Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

93/12 ho alufelnivel 870ezer

visszatérve a km állásra lehet hogy tényleg kamu de nekem volt egy kocsim az 16 évesen volt benne 140 ezer km igaz hogy csak egy kis japán rizsrakéta volt de tényleg annyi volt benne.A másik ugy gondolom ezeknek az autokmak döntö hányada németböl vándorolt be.Ott tényleg elég gyanuls lenne hogy 153 e km lenne egy 13 éves autoban......

Azt vedd számításba, hogy hibátlan haszált autó nincs. Ráadásul ez egy sportosabb autó, senki nem azért veszi, hogy hétvégén a családdal ledöcögjön a telekre. Németóban szerintem 5 év alatt tesznek 100e-t egy autóba minimum.

Az árra nem tudok mit mondani én abban nem vagyok mérvadó. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Pappa! Vezetőülés milyen állapotban van? Beülője mennyire van kiszakadva?

Alkatrészárak amúgy megközelítőleg megegyeznek bármelyik opel 16 szelepes motorral.

Viszont viccesen alatta maradnak a NORMÁL japán autóknak. És gondolom a sportosabb verzióknak meg MÉLYEN alatta marad a gsi alkatrészügyileg.

De szerintem is az egyenletes alapjárat, és zörejek a legkevesebb......

Link to comment
Megosztás:

Pappa!

Nincs hibátlan használtautó, de vannak ramagyak is. Amit mondtál az nem olyan rossz, főleg ha még alkudsz egy kicsit B)

A hátsó sárvédő ív korrodálása minden astrát elér egyszer, és hidd el addig jó még nem gányolta valaki.

A hidrotékés csattogás hidegen pl. nekem fél évre jött ki vásárlás után, de nem voltam ideges annyira mivel egy öreg sport autó.

A hidrotőkéhez hozzászólva: Megfigyeltem sok ÚJ autót, mert a munkahelyemen a parkolóban sok van és sok munkatáesam jár vele, de szinte mindegyiknek kezzd már ciripelnio hidegen a hidrotőke.

Nézzd át az autót alaposan és ha nem találtok hibát rajta és ha tetszik vedd meg, mert költeni minden használtautóra kell, sőt még néha az újra is.

A fórumon mindíg találsz segítő válaszokat ha valami nincs rendben és hidd el nagyon sok zizit meg lehet vele spórolni, ez tapasztalat :blink:

Ui. A Blaupunkt fejegységet hozzá adják, mert annak az ára 100 körül van és nagyon ott van.

Link to comment
Megosztás:

Ami kicsit nekem fura, mociról nincs egy kép se..

A többi meg tényleg kérdéses.. látni kell.. de már sokat leírtak itt..

Egy jó alku alap, próbáld ki a klímát mindenféleképpen! ha már van benne :blink:

No meg minden elektromos kütyüt.. Pl. fütö venti megy minden állásban? (nálam ez volt hiba új alakatrész majdnem 10rugó).. ezek nem nagy dolgok, de alkudni jók B) Esetleg pótkerék? megvan? emelő? :D

Riasztó van benne? ha igen, milyen? hova van beépitve, mit blokkol.. (ez akkor érdekes, ha megveszed, mert akár egy rejtélyes hiba oka is lehet..)

Szerelö gondolom az itt már emlitett hütövizbe belekukkantott ugye? (HF-olaj)

Hidrótöke.. csak hideg motornál fogod hallani.. ilyen évjáratban eredeti tőkékkel sztem tuti kellene hangjának lenni. sajna már az enyémnek is van... ('96-os)

Esetleg ha van szerencséd akkor hideg állapotban inditva, lehet figyelni a hütést.. mikor elindúl, a motor felöl a hütö felé menö csönek nem kellene melegednie(ha igen, xar a termosztát..)Aztán hirtelen melegszik.

Közben nekem is egy kérdés, megfigyelés.. hogy az elmenő csönél jobban lehet érezni nem? mert a fennt emlitett cső, a kipufftól kicsit már melegszik, és csalóka lehet.. bár azért érezni a különbséget.)

Aztán váltó hogy jár? Nehezen, vagy szépen veszi a fokozatokat? Lükverc? megy? reccsen?

