Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Aham. Lámpánál nem a lányt/lányokat kellene mustrálni és akkor könnyebb lenne időben elindulni

Pista a lányra eresztettem rá a legkajlább mosolyom, mikor már tudtam, hogy gém óver, de azért bepróba.... ő volt eddig az 1etlen női driver, akiadott úgy 4-5 autót :wink:

Link to comment
Megosztás:

upn éjn meg taliztam egy sráccal akit eddig sehol soha nem láttam: fastracombi full fehér gyönyörűen letisztitva (nem lemosva kötözködős banda :) ) gastra tetővel és tsai naon szééép! ha arra járok és lesz nálam gép lekapom! a kocsit kapom le :D

Link to comment
Megosztás:

upn éjn meg taliztam egy sráccal akit eddig sehol soha nem láttam: fastracombi full fehér gyönyörűen letisztitva (nem lemosva kötözködős banda :) ) gastra tetővel és tsai naon szééép! ha arra járok és lesz nálam gép lekapom! a kocsit kapom le :D

Szép tényleg, de az eleje nekem nem tetszik :roll:

Link to comment
Megosztás:

Skacok! Le lehet szállni rólam... :)

Amúgy elég soxor ott vagyok a Lacinál de csak dumcsizni, meg feltartani :roll: , részemről nem szeretném, hogy rosszabb legyen a moci mint volt, ezért inkább nem nyúlok hozzá... :roll:

És különben is Vktr kedvenc kabijából meg kijött az olaj... :wink: bár elég brutkón nézett ki, amikor nekitámaszkodtam az emelőnek... :roll: :shock:

Ma kiderül hogy kész lesz e a verda, vagy busszal megyünk le esetleg Aztec-kal... :roll:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.