Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Most vagyok ezen az oldalon elöször, ma szereztem ezt a cimet.

Hát én vagyok az a kedves hangú hölgy az eladó astra GSI-vel.

Csak azért szeretnék most itt hozzászolni a dolgokhoz, mert képzeljétek el tegnap este megnézték az autómat. A srác elkezdte nézegetni, minden kavics felverödést hibának tartott. Le van ültetve, neki nem tetszett és a gyári gátlókat kereste rajtam. Ugy nézte körbe mintha értene hozzá aztán meg semmihez se... Na mind1. Aztán mentünk 1próba kört, komoly volt! Megkérdeztük tőle h mióta van jogsija, azt állította h 5éve, de olyan volt mintha 2napja lenne kb. Na mikor az árra került a sor, mondott egy olyan nevetséges összeget h hanyatt estünk!!! Azt mondja ugy gondolta a 15'-ös felnit téli nyári gumival mellé a 16'-ost is meg zenét is hagyjam benne.

Szóhoz se jutok azóta! Milyen emberek vannak...

Biztos csak szeretett volna végre 1 jó autóba ülni :)

Hát csak ennyit szerettem volna!

(Nem azért szeretném eladni az autómat, h randizhassak, nem vagyok szöke és szabad :D )

Link to comment
Megosztás:

Csak néhány éve kezdte el keresni!(bocsi hogy belep...@) :) :D

kösz haver :lol:

Igen elég régen nézegetem őket, de nagyon nem feszültem bele a ekrsése, mert mindig közbejött valami. Most ugy néz ki szabad az út, viszont egy buddhista szerzetes türelmével rendelkezem a témában 8) ugyhogy nem fogok kapkodni

Link to comment
Megosztás:

######a hely lehet.....de legalábbb olcsobol kiderült hogy oda sem szabad tobbé menni

Redline, ha megengeded, ez f@szság. Meg is mutatták: két kis gumicsiklót "izgat" egy vasrúd, mert beleér az ültetés miatt. Jobb lett volna, ha elkezdenek szenvedni, és százezerért minden szart kicseréltetni?

Nem. Na pont ezért kell oda járni. Nem le akartak húzni könnyű jó biznisz reményében. Ez nem mindegy.

Link to comment
Megosztás:

Redline, ha megengeded, ez f@szság. Meg is mutatták: két kis gumicsiklót "izgat" egy vasrúd, mert beleér az ültetés miatt. Jobb lett volna, ha elkezdenek szenvedni, és százezerért minden szart kicseréltetni?

Nem. Na pont ezért kell oda járni. Nem le akartak húzni könnyű jó biznisz reményében. Ez nem mindegy.

Megengedem :)

Csak ezt az "apróságot" az előbb elfelejtetted közölni. Igy már kicsit más hangzása van!

Azt a pisztáciazöld Kadetott tavaly 1 millioért árulták. Akkor voltak képek a belsejéről is, nagyon jol néz ki látszik hogy beleöltek pár órát és 1-2 forintot...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most vagyok ezen az oldalon elöször, ma szereztem ezt a cimet.

Hát én vagyok az a kedves hangú hölgy az eladó astra GSI-vel.

Csak azért szeretnék most itt hozzászolni a dolgokhoz, mert képzeljétek el tegnap este megnézték az autómat. A srác elkezdte nézegetni, minden kavics felverödést hibának tartott. Le van ültetve, neki nem tetszett és a gyári gátlókat kereste rajtam. Ugy nézte körbe mintha értene hozzá aztán meg semmihez se... Na mind1. Aztán mentünk 1próba kört, komoly volt! Megkérdeztük tőle h mióta van jogsija, azt állította h 5éve, de olyan volt mintha 2napja lenne kb. Na mikor az árra került a sor, mondott egy olyan nevetséges összeget h hanyatt estünk!!! Azt mondja ugy gondolta a 15'-ös felnit téli nyári gumival mellé a 16'-ost is meg zenét is hagyjam benne.

Szóhoz se jutok azóta! Milyen emberek vannak...

Biztos csak szeretett volna végre 1 jó autóba ülni :)

Hát csak ennyit szerettem volna!

(Nem azért szeretném eladni az autómat, h randizhassak, nem vagyok szöke és szabad :D )

Hát így olvasva a péntek esti történéseket, köszi Norbi, hogy rám gondoltál, miszerint én lettem volna a kocsi "kérője" :twisted: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát így olvasva a péntek esti történéseket, köszi Norbi, hogy rám gondoltál, miszerint én lettem volna a kocsi "kérője"

Anita igy kezdte a telefonba, hogy "egy szakállas őrült aki azt mondta, hogy a fórumon olvasta..." ki másra gondolhattam volna? :) :D

Csak később tette hozzá hogy kecskeszakállas :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.