Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

és ki vette észre, hogy bekapcsolt klimánál megy a venti? :blink: B)

beraktuk a Tom régi direktszűrőjét tegnap, tapasztalat még nincs hangja is csak állo helyzetben hallatszik utkozben jobban zörög meg csattog az auto annál, hogy bármi is hallanék ;)

a rögzítést érdekesen oldottuk meg....először ragasztószalagból csavartunk kötöalkalmatosságot ami persze nyult tehát nem oks, majd számgéphálókábellel akartam odakötni de Tom szerencsére talált kábelkötözőt :D :D

Nem kockaaa,ááá nem! ;) Utp kábel a motortérbe! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ezuton is köszönom a Sonique-nak a sok-sok segítséget, valamint Lacinak is, hogy a Lurdynál észrevette a beteg kábelt. B)

Nah.. csak nem rátapintottam ?! :blink: Nah.. akkor örülök hogy segitség volt.. csak feltünt, hogy az biza nem lesz ott ugy jóóóó :D

Link to comment
Megosztás:

és ki vette észre, hogy bekapcsolt klimánál megy a venti? :blink: :D

Nem akarlak letörni, de ez igy normális ;) És mondtam is Tom-nak, pontosabban kérdeztem, h ha bekapcsolja a klimát, akkor nem megy a venti? mert mennie kell kapásból..(legalábbis nálam igy volt)sőt nálam két venti van.. egy a klimának, egy a motornak

De akkor ezek szerint már ketten mondtuk neki :D

Tegnap kicsit kinéztünk egy street helyszinre.. elég sokan voltak, de nem nagy durr autók. ami kicsit már ótó is volt(erő szempontból) az Corrado, egy BMW540(durva volt) aztán asszem ki is fújt..

De ami LOL!! egyik corri G60 volt.. de helyette turbó volt rajta.. gondoltam xarrá ver.. nem igy lett.. rajtnál kicsit megindúlt. aztán kettőben már vezettem 1.5 kocsival.. aztán váltottam.. 5.be LOL gyors vissza 3, és még igy is kapott fél autót. nagyon csodálkoztam.. B)

Ami viszont tanúlságos.. 1: 2003as dunlop 2020 nem poros pályára való versenyezni.. 1-2 csak pörgött a kerék mint állat..

2: szuzik is lehetnek veszélyesek.. mondjuk ez nekem nem újdonság.. 3ból 3 a szuzi javára.. gumi és súly - javára.

Start.. 1. végére már 2 autóval volt elöttem.. aztán 2-3 szépen értem utól.. de aztán vége is volt..

de jófej volt a srác.. tisztelte a kocsit, és mondta, a súly meg a gumi.. mert úgy elkezdtem beérni hogy az csak na.. mire mondom h háát nekem elég öreg.. 2003as .. mire ő novi yoko gumik.. yah.. szal jól ment..

Golf: Mókás..

Link to comment
Megosztás:

Mindenkihez fordulnék aki rendelkezik Astra Gsi 2.0 16 v fenevaddal!!!!!!!!!!!!!!

Épp egy vásárlás elött állok..talasztalat = a nullával és a segitségeteket kérem.A kiszemelt fenevad 93/12 havi 150 lacis van benne 153 e km szemrevételezéssel elég szép állapotvban van kivétel a bal hátso kerék és küszöbív találkozása és a benzintank ajto also íve az korrodált.

Véleményeket jotanácsokat és minden olyan értelmes és használhato infokat várok töletek amire feltétlen oda kell figyelni egy ilyen autonál!!!!!!!!!!

Elöre is köszönöm a hozzászólásokat

segitsen már valaki mert csak ide-oda küldözgetnek a forumok között.....thx

Link to comment
Megosztás:

Ja, ismerősömnek is van szuzukija, 1-ben elég jól megy, 2-ben is még érezhető, viszont 3-ban gyakorlatilag mindegy, hogy gázt adsz-e vagy fékezel.

Szerintem a 3-4es golf kifejezetten szép.

Mindenkihez fordulnék aki rendelkezik Astra Gsi 2.0 16 v fenevaddal!!!!!!!!!!!!!!

Épp egy vásárlás elött állok..talasztalat = a nullával és a segitségeteket kérem.A kiszemelt fenevad 93/12 havi 150 lacis van benne 153 e km szemrevételezéssel elég szép állapotvban van kivétel a bal hátso kerék és küszöbív találkozása és a benzintank ajto also íve az korrodált.

Véleményeket jotanácsokat és minden olyan értelmes és használhato infokat várok töletek amire feltétlen oda kell figyelni egy ilyen autonál!!!!!!!!!!

Elöre is köszönöm a hozzászólásokat

segitsen már valaki mert csak ide-oda küldözgetnek a forumok között.....thx

1. Kinyitjuk a hűtővíztartályt, nem olajos-e.

2. Ha a tanknál is rohad, az már szerintem elég dráma, a karosszériamunka és fényezés szép zsebbenyúlós dolog, ráadásul gyakran a mesterek elb@sszák.

3. Ha tapasztalat = 0, mindenképp vidd el bevizsgálni, vagy vigyél magaddal valakit, aki valóban hozzáértő.

Nem tudom mennyiért kínálják, ártól függően jó vétel is lehet.

Ha esetleg picit vársz, lehet én is eladom a sajátomat, pár nap múlva kiderül, hogy is állok money ügyileg.

Link to comment
Megosztás:

Mindenkihez fordulnék aki rendelkezik Astra Gsi 2.0 16 v fenevaddal!!!!!!!!!!!!!!

