Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lehet h off de tagdíjat hogyan tudom befizetni majd eccer????

csekk, utalás, stbstb

http://opelclub.hu/index.php?option=com_co...id=12&Itemid=40

(utalás jobb mert gyorsabb, csekk simán lehet 2 hét is :) )

még a fogyasztásról érdeklődnék, mert nekem 1,4 16v-s és 8-9körül fogyaszt, bár nyomom is neki a gázt

és erre sokan azt mondják hogy a gsi-is hasonlóan ,de nem nagyon hiszem el???

azért van egy kis különbség

van erre egy topik az astra f-ben

ott sokan irogatják a tapasztalataikat, kukkants bele

Link to comment
Megosztás:

Norbi

Visszakaptam a lampionokat. Nincs még véglegesítve mert ahoz kell a lökárítód s akkor kell fizetni ha lefixálta a dolgokat. Szal menni kéne kivágatni a likat. Szerintem jó lesz ha kész lesz főleg hogy semmi darabja nem volt meg. Eljöhetnél valamikor a héten (minnél hamarabb mert jöbőhéten szerdától szombatig nem vagyok) megbeszélni hogyan tovább!

Link to comment
Megosztás:

Gelko, ezt az ótó már hirdetik vagy fél éve. Kérdés hogy miért. Egy ok lehet az ár. A többi....

Bár külső alapján más nemigen lehet ;)

nem szoktam nézni a gsiket ;)

azért irtam be mert soknak találom....nekem is inkább Tom gépe jön be....vagy Sonique-é :)

Link to comment
Megosztás:

Ez biza sztem is igen drága.. nézzük csak Tom autóját! szerintem azon sincs kevesebb (sőőt..) extra..

2.5 ével ezelött az enyém volt hirdetve ennyiért.. igaz full gyári gép. de 96os és fullos,nagyon jó mocival..(azóta már kevésbé, de bele is került 30e, nem nagypapis km-er :) )

Na meg a végár se marad a hirdetett(1.65 lett a vége)

Szal szerintem ha csak nem fog egy palimadarat, még marad is GSi-s a "gyerek"...

Hiába számolja az ameber h sport futómü 100e, optika 100e stb..és akkor a 900ezres kocsiból hip-hop 1.7misis lesz.. ez nem igy müködik..

Már volt itt nem egyszer beszélve, hogy a tuningot senki se fizeti meg.. max. jobban elmegy a paripa.. szvsz

Link to comment
Megosztás:

Wow Redi szép a felni.

Figyu, legyen valami a HVT-val, mert ez igy nem állapot. Felhivom a srácot és beszélek vele ezügyben. Jó lenne tudni hogy szerinted merre menjünk ha már igy alakult ez az egész.

Tom bazz én full irigy vagyok hogy mekkora mákod volt ezzel az autóval, bár hallottam a kocsiról már rossz véleményt is független (nem Opelbuzi mint én) szakértőtől. De csak a benne lévő cuccok többet érnek szerintem.

Teljesen más: Előfordulhat, hogy valaki megvenné a GSi-met, ha el akarnám adni? Tegnap összefutottam egy lehetőséggel ami holnapig tart, Lurdytalin elmondom részletesen annak akit érdekel. Ilyesmi a dolog, csak 3ajtós.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.