Fékek? Mennyire kopottak? Közepes tempóról.. mondjuk 100-130 erősen fékezve nem rázz?

uttartás? nem húz semmerre? fékezésnél se? Persze ezeket jó úton,mert egy normálisabb méretű papucsot megvezetnek az úthibák elég rendesen. Ezek mondjuk lehetnek centir, gumi felni sérülések is.. nem csak futómű.

Biztonsági öv? Patronok nem csattantak?(övfeszitő.. asszem vmi kis sárga vagy milyen nyelv lenne kint az övnél ha jól rémlik...)

Tornyok állapota, illesztések..

Amit még nézz meg.. gyújtás ráadás.. világit-e bal oldalon egy sárga lámpicsek.. motorkontrol lámpa.. amolyan motor szimbólum van rajta...

Ha nem már gyanús!! De még lehet nincs baj.. menet közben nem világit? Ha igen,megint lehet vmi hiba..

Másik az ABS lámpa.. jobb oldalon.

Ez ha jól rémlik csak pár másodpercig világit, aztán elalszik.. Ha nem, akkor szintén próba: gondolom megengedik, hogy mehess próbakört.. kérd meg, hagy fékez satut.. szó szerint taposs bele a fékbe.. (persze ne 100nál). ha lüktet a pedál, és nem blokkol a kerék, akkor valszeg csak az égő a xar..

Kérdezd meg, hogy ha tudják, mikor volt cserélve olaj, vezérlés, ha van vmi bizonyiték az az igazi, különben reckir. egy szijszakadás elég zsebbe nyúlós téma..

Hirtelen ennyi jut eszembe.. jah.. kipuff esetleg.. nem fúj ki? katalizátor ven-e.. ha nincs, asszem csak okosba lehet zöldkarizni...

Fenntartás. ami tuti költség: Kötelező.. nekem B3 ban asszem :D a legolcsóbb biztositónál majdnem 14e/negyedév.. egyébként meg olyan 20 körül lehet.. de ezt ki tod számolni pl.

ITT!

Aztán súlyadó.. asszem olyan 12 e ft/év

Aztán persze kell tankolni is.. 7-12 liter/100kmer

stb stb.. ha nem tudni mikor volt vezérlés cserélve, az is egy olyan 50es kb. (szij,görgők,vizpumpa)Bár már lehet olcsóbb,mert rég cseréltem..

Módosítva : Laci4
Link to comment
Megosztás:

Ez volt csak igazán a kimerítö válasz a kérdéseimre!!!!!

LE A KALAPPAL

Nagyon szépen köszönöm a felvilágosítást fontos informáciokhoz jutrattál

Igen vezettem az autot .Inditásnál égnek a kontrollámpák de utána mind elalszik az abs dolgozik a talpam alatt érezhetö mikor visszalök.Sebességeket rendesen veszi,ülés kivan egy kicsit méllyedve,motor tiszta de az lehet egy alapos mosástol is,egyenes az uttartása a klimát nem probáltam az elektromos kütyük müködnek ablak ,tükör,riaszto az mindent zár még a tanksapka ajtot is egyszoval mindet,motortérbe nézve semmi nem tünik fel,nincsenek foltok,nyanus heggesztések,talán annyi hogy a toronynál mintha lenne valami gumi fedél vagy valami porvédö lehet...az már ki van szakadva

Talán ennyi amit eltudok mondani rola

millio köszönet az infokért

Link to comment
Megosztás:

Az a gumibigyó nem lehet, hogy véletlenül maga a toronyszilent? B) Mert akkor az is cserés...

A tankajtó zárása az gyári széria dolog... ;)

Azért egy jótanács:

Bármit is monda a tulaj a vezérléscserével kapcsolatban, megvétel után azonnal cserélni kell, mert szeretik elmismákolni a régi tulajok ezt a dolgot, főleg, hogy nem pár forintról van szó... :blink:

Egy szíjszakadás, pedig sokba tud ám kerülni... :D :D ;)

Link to comment
Megosztás:

A KLÍMÁT MINDENKÉPP PRÓBÁLD KI!

Azért a hírdetés nekem nem egyértelmű: " Az irányár a gyári HiFi-vel és 15\"os alufelnivel értendő!"

