Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mondjuk szvsz én régebbi avtóba nem ülnék vissza. Azért csak több mint 20 éves technológia, a gsi meg megelőzte a korát és még mindíg ott van a szeren szerintem.

A GSI HALHATATLAN ;)

Iljemire utaltam ém is tegnap néki.Meg kell hirdetni az Ebayen, atán hátha..............

Szerintem :)

Link to comment
Megosztás:

Felhívtam embert - főnix, de én reversionnaktudtam és mivel 6evel adta drágábban mintha ebajról vettem volna elkarikáztam és bájoltam egy olyat mint a tijed sztem... feka, 1beindexes vmi maláj gyártmány.

kicsit szőke leírás volt - pontosan Sonar gyártmány...

De olyan fain fénye one a helyzetjelzőjének mint állat ;)

csak most h törtem dah gsi és infinityt is javítattni kellett igen szarul néz ki... majd most műanyagos még 1 kör anyázás, javítsanak rendesen és fény és akkor már nagyon szép lesz ám :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor az olyan mint a Coupe-jé, meg az enyim... :D

hát ha lecserélted a 2 részest akkor bizony olyan lehet :lol:

de az alsó ledet ki fogom kötni a 3.14csába mert olyat vakít h öröm nem belenézni az angyali szemeimbe ;)

sry közbe' moderáltam magam mert a ***** ezexerint nincs modizva!!!

és megint el***tam :) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

hát ha lecserélted a 2 részest akkor bizony olyan lehet :D

de az alsó ledet ki fogom kötni a 3.14csába mert olyat vakít h öröm nem belenézni az angyali szemeimbe ;)

sry közbe' moderáltam magam mert a ***** ezexerint nincs modizva!!!

és megint el***tam :) ;) ;)

De a képen a tied fehéren villágít a mienk meg kék.Milyen alsó led van benne?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.