Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

első vagy hátso rendszámtábla?

mind1 sztem a ragasztás nem a legesztátikusabb, lásd az enyémet ;)

Első, mint ahogy az a képen is látszik. ;)

A kétoldalassal eddig semmi gond nem volt a tartósságot leszámítva. Bár nemtom, hogy a Tomi mennyit játszott vele...

elsöt ?

az van egy original a hernádnál allitolag

kérde el töle

Egyelőre a mostanit kéne felrakni, majd ha azt elhagyom, akkor jöhet az új.

Remélem tényleg van neki... :)

Link to comment
Megosztás:

egészen véletlen nem akarol holnap bármikor ráérni egy negyed órára?

mert ha test=1 akkor 1ből onnan goto árpád út és install dat :)

Öszinte leszek veled,nagyon szívesen segítenék,de nagyon nehéz volt berakni a lámpát a lökhárítótól.Ha úgy gondolod hogy sérülés nélkül ki tudod szedni a lámpát a lökös levétele nélkül akkor felölem mehet.

Link to comment
Megosztás:

Öszinte leszek veled,nagyon szívesen segítenék,de nagyon nehéz volt berakni a lámpát a lökhárítótól.Ha úgy gondolod hogy sérülés nélkül ki tudod szedni a lámpát a lökös levétele nélkül akkor felölem mehet.

azt a lampat onna már csak akkor vesszük ha a lökös lent van egyébként nem gyünk ki

Link to comment
Megosztás:

holnap dolgozom

Átmehetek ma, de csak 10 körül érek oda. Ha az még Neked ok, akkor benne vagyok. ;)

szerintetek jól nézne ki az astrám fekete motorháztetővel????

egyébként bordó(metál)színű

Ha szépen le van fényezve, akkor igen. Egyébként meg olyan hatást kelt, mintha törve lett volna az eleje és a bontóból csak más szinűt tudtál volna szerezni. Az pedig szeritnem nem túl pozitív. :)

De ezt pont elég könnyen meg lehet nézni valami képszerkesztő progival. ;)

Link to comment
Megosztás:

most fogja megkérdezni az egyik szállítójától hogy mennyi lenne árba!

Uccsó infóim szerint 41e.ft volt legutóbb.Utángyártottan. :) A maszk pedig 8-11e.ft + fényezés.

Az utángyártottal az a bibi, hogy megvétel után goo to műanyagos, hogy faragja rá a gépre.Utána fényező, aztán felrakás.

Link to comment
Megosztás:

Átmehetek ma, de csak 10 körül érek oda. Ha az még Neked ok, akkor benne vagyok. ;)

Ha szépen le van fényezve, akkor igen. Egyébként meg olyan hatást kelt, mintha törve lett volna az eleje és a bontóból csak más szinűt tudtál volna szerezni. Az pedig szeritnem nem túl pozitív. :)

De ezt pont elég könnyen meg lehet nézni valami képszerkesztő progival. ;)

hat 10 kor meg mar szart se latunk az nem jo

Link to comment
Megosztás:

Uccsó infóim szerint 41e.ft volt legutóbb.Utángyártottan. ;) A maszk pedig 8-11e.ft + fényezés.

Az utángyártottal az a bibi, hogy megvétel után goo to műanyagos, hogy faragja rá a gépre.Utána fényező, aztán felrakás.

Sajnos még a műanyagosnak is elég nehéz felfaragni rá.Ennyi pénzért inkább várnék egy gyári bontottra.Ha nem keresed akkor biztos találni fogsz.Ez a modszer már többünknek is bevált :)

Link to comment
Megosztás:

Átmehetek ma, de csak 10 körül érek oda. Ha az még Neked ok, akkor benne vagyok. ;)

Ha szépen le van fényezve, akkor igen. Egyébként meg olyan hatást kelt, mintha törve lett volna az eleje és a bontóból csak más szinűt tudtál volna szerezni. Az pedig szeritnem nem túl pozitív. :)

De ezt pont elég könnyen meg lehet nézni valami képszerkesztő progival. ;)

mit szoltok hozzá??a tom-é az milyen valami más anyagból készült talán carbonos?????

Link to comment
Megosztás:

Tom a tiednek csak a felső pár rétegére van Carbon fektetve, a többi üvegszál... ;)

Köszi. Mindig tanul valami újat az ember. Ezért sajnálom, hogy nem én csináltam... :)

Gelcsa!

A munka viszonylag jó lett (bár van benn hiba, nem is kicsi), inkább a "mestert" nem nevezném megbízhatónak...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.