Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

De az nem lenne GSi! :blink: És akkor már teljesen más.

Én ezt úgy látom hogy meg kell húzni egy határt és nem átlépni rajta.Ez egy végtelen történet amit nehéz abbahagyni,de muszáj.Van egy másik turbós astrás barátom akinek kb 5millió körül van az autója és ő saját magának csinálta.Most esetleg kapna érte 1.8at és.....Érdemes megnézni hogy mit lehetne venni 5milkáért B)

Link to comment
Megosztás:

Van egy OPEL EPC V06. cd-m 2005 ös csak nem tudom beüzemelni tud erröl vki vmit?

lécci ezt ne itt publikban

"Mivel ez egy hivatalos klub fóruma, és a Klub törekszik az Opel Southeast Europe Kft.-vel a jó kapcsolat kialakitására és/illetve megtartására, igy a fórumon hivatalos Opel által forgalmazott, de a kereskedelmi forgalomban nem kapható programok terjesztése, kereskedése, keresése, másolás nem lehetséges.ezek a hozzászólások törlésre kerülnek.megértéseteket köszönöm."

pü-ben mehet minden, mer arról nemtudunk :blink: B)

Link to comment
Megosztás:

Ez már egy bejáratott megoldás,a többi turbós astrában is hasonlóképpen van megoldva.Reméljük itt se lesz gond.

Egyébként nagyon korrektül el van rakva minden, ha megnézel néhány nem gyári turbós Astráról készült fotósorozatot, azokon többnyire jóval kaotikusabb a helyzet. Pl az olajhűtő gyárilag is a normál hűtő előtt van, sőt a klimás verdáknál ( :blink: ) még a klimahűtő is bepofátlankodik, mégsincs hűtésgond. De majd a menetszél úgyis rendet tesz. B) :D

Link to comment
Megosztás:

ehh.. annyi koment volt, hogy azt se tom mire irjak :D

Papa: F betü. mintha vki azt irta volna hogy a külső hömérséklet jeladó szakadt vezetéke okozta. Kinti hőmérsékletet jól mutatja? Mutatja egyátalán?

Sárga pilács. ha néha egy egy pillanatra kivillan,azzal nem nagyon kell foglalkozni.

2/a jaja.. jó hely, de óvatosan.. trafi, meg sok az őrült :D

olajhütő.. nekem pl. mint kiderült, legalábbis eddig nagyon úgy néz ki, nincs is!!

Más nem is jut eszembe.. jah de. Anti: tervezed leméretni majd padon? nagyon kivi lennék, mennyi lesz végülis.. mármint a pacik száma ;)

F18+ nem tom mennyivel jobb, de Petya mindig mondja, hogy nekem könnyü rajtolni a speer miatt.. néha azért hozzá teszi.. nah jó, meg azért egész jól tudsz startolni... (pontosabban vagy jól, vagy nagyon xarul) :blink:

Most kicsit para van hogy folyik az olaja.. remélem még van benne, és nem azért van hangja, mert már nincs is benne olaj B)

Link to comment
Megosztás:

Hűűűű mennyi komment lett itt a turbós GSi láttán B)

Anti ez marhajó, remélem tartósabb lesz mint a C20XE tunying, és nem lesz vele annyi copáác :blink:

De abban bizti vagyok hogy jobban fog menni ;)

Nekem sokáig nem lesz ilyen szép és jó ótóm mert nagyon a pénz oldaláról nézem a dolgokat. :D

GRATULAAA! Nagyon kiráály! :D

Link to comment
Megosztás:

Laci. Akkor kezdődik a gond ha menetközben picit "búg" a váltód.Majd mikor már 5ösben lehet hallani "fütyülő" hangot mintha "turbós" lenne a kocsi...........nah akkor az a váltó már féllábbal a sírban tartózkodik :blink:

Jah ha gondolod van egy F20-asom minden ok csak nincs rajta 5-ös B) :D

Link to comment
Megosztás:

Azért is lett kicserélve a hűtő...1.7 td astráéra... ;)

Ez gondolom az "egyéb törpségek" fejezet apróbetűs részénél volt! :blink: Nem rossz B)

Csak furi volt, hogy a hűtők, főleg az olaj és a levegő, viszonylag nagy felületet takar le a vízhűtőtől.

Mondjuk ez relatív.

Akkor köszönöm, egyenlőre nincs több kérdésem! :D

De még lesz ám! :D

Link to comment
Megosztás:

Redi kollegát láttam ma pár perc elött a Béke-Hungária kereszteződésnél.Redi ha 9-re jársz akkor lehet késésben voltál? B)

Nekem meg megint szétment a kipufogo.Lassan janóéknál fogok lakni mert nem valami tartós a heggesztés amit eszközölnek a hátsó dobba vezető csövön :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.