vagy 140 körül az 50-es táblánál (hosszú egyenes, belátható út, napközben is lehetne menni min. 90-et). Elhúzunk egy fehér kocsi mellett, nagyon nem is figyeltem milyen volt, egészen addig amíg fel nem nyomta a kék villogót, szépen kiszedett engem az útról.

- Jóestét papírokat, stb.

Odaadom.

- Versenyzünk, versenyzünk az éjszakába?

- Én?! Ugyan hova gondol?

- Nem ment kicsit gyorsan az imént, fiatalember?

- Én!? Talán a másik (túl volt már árkon bokron)!

- De átlépte az ötvenes határt, messze meghaladta.

- Dehogy is, biztos rosszul látták önök.

- Most, mivel jó kedvünkben vagyunk, nem járunk el gyorshajtásért, de menjen innét minél hamarabb, ha mégegyszer meglátjuk így vezetni...

Egyszer elfogy a szerencsém, és úgy meg b@sznak...

Link to comment
Megosztás:

Én néztem meg Anita GSI-jét. Nem kommentálnám amit ír, mindenki nézze meg nyugodtan az autót.

Hol nem tud rozsdásodni egy GSI jeligére, jó vásárlást :)

Amellett, hogy a kocsi a szétrohadás szélén áll, közölték, hogy 250 rugóért adnák hozzá a téli gumit felnivel, és további 130 a hifi, tehát egy széthajtott visszapörgetett olajfolyós hulladék 11 éves kocsit 1.25m + 380 rugóért szerettek volna rámsózni, és meg voltak sértődve, hogy nem vettem meg.

Anita korrektségéről még annyit, hogy amikor először felhívtam telefonon a kocsi árát 1.1 millára mondta, amikor találkoztunk akkor már 1.25 volt.

Nem célom senkit lebeszélni az autóról, nyugodtan meg lehet nézni.

Egy tizmilliószor jobb állapotban lévő 96-os GSI-t 1.4ért lehetett elhozni, arról beszélek amit Atommanóval néztünk meg, de többen is látták közületek. ez 3 évvel öregebb és több mint 1.6 ha mindennel együtt szeretné az ember. VICC.

Link to comment
Megosztás:

Sejtettem h ez lesz! Gondoltam megelőzlek, nem akartam bunkó lenni ezért, nem is irtam olyat.

Különben pedig én nem azt mondtam h annyiért vedd meg a felnit, zenét, amennyiért irtad hanem én annyiért vettem érted már?

Ne haragudj meg, de voltak furcsa dolgaid...

Kiváncsi lennék ki tudna számlát mutatni egy 10éves autó javításairól.

Aki megnézi a használtautón a képet, az látja h rohad a hátsó sárvédő, aki felhiv annak el is mondom. Akkor miröl beszélünk?

Csak nemtom miért akartad megnézni és utána ráadásul még kipróbálni ha nem tetszik, érted már? Ezért lettem ideges, sajnálom.

Link to comment
Megosztás:

Anita : nem láttam a képeken hogy rozsdásodna, a képeken szép a kocsi. Szerintem más kategória, ha a festék felpúposodik és egy kis rozsda van alatta, mintha a kasztniból darabokat le lehetne törni annyira átette a rozsda. Természetesen nem csak ez volt a problémám az autóval, de részemről ezt a témát lezártam, ti eladjátok másnak, én meg nézek olyat ami jobban megfelel az izlésemnek.

ui. láttam már kifogástalan 10 éves autót, nekem is volt, több is.

Link to comment
Megosztás:

Anita : nem láttam a képeken hogy rozsdásodna, a képeken szép a kocsi. Szerintem más kategória, ha a festék felpúposodik és egy kis rozsda van alatta, mintha a kasztniból darabokat le lehetne törni annyira átette a rozsda. Természetesen nem csak ez volt a problémám az autóval, de részemről ezt a témát lezártam, ti eladjátok másnak, én meg nézek olyat ami jobban megfelel az izlésemnek.

ui. láttam már kifogástalan 10 éves autót, nekem is volt, több is.

Ennyire nehéz lenne elviselni, hogy ne a tiéd legyen az utolsó szó ? :?

Nem érdekel ki mit írt, de a pénteki események itt történő kitárgyalását fejezzétek be :!:

Link to comment
Megosztás:

És puntum.

Azért Mélykék néha el lehetne engedni az indulatokat, mert folyamatosan korlátozásokba ütközünk... vagy csak az én személyiségem vonnza a restriczted cuccokat :?: :idea: :roll:

Na mind1, végre 2 7 után kiderült,h múltkor Petivel futottam össze újpesten :)

Link to comment
Megosztás:

....És puntum.

Azért Mélykék néha el lehetne engedni az indulatokat, mert folyamatosan korlátozásokba ütközünk... vagy csak az én személyiségem vonnza a restriczted cuccokat :?: :idea: :roll:....

A megismételt, kissé nyomatékosabb kérésem - elsősorban - a két már említett személyre vonatkozott.

Tipikus meddő párbeszéd formát kezd ölteni, mert mindig hozzátesz valaki még utoljára valami, amire persze, hogy a másik fél lereagál.

Nekünk, akik nem voltunk ott mi értelme erről társalognunk ? Majd esetleg, ha péntekre tud Norbi talit egyeztetni, akkor megnézzük a gépsárkányt :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.