Azaz a gyári hifivel (car300-as rádió) és a gyári alufellnivel értendő? Magyarul viszi belőle az aktuális zeneketyerét, vagy benne hagyja?

Link to comment
Megosztás:

Az a gumibigyó nem lehet, hogy véletlenül maga a toronyszilent? B) Mert akkor az is cserés...

Én is erősen erre gondolok.. és az se olcsó...

A tankajtó zárása az gyári széria dolog... ;)
Már akinek nincs letörve a tankajtó füle B)

Azért egy jótanács:

Bármit is monda a tulaj a vezérléscserével kapcsolatban, megvétel után azonnal cserélni kell, mert szeretik elmismákolni a régi tulajok ezt a dolgot, főleg, hogy nem pár forintról van szó... :blink:

Egy szíjszakadás, pedig sokba tud ám kerülni... :D ;) :P

Jaja.. ezért irtam,h ha van bizonyiték, akkor oks, egyébként reckir.. ;)

amúgy mi az a lükverc? :D

én mindig aszittem, hogy az rückwärts, azé van R betű is a gombon

lehet, hogy tévedek? ;)

:D :D :D

Igazad van banyek... magyarositás + egy kis pöszeség :D

A KLÍMÁT MINDENKÉPP PRÓBÁLD KI!

Támogatom! Nekem is megadta magát, még nem tom miért, mert nyár végefelé volt, és ad1: rohadtúl nem volt rá zsé, ad2: amúgy se használtam sokat, mert rövid távokra mentem vele..

Most viszont azért majd szeretném megcsináltatni.. de legalább kideriteni mi a baja..

ugy látom ha összejön a vétel akkor már most kezdhetek keményen sporolni és rászokni a szárazkenyérre meg a vízre....még sosem volt ekkora kocsim de ugy érzem ez most tényleg nagy dobás lesz......

Ha szerencséd van, azért marad zsirra is.. a kenyérhez :D

Még egy jó tanács.. nem tom mióta meg milyen kocsikat vezettél, de az elején óvatosan.. nehogy tényleg nagy dobás legyen.. :D

Nem egy rakéta, de nagyon tud menni...

Link to comment
Megosztás:

Támogatom! Nekem is megadta magát, még nem tom miért, mert nyár végefelé volt, és ad1: rohadtúl nem volt rá zsé, ad2: amúgy se használtam sokat, mert rövid távokra mentem vele..

Most viszont azért majd szeretném megcsináltatni.. de legalább kideriteni mi a baja..

De akkor ne add el a kocsit TEEEE! :blink: Inkább adósodj el személyi kölcsönnel, mint minden, v.mirevaló GSi-s! B)

Link to comment
Megosztás:

De akkor ne add el a kocsit TEEEE! B) Inkább adósodj el személyi kölcsönnel, mint minden, v.mirevaló GSi-s! :D

ŐŐŐŐ. :blink: miva? mé adnám el?! Eszemben sincs. (nem is nagyon tudnám. még 2.5 évig nyögöm a részleteit :D ) sztem keversz IqBélával.. vagy vmit nagyon nem vágok. Ami nem lenne csoda,mert nemrég jöttem melóból, huzok is mindjárt alukálni kicsit ;)

Eladósodás meg már alap ;)

Módosítva : Laci4
Link to comment
Megosztás:

Egy szerelő... :blink:

B)

bő és kimerítő válasz volt!

Q: ha leszedtem a fékekről a visszajelzőt, azt rövidre kell zárni h ne jelezzen vissza?

q2: hütővíz és szélvédő mosóra újabban folyamatosan panaszkodik.... - de természetesen mind2 tartály full... lehet az érzékelők fingották el magukat?

Link to comment
Megosztás:

:blink:

bő és kimerítő válasz volt!

Q: ha leszedtem a fékekről a visszajelzőt, azt rövidre kell zárni h ne jelezzen vissza?

q2: hütővíz és szélvédő mosóra újabban folyamatosan panaszkodik.... - de természetesen mind2 tartály full... lehet az érzékelők fingották el magukat?

A: Igen, hurokban kell visszakötni, pl gémkapoccsal

A2: Nem bizti, hogy beszartak, lehet hogy csak az úszó akad fennt... B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.