Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Pontosítok átírással,eredetvizsgával alkatrészekkel és tuninggal 700392ft-t költöttem eddig.Ezt így elég rossz feldolgozni,de amit eddig kicseréltem az mind rossz volt a lámpák el voltak törve a gátlók már öregek voltak a kipufogó meg teljesen tönkre ment.

Nemsemmi költségvetés! Mint ha az én "néhai" GSi-m költségvetését olvastam volna.3K-ért vettem, 3k-t költöttem rá, és kb. még 1X ugyanennyi lett volna, hogy teljesen okés legyen.S, nincs benne Angel Eye, ültetés, meg semmi extra.

Hiába, olcsó húsnak híg a leve.

Ez van.

Link to comment
Megosztás:

Nemsemmi költségvetés! Mint ha az én "néhai" GSi-m költségvetését olvastam volna.3K-ért vettem, 3k-t költöttem rá, és kb. még 1X ugyanennyi lett volna, hogy teljesen okés legyen.S, nincs benne Angel Eye, ültetés, meg semmi extra.

Hiába, olcsó húsnak híg a leve.

Ez van.

és megkimélt darabot vettem :blink:

Link to comment
Megosztás:

Bizony, ha a legkisebb hibára utaló/vagy annak hitt jel felmerül, sűrgösen cselekedni kell, jobb megelőzni a bajt.

Legközelebb mi fog elromlani, mit tervezel ? :blink: B)

remélem semmi nem romlik el mostanság ;) Igazából egy mérgesítést szeretnék még,lehet hogy a hátsó gumik se bírják ki a nyár végét :D a csomi ajtót jó lenne kilakatolni és fényeztetni amíg még lehet az üveg körül elég korodált :D

meg ha lenne olcsón szép hátsó lámpa ;)

Link to comment
Megosztás:

Gyenge a motor ;) Naggyon gyenge szegény! ;) B)

Ezért gyorsba vesz egy LET-et! :blink: :D

Ugysem bírja ki! :D Hisz' GSI-s! :D

Motort soha nem fogom kicserélni jó ez ami most van.Ha vágyom egy kis gyorsulásra akkor beülök Anti vagy sonique mellé.

Mondjuk a Te corsád se lesz gyenge :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Motort soha nem fogom kicserélni jó ez ami most van.Ha vágyom egy kis gyorsulásra akkor beülök Anti vagy sonique mellé.

Mondjuk a Te corsád se lesz gyenge B) :D

Gondolod, hogy elvisznek? ;) Irigy dögök lesznek! :D Sose megnemállni! Max. csak a benyakútnál fognak, de ott is csak lassítani. ;)

A Corsa tényleg jó kis taliga lesz, de a gáz csak annyi, hogy nem CR váltót kaptam hozzá sajnos.Ezért olyan kiugró nyomatékgörbéje nem lesz.Viszont a vége v.hol 250-260km/h körül lesz.Az előzetes infók szerint! :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Gondolod, hogy elvisznek? :D Irigy dögök lesznek! B) Sose megnemállni! Max. csak a benyakútnál fognak, de ott is csak lassítani. :D

A Corsa tényleg jó kis taliga lesz, de a gáz csak annyi, hogy nem CR váltót kaptam hozzá sajnos.Ezért olyan kiugró nyomatékgörbéje nem lesz.Viszont a vége v.hol 250-260km/h körül lesz.Az előzetes infók szerint! :blink: ;)

Nem hiszem hogy rigyek lesznek az anyós ülésre csak beférek ;).

Azért úgy se lesz rossz max majd ha találsz hozzá váltot kicseréled.

Link to comment
Megosztás:

Nekem holland nyelvű bc-m van. :blink: Az sem rossz, se nem német, se semmi.

Amikor kiírta hogy Stoplicht vagy mi, elkezdtem nézegetni a fékfolyadékot B) .

(mentségemre angolos vagyok)

Atommanó, naon szép a vas, még így is, félig összerakva. Főleg, hogy a c helyett l van, az xe helyén meg t :D

Tanácsokat, javaslatokat kérnék. Hónap végére talán összejön egy kis zsé, úgyhogy felnit fogok venni. Nézegettem a kínálatot, olyan 120-at tudnék most belepumpolni.

