Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát ahogy mondod!

De az a kisebbik gond.... a másik igen tré dolog az infinity rácsból csinált vmi teljesen új vadat, mert a bal oldali lámpánál nemkicsit áll ki...

Olyan jó h melóból meg nem tudok kimenni 7közben rinyálni so sux, de ez 1éni priv prob....

Link to comment
Megosztás:

Hát ahogy mondod!

De az a kisebbik gond.... a másik igen tré dolog az infinity rácsból csinált vmi teljesen új vadat, mert a bal oldali lámpánál nemkicsit áll ki...

Olyan jó h melóból meg nem tudok kimenni 7közben rinyálni so sux, de ez 1éni priv prob....

Ha esetleg kell egy másik műanyagos akkor szólj.Mutass még több képet az autó jelenlegi állapotáról.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma délután nekiálltam olaj és tömítés csrére. Most jó szét van buhatva a verda, holnap folytatom mert megyek éjszakára.

Szétszedtem félig az injektorházat (pillangószelepházat) csak az alsórésze nem jön le, mert a szívótorok alatt van valami kütyü és azzal egybe van. A kérésem az lenne, hogy ha valakinek van robbantott rajza a pillangószelepházról pls küldje már el, mert én sehonnan nem tudtam megszerezni az epc-t :blink:

Meg kell pucolnom mert a kartergáz elég sok olajos trutyit vitt fel.

A alapjárati mocit is kiganajolom, igaz elég tiszta és mozog benne rendesen az a kis fütyi.

Link to comment
Megosztás:

Solymáron van egy műanyagos, aki annak idején a lökhárítómat hozta helyre. No a lökhárító pontos és szép lett, de g.c. drága volt.

Mindenesetre úgy állt a heléyn, mint a cövek.

Az ipnél már nehéz bárkit elp...zni

Az ipnél már nehéz bárkit elp...zni

Link to comment
Megosztás:

jahh kollega minimálisan!

de mivel mos sárvédőcsé is volt még tréül is áll.... ha most eljutk műanyagoshoz, mert ennyi pénzért javítsa ő ki ha elbafta akkor after dat kitalálhatuk vmi okosat...

de nekem anniy forom van h rieger infiben alul van 2 tüske ami megy be lámpatest aljába so az fog vmennyit :idea:

Link to comment
Megosztás:

jahh kollega minimálisan!

de mivel mos sárvédőcsé is volt még tréül is áll.... ha most eljutk műanyagoshoz, mert ennyi pénzért javítsa ő ki ha elbafta akkor after dat kitalálhatuk vmi okosat...

de nekem anniy forom van h rieger infiben alul van 2 tüske ami megy be lámpatest aljába so az fog vmennyit :idea:

nekem csak akkor mozog ha kézzel mozgatom,de azért ez nem az igazi,ráadásul nekem minden rendben van elöl.Kicsit elb@szták az alsó rögzítő fület :blink:

Link to comment
Megosztás:

Háát ez nekem se jön be.. maximálisan egy szinü neon.. de az se izgat nagyon.. )mondjuk barinőmet igen :blink:) mondta is mikor meglátta a matricáz.. "miiii ezzz?" enyhe fikázó hangsúllyal..

Aztán viszont: vééégre.. ez kellett.. legalább van rajta vmi, ami feldobja.. ejj mondom neki.. inkább menjen jól, mint optikás legyen, de ugy menjen mint a csiga B)

aztec: nem csöriztél.. én meg csak most néztem fel ide.. most meg már talán késő van.. pláne ha dolgozol holnap..

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek! ő kicsoda? Ott a clubbos matrica.. Lehet én vok a fax, de nem emlékszem rá, hogy láttam volna ezt a kocsit! Pedig széép..

[ig]http://users.atw.hu/gsidevils/Weblap_elemei/Tagok/GsiTomi/GsiTomi_autoja_003.jpg

Remélem nem kapok a képért.. rohadtúl nem volt kedvem lementeni kiszerkesztgetni.. meg nem is látom értelmét..

lehet roluk akarmit is mondani a tobb Gsi ott van és nem itt

szal ok csinalnak valamit jobban !!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.