Épp egy vásárlás elött állok..talasztalat = a nullával és a segitségeteket kérem.A kiszemelt fenevad 93/12 havi 150 lacis van benne 153 e km szemrevételezéssel elég szép állapotvban van kivétel a bal hátso kerék és küszöbív találkozása és a benzintank ajto also íve az korrodált.

Véleményeket jotanácsokat és minden olyan értelmes és használhato infokat várok töletek amire feltétlen oda kell figyelni egy ilyen autonál!!!!!!!!!!

Elöre is köszönöm a hozzászólásokat

segitsen már valaki mert csak ide-oda küldözgetnek a forumok között.....thx

Tényleg érdemes lenne visszolvasni, mert már nagyon sokszor ki lett tárgyalva és ha most újra hozzákezdenénk, akkor csak kihagynánk valamit.

Szerintem akkor jársz a legjobban, ha elviszed a független márkaszervízbe, hogy nézzék át.

Amire érdemes figyelni az a kasztni állapota, a hengerfej, a hidrotőkék. Ezek a drágák, ha cserélni/javítani kell.

De a szervízzel jársz a legjobban, hidd el. Ha megtetszik valameily, akkor kérj egy időpontot egy opel szervízbe, szeritnem pár ezer forintért megnézik és elmondják, hogy milyen állapotban van. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Na mostmár jó helyen vagy... :blink:

(Légyszi legközelebb ne írd be több helyre a kérdésedet, aki tudja rá a választ, az úgy is válaszol... így csak csomó felesleges munkát csinálsz a modiknak... Köszi! B) )

Nagy segítség lenne egy kép, mert hátha ismeri valaki a kiszemelt darabot... :D

A 153.000 KM jól hangzik, de tuti nem igaz...legalábbis elég irreális egy 13 éves kocsi esetében... (az nincs 1000 km/hó...)

A sárvádőív és a tankajtó rohadása típusbetegség...

Hidegen csattognak e a hidrotőkék?

A 16 szelepes mocik hajlamosak a hengerfejességre, ezt célszerű ellenőrizni...

Futómű, tornyok...stb.. mint úgy egyébként általában... :D

Link to comment
Megosztás:

köszönöm.Ugy néz ki ha hétfön megvan a hitel egy Gsi boldog tulajdonosa leszek.

Megnéztük az autot egy hozzáértövel(szerelö)alapjárat egyenletes ,sehol egy nesz vagy zörej.csodálatos lágy duruzsolo hangja van,pöccre indul,és harap mint egy vipera.....csak az alkatrészárakkal nem vagyok tisztában meg ennek az éhes fenevadnak a fenntartási költségeivel.......

oké legközelebb odafigyelek hova irok..a képet megprob feltenni amugy azt hogy kell?

Link to comment
Megosztás:

Ha neten fennt van már, akkor csak onnan bemásolod a linket, vagy amikor írod a hozzászólásod a felső sorban levő kis fa ikonra kattintva oda írod be a linket...

Han nincs még feltöltve, akkor elöbb valamilyen tárhelyre fel kell nyomni, és utána ugyan ez... B)

A fenntartási költségek nagyban függenek az előző tulajtól, hogy ő miket hogy cserélt... :D

Az alkatrészárak nem olyan húzósak mint a japán verdáké, ráadásul a bontók is jól el vannak látva alkatrészekkel... :blink: (sajnos)

Link to comment
Megosztás:

köszönöm.Ugy néz ki ha hétfön megvan a hitel egy Gsi boldog tulajdonosa leszek.

Megnéztük az autot egy hozzáértövel(szerelö)alapjárat egyenletes ,sehol egy nesz vagy zörej.csodálatos lágy duruzsolo hangja van,pöccre indul,és harap mint egy vipera.....csak az alkatrészárakkal nem vagyok tisztában meg ennek az éhes fenevadnak a fenntartási költségeivel.......

oké legközelebb odafigyelek hova irok..a képet megprob feltenni amugy azt hogy kell?

Az alapjárat egy kb. 150 forintos tisztítással megoldható, a nesz meg a zöres annyira huszadlagos hogy hűha. Abból nem derül ki, hogy rendben van-e az autó.

A hengerfejes motor is jól húz ám, csak nem sokáig. B)

Alkatrész.

Azok alkatrészek, amik egy normál Astrán is vannak, azok olcsók. A többi kicsit drágább, de nem vészes, bár vannak necces pontok. :blink:

Link to comment
Megosztás:

ez lenne az álom.....

gsi2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

gsi3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

gsi2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ha kiprobáltuk,meghallgattuk és illesztéseket átnézem valamint kipuff gáz tisztaszine nincs nem kék ,csendes,egyenletes járásu, rohadást nem látni kivétel amiket irtam .akkor miböl derülhet ki hogy beteg?Mert ugye csak nem bonthatom szét a gépet.....:)Vagy ezt hivják lutrinak?

Link to comment
Megosztás:

állitolag 1 éve vette a tulaj de megszorult és kéne neki a valuta.......igen a vonoszem helyén egy alurács van de ugy láttam van mögötte valami,ugy tünik és ugyebár a szépitések mellet rendszeresen karbantartott ovatos tempos volt a használata bár ezt is kétlem....nem tudom mit irjak csak tanácsot kérnék...MEGÉRI EGY ILYEN AUTO VAGY NEM .....

javítok:vonoszem takaro helyén

Link to comment
Megosztás:

93/12 ho alufelnivel 870ezer

visszatérve a km állásra lehet hogy tényleg kamu de nekem volt egy kocsim az 16 évesen volt benne 140 ezer km igaz hogy csak egy kis japán rizsrakéta volt de tényleg annyi volt benne.A másik ugy gondolom ezeknek az autokmak döntö hányada németböl vándorolt be.Ott tényleg elég gyanuls lenne hogy 153 e km lenne egy 13 éves autoban......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.