Rial

Borber T

Dezent E

Ilyen Stilauto

Vagy a tuti borbet A

Na, kinek mi?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem azért ha mindenki el kezd számolgatni hogy mennyit is költött az autóra,elég szép számok jönnének ki,és ehhez nem feltétlen kell autót építeni.

Igen ez így van, de nem mindenkinek van 3-4millája egyben hogy vegyen egy új autót, ami még nem is sport.

Nekem 2 éve van meg a verda, komolyabb befektetésem ami nem önszántamból volt az egy AC 15-ért.

Vizsga, olaj, fék, minden autóra kell.

Ma megcsináltam pl. magamnak az olajcsrét és a tömítés csérét, pillangószelep és alapjárati moci takarítást, és nem húztak le a szervízben mert új autóm van :blink: B) :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem holland nyelvű bc-m van. :blink: Az sem rossz, se nem német, se semmi.

Amikor kiírta hogy Stoplicht vagy mi, elkezdtem nézegetni a fékfolyadékot ;) .

(mentségemre angolos vagyok)

Atommanó, naon szép a vas, még így is, félig összerakva. Főleg, hogy a c helyett l van, az xe helyén meg t ;)

A egészben az a legszebb hogy a motorszám maradt c20xe mivel a gyári motorból lett turbó ;)

Igen ez így van, de nem mindenkinek van 3-4millája egyben hogy vegyen egy új autót, ami még nem is sport.

Nekem 2 éve van meg a verda, komolyabb befektetésem ami nem önszántamból volt az egy AC 15-ért.

Vizsga, olaj, fék, minden autóra kell.

Ma megcsináltam pl. magamnak az olajcsrét és a tömítés csérét, pillangószelep és alapjárati moci takarítást, és nem húztak le a szervízben mert új autóm van B) :D :D

minden viccet félretéve tényleg elég sok olyan alkatrész volt ami elromlott,és ahelyett rakattam be a tuning cuccokat.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem azért ha mindenki el kezd számolgatni hogy mennyit is költött az autóra,elég szép számok jönnének ki,és ehhez nem feltétlen kell autót építeni.

a szívemből szóltál....

Anti gépén meg anno nem tudtam elképzelni az új felnit de amit most mutat az nagyon zssírrr :blink:

Link to comment
Megosztás:

Coupe,

megkaptam köszi, de ahogy végigolvastam, szerintem a te költésed igen nagy hányada nem KELLETT, hanem te AKARTAD, nem? Értem itt a lökhárító, lámpák, fellni, stb témáját, ültettél, opt tuningoltál.

(És mindez szép, de szerintem nem tartozik a szükséges költés kategóriába, szóval ne ijeszd meg szegény Pappa-t. :blink:) Amúgy én is kábé ugyanazokat a szükséges dolgokat vettem meg rá, mint te, azzal az igen vaskos kivétellel, hogy semmi tuningelemet nem vettem (márpedig a tuningelem, az a drága).

Link to comment
Megosztás:

Coupe,

megkaptam köszi, de ahogy végigolvastam, szerintem a te költésed igen nagy hányada nem KELLETT, hanem te AKARTAD, nem? Értem itt a lökhárító, lámpák, stb témáját.

A lámpám el volt törve állt benne a víz,a másiknak meg el volt törve a füle és az index se volt túl jó állapotban.Egy gyári lámpa meg 18000ft.A lökhárítót én akartam,a kipufogó teljesen kész volt,a gátlók is,nem lehetett vele tempósan közlekedni.Azért mondtam hogy amit kicseréltem azt vagy cserélni kellett vagy hamarosan cserés lett volna.Én szeretem ha tudom hogy az autóm nem fog cserben hagyni,mert az elég rossz érzés.

Coupe,

megkaptam köszi, de ahogy végigolvastam, szerintem a te költésed igen nagy hányada nem KELLETT, hanem te AKARTAD, nem? Értem itt a lökhárító, lámpák, fellni, stb témáját, ültettél, opt tuningoltál.

