Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ezt az 1 et is épp elég lesz átirni és kinyögni a részletet .Szoval csak álmodozom és szurkolok hogy jol muzsikáljon a géped.

Mitöl van az hogy kivillant a computerlámpám egy tankcsapda után?

HEEEELPPPP!!!!

Ha csak a gödörtől villant ki, akkor valószínűleg kontakthibás valahol... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Akkor kénytelen lesz vagy Anti lejönni hozzánk 1x egy látogatásra, vagy nekem kell elmenjek majd 1x egy látogatásra. B) ( ha a hegy nem megy Mohamedhez... )

Mármint az indításról nem lesz sajnos...ha már nálam lesz akkor bizti lesz...meg úgyis megyek majd szana szét...meg lesznek talik is..szal türelem...én is várok már rá 4 hónapja... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ha csak a gödörtől villant ki, akkor valószínűleg kontakthibás valahol... :blink:

Azota semmi ja meg megreparáltam a gumicsövet ideiglenessen és azota nem torpant meg a gépezet.Meg kikormoltam egy kicsit a kipuffot is.4.ben 160 km/h után kalapálo szivvel ,remegö lábbal álltam férre az uton hogy kiheverjem a fantasztikus élményt

Link to comment
Megosztás:

Akkor kénytelen lesz vagy Anti lejönni hozzánk 1x egy látogatásra, vagy nekem kell elmenjek majd 1x egy látogatásra. :blink: ( ha a hegy nem megy Mohamedhez... )

Ez egy teljesen új motor lesz,tehát bejáratos.Nem lesz semmi hangja nem fog gyorsan menni.Majd ha beletekerjük azt az 5000km majd utána lesz érdekes B)

Link to comment
Megosztás:

Egyetlen egy olajozó furat a különbség, ezt pedig gépműhelyben megoldják neked...

Redi!

Képzeld el minden tetszene mindenkinek, vagy épp ellenkezőleg...hol tartana a világ??? :D

Aztec!

Árakat már csak pü-ben...rettegek az asszonytól... B)

Azt tudtam,hogy a hengerfej ua. KS700 (olajozó furat a turbó felé kialakítani) meg hogy new dugók kellenek meg hajtókarok meg leömlő meg még sokminden de a blokkal kapcsolatban nem voltam,vagyok biztos,hogy +1 furat csak a különbség :blink:

Jó lenne valami plus dokumetáció ;) Lehetne rajta "csámcsogni" :D Sejtem az árakat,hogy mekkora horror főleg a 4 C20LET dugó és stb.....de apránként szerintem ellehet kezdeni egy ilyen projectet ha működik a dolog.

Bízom benne,hogy a project sikerrel végződik.

drukkolok.

Link to comment
Megosztás:

Azota semmi ja meg megreparáltam a gumicsövet ideiglenessen és azota nem torpant meg a gépezet.Meg kikormoltam egy kicsit a kipuffot is.4.ben 160 km/h után kalapálo szivvel ,remegö lábbal álltam férre az uton hogy kiheverjem a fantasztikus élményt

Ez aranyos :blink: Majd megszokod B)

Anti !

Motor - próbapad - villanymotor. 1-2 éjszaka és már tuti is a C20XLET bejáratás :D

Link to comment
Megosztás:

Bevallom férfiasan Majd be@rtam mikor az orára néztem.Egyik pillanatban döcögsz 60 nal 3. ban ,durran az agy . 3/4 gáz és azt veszed észre hogy rohannak a fák melletted .Életemben nem éreztem még ilyet.Ugy fogtam a kormányt mint egy tanulovezetö.Már ezért az élményért megérte a sok hitelvállalás.

A 2/A utszakasz tényleg jo hely egy kis kocsikázásra és nekem is utba esik mert mellette lakom.. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Bevallom férfiasan Majd be@rtam mikor az orára néztem.Egyik pillanatban döcögsz 60 nal 3. ban ,durran az agy . 3/4 gáz és azt veszed észre hogy rohannak a fák melletted .Életemben nem éreztem még ilyet.Ugy fogtam a kormányt mint egy tanulovezetö.Már ezért az élményért megérte a sok hitelvállalás.

A 2/A utszakasz tényleg jo hely egy kis kocsikázásra és nekem is utba esik mert mellette lakom.. :blink:

2/A-n merrefelé?

Anti

Csak vicceltem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.