Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én sem mondom ha legközelebb nem vagy otthon akkor felgyújtom az egész lakótelepet ;)

mijazhogy nme vagyok otthon? :)

jöttél már 1általán? ;) Amikor hivtál akkor Albertirsa mellett ültem egy L200-asban és vártam,, hogy kihuzzanak a sárbol mert a kolléga nagyképűen offroadozni ment csak szar gumikkal ;)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy Tomi 1x nekem is azt mondta hogy f28van benne azért nem értettem Tom mit ír itt 5ben és tsairól...

Bár.. na mind1.

Hát én eddig nem nagyon véltem felfedezni a 6. fokozatot, igaz nem is nagyon kerestem.

Cserébe ma egy váltásnál fent ragadt a kuplung, de aztán még egyszer megnyomva visszajött. Azt hittem oda a bowden, vagy a szerkezet. Remélem legközelebb egy necces előzésnél fogja ezt csinálni és akkor legalább nem lesz a gond a törlesztőkkel...

mijazhogy nme vagyok otthon? :)

jöttél már 1általán? ;) Amikor hivtál akkor Albertirsa mellett ültem egy L200-asban és vártam,, hogy kihuzzanak a sárbol mert a kolléga nagyképűen offroadozni ment csak szar gumikkal ;)

Talán ki kellett volna tolni, nem? ;) :D

Link to comment
Megosztás:

a srác mióta géjesi tulaj lett mintha elveszített volna valamit a virágmintás nadrágos, virágfüzéres életigenlő hippiattitűdjéből...vagy rosszul látom? :) ;)

Talán ki kellett volna tolni, nem? ;) :D

én nem mertem kiszállni akkora sár volt...de ottvolt egy Samurai-os offroados aki vezette a sort ő kihuzott minket is ;)

Link to comment
Megosztás:

a srác mióta géjesi tulaj lett mintha elveszített volna valamit a virágmintás nadrágos, virágfüzéres életigenlő hippiattitűdjéből...vagy rosszul látom? :) ;)

én nem mertem kiszállni akkora sár volt...de ottvolt egy Samurai-os offroados aki vezette a sort ő kihuzott minket is ;)

nem csak alakul a molekula!

Amúgy Tom dontP nekem is volt hason - előzés stift májercsávó, pattanok előzés közben akksi ugrik ki (sietve rögzítettem) és gyújtás el szervó off és tsai.....

De amit nem is meséltem a minap majdnem villamos áldozata lettem Irisszel, mert a békén megláttam a sort és reflexből át a sínen ahogy illik csak Lfelejtettem h a sínen valszin vili is jöhet... az meg fékezet utasok repkedtek gondolom de köbö 20cm-re tőlem megállt....

Ki akartam szállni egy nagy meghajolássalmegköszönni életem a drivernek de remegtek a lábaim és nem nagyon volt kedvem kiesni a kocsiból ;) szal mostantól 0329 a 2. szülinapom...

Link to comment
Megosztás:

nem csak alakul a molekula!

Amúgy Tom dontP nekem is volt hason - előzés stift májercsávó, pattanok előzés közben akksi ugrik ki (sietve rögzítettem) és gyújtás el szervó off és tsai.....

De amit nem is meséltem a minap majdnem villamos áldozata lettem Irisszel, mert a békén megláttam a sort és reflexből át a sínen ahogy illik csak Lfelejtettem h a sínen valszin vili is jöhet... az meg fékezet utasok repkedtek gondolom de köbö 20cm-re tőlem megállt....

Ki akartam szállni egy nagy meghajolássalmegköszönni életem a drivernek de remegtek a lábaim és nem nagyon volt kedvem kiesni a kocsiból :) szal mostantól 0329 a 2. szülinapom...

Hát akkor csak ésszel.

Kár lett volna érted, izé a GSi-ért. ;)

Link to comment
Megosztás:

CSak az a baj vele, hogy mire újra kihozod a papírját, ugyanannyiba van, mint ha vettél volna itthon egy rendeset.Ennek a forgalmiját a rendőrség bevonta.

Félre értesz. Nem meg venni.... BE LINKELNI! A corsa helyett.

Azt irtam alá, ha emlékszel : VIGYÁZZATOK MAGATOKRA!

Tehát óvatosan...

Link to comment
Megosztás:

230 LE ;) ;) ;)

Hogy mi lesz? Nemtom :)

Átnézzük a GTE-t rendesen, kitalálom mi hogy legyen, és ha kapok rá normális ajánlatot akkor valszeg eladom. Bááááár nemtom mert viszont a GSI meg olyan örömleányzó jól néz ki..... Nem vágom. Max megmondom anyának hogy vettem neki is egy autót :D

Ja nem kitaláltam. Szerzek egy csajt és vele fogom fizettetni a fenntartását :lol:

Link to comment
Megosztás:

230 LE ;) :D :lol:

Hogy mi lesz? Nemtom :)

Átnézzük a GTE-t rendesen, kitalálom mi hogy legyen, és ha kapok rá normális ajánlatot akkor valszeg eladom. Bááááár nemtom mert viszont a GSI meg olyan örömleányzó jól néz ki..... Nem vágom. Max megmondom anyának hogy vettem neki is egy autót :D

Ja nem kitaláltam. Szerzek egy csajt és vele fogom fizettetni a fenntartását :(

De jó megy :(

Akkor nekem is pls H OPC TURBO-t ;)

Előre is köszi.

Jah és fekete legyen ;)

Link to comment
Megosztás:

De amúgy tényleg nem vágom hogy most merre előre....

Ha kapok GSire normális ajánlatot a hibái ellenére akkor hajlandó leszek megválni tőle. Meg is hirdetem - az ingyen van. Elférne a zsebemben 5 kiló.

Ja az a legkomolyabb, előbb vettem észre hogy zsebemben a pénz, egyszerűen nem adtam oda szegényeknek a vételár nagyobbik felét. Most meg hiába hivom őket nem veszik fel :)

Link to comment
Megosztás:

De amúgy tényleg nem vágom hogy most merre előre....

Ha kapok GSire normális ajánlatot a hibái ellenére akkor hajlandó leszek megválni tőle. Meg is hirdetem - az ingyen van. Elférne a zsebemben 5 kiló.

Ja az a legkomolyabb, előbb vettem észre hogy zsebemben a pénz, egyszerűen nem adtam oda szegényeknek a vételár nagyobbik felét. Most meg hiába hivom őket nem veszik fel :)

Te Albert!minden okés azzal a géppel?Alvázszám, motorszám! ;)

Link to comment
Megosztás:

De amúgy tényleg nem vágom hogy most merre előre....

Ha kapok GSire normális ajánlatot a hibái ellenére akkor hajlandó leszek megválni tőle. Meg is hirdetem - az ingyen van. Elférne a zsebemben 5 kiló.

Ja az a legkomolyabb, előbb vettem észre hogy zsebemben a pénz, egyszerűen nem adtam oda szegényeknek a vételár nagyobbik felét. Most meg hiába hivom őket nem veszik fel :)

Mondjuk szvsz én régebbi avtóba nem ülnék vissza. Azért csak több mint 20 éves technológia, a gsi meg megelőzte a korát és még mindíg ott van a szeren szerintem.

A GSI HALHATATLAN ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.