(És mindez szép, de szerintem nem tartozik a szükséges költés kategóriába, szóval ne ijeszd meg szegény Pappa-t. :blink:) Amúgy én is kábé ugyanazokat a szükséges dolgokat vettem meg rá, mint te, azzal az igen vaskos kivétellel, hogy semmi tuningelemet nem vettem (márpedig a tuningelem, az a drága).

Nem minden esetben drágább a tuning mint a gyári alaktrészek.

Link to comment
Megosztás:

Én továbbra is örülnék, ha meggondolnák magukat és belépnének. Jól nézne ki soksok szép autó egymás hegyénhátán :D

Az a baj anno a Corsásokkal is próbáltunk "összejönni" akkor a Kocséri Laci (a narancssárga c20ne korza ex tulaja) keresett meg minket. Ugy tudom ki is jottek egy talira, de nem nagyon léptek be. Pedig jó lett volna mindenkinek, nekik megmarad a corsa club hungary de papiros, hivatalos klub részeként, nekünk meg nő a taglétszám. De sajna az sem jött össze B)

nem feltétlenül kell nekik belépni a motéba

és ha anyagilag nem fér bele hogy "hivatalos" klubbá alakuljanak szerintem ez sem egetverő gond

nem Pl total nem szimpi a mote részekénti Gsi szekcio ..

én szeretnék egy olyan rendezvényre elmenni ahol sok olyan ember van akinek GSi je van

de ehez nem kell klubbnak lennie .. sööt

az hogy sok Gsi legyen no ez nem a mote keretein belül fog összejönni ez biztos

ott van Pl a gsi.hu weboldal csak azért hogy a masé ne legyen ott áll

egy nagyon jo Gsi oldalt lehetne csinalni NEM MOTE

de ez sem fog eljönni

a masik a tabor oldalan legalabb egy weboldalon igen sok egybizonyos dologban hasonlo auto van "GSI"

én pl nem vagyok kivancsi a fapad autokra és hogy miképpen probalnak marhasagokkal szart csinalni belölük ... igazabol annyi jön nem mint nap velem szembe az utakon hogy .. total atlag az egész ..

nekem ami érdekes lenne ha eltunék beszélgetni néhány hasonlo emberre aki legalabb ugy foglakozik a Gsi vel mint pl én vagy anti coupe és már Tom is ... vagy az Ex Gsitomi .. de ezeket az embereket egyéként is kedvelem igy nem csak ezek kapcsan találkozunk .. igy gyakorlatilag a kör bezarult

de ugyis le leszek baszarintva hogy én lennék aki mashogy gondolkodik ..

Tom!

A linket szerintem hanyagoljuk...

Sonique!

Ha beléptél volna már, akkor (meg még jó páran) nem lennénk kevesen mi sem...(szal nem rajtunk múlik... ;) hanem az olyanokon mint Te)

szerintem emit idáig leirtam magáért beszél

de meg annyi ha csinalnak egy GSi club vagy nem hivatalos clubbot

ami nem Mote .. akkor belépek Oda ;)

nem ferde ebben a motor :blink:

Link to comment
Megosztás:

Inkább azt mondja meg valaki, hogy a pillangóház alatt van egy hengeres kütyü és az az alsó pillangószelepet mozgatja (nem alapjárati mocira gondoltam).

Na erre lennék kívancsi, hogy kicsoda ő.

A válaszokat előre is THX.

ERRE gondolsz? Mert ha nem mondok hülyeséget, akkor ez biza nem mozgat semmit, hanem a pillangó mozgatja ezt.. ebben van a pillangószelep állását "mutató" poti, meg 2 kapcsoló.. a padlógáz.. van rá vmi angol szó, meg az alapjárat kapcsoló..

persze csak ha jól tom.. de sztem igen :blink:

javitom saját magam!! közben rájöttem sztem mire gondolsz.. mert a fenti nem hengeres és nem alatta van..

Amire sztem te gondolsz, az nekem nincs, ugyanis az enyémből vmiért kispórólták az ETC-t.. kipörgésgátlót.. nah szal még az lehet.. annak a "szervo" motorja.. nem tom mi a szakszerü neve...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.