Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A leszedés is egyszerű,pengével simán le tudod szedni.Tomnak is elég nehezen jött le de végül sikerült.

igen csak nekem annyi volt a tré h pengével köbö mikron méretű darabokban jött le.

Kapott köb 6féle vegyszert de csak nem állt neki lejönni, de megoldottam...

Redi a 7en vagy @home esténként?

Link to comment
Megosztás:

hello mindenkinek az én astrámon volt elöl a motorháztetőn egy zászlómatrica, leszedtem de csúnyán ott maradt a nyoma, eléggé szétkarcolódott a felület, próbáltam pasztázni de nem igazán jött össze elvesztette a fényét.

esetleg tud valaki ötletet adni mivel lehetne újra széppé varázsolni???

Link to comment
Megosztás:

hello mindenkinek az én astrámon volt elöl a motorháztetőn egy zászlómatrica, leszedtem de csúnyán ott maradt a nyoma, eléggé szétkarcolódott a felület, próbáltam pasztázni de nem igazán jött össze elvesztette a fényét.

esetleg tud valaki ötletet adni mivel lehetne újra széppé varázsolni???

festék+fényező :)

ha elötte mgféleképpen hard try akkor polír, de akkor full autó....

Link to comment
Megosztás:

@coupe: most fogok mert nagyon teccenek csak még nem döntöttem.... meg most jól rávertem majd 2kilót és nem látszik és basz az ideg h még mennyit toljak bele h teccen nekem...

Fönix? who iz?

Gelcsa gsi maszkot árult vki duenen vagy carstylingon asszem 5-8e, a lökös meg hijány mint mindig...

Link to comment
Megosztás:

@coupe: most fogok mert nagyon teccenek csak még nem döntöttem.... meg most jól rávertem majd 2kilót és nem látszik és basz az ideg h még mennyit toljak bele h teccen nekem...

Fönix? who iz?

Gelcsa gsi maszkot árult vki duenen vagy carstylingon asszem 5-8e, a lökös meg hijány mint mindig...

Adnak hozzá izzót azzal nem kell törödni.Minnél többet vársz annál olcsóbb lesz.Nekem nem kell bemutatni mennyi pénzt lehet elkölteni az autóra :)

Az egybe index-es olyan mint nekem 51000/ft a pár.Ennél nem sokkal vettem olcsóbban.

angel eyes

Link to comment
Megosztás:

@coupe: most fogok mert nagyon teccenek csak még nem döntöttem.... meg most jól rávertem majd 2kilót és nem látszik és basz az ideg h még mennyit toljak bele h teccen nekem...

Fönix? who iz?

Gelcsa gsi maszkot árult vki duenen vagy carstylingon asszem 5-8e, a lökös meg hijány mint mindig...

igen én is ezt tapasztalom de mennyi lehet egy új lökös, természetesen utángyártottan??

Link to comment
Megosztás:

jah ők a revesion néven futottak eddig, ismerem őket újpesten vannak....

nah ott néztem a fekát, már írt is nekem a srác de egyelőre vaciilálok...

be kellene próbálni most megkérdem ember mit mond rá oszt utána döntök!

az 100 h olyan lesz mint a tied tehát 1be indexes....

ez tuom off de sasoljátok meg:

http://video.google.com/videoplay?docid=4767438357370394926

Link to comment
Megosztás:

igen én is ezt tapasztalom de mennyi lehet egy új lökös, természetesen utángyártottan??

utágyártott lököst felejtsd el,eddig még senkinek se sikerült szépen felrakni.Ikább bontoban érdemes szétnézni hátha találsz valahol.Nekem szerencsém volt és tudtam venni 25000ft-ért egy hibátlan állapotban lévő gyárit bontóban.

jah ők a revesion néven futottak eddig, ismerem őket újpesten vannak....

nah ott néztem a fekát, már írt is nekem a srác de egyelőre vaciilálok...

be kellene próbálni most megkérdem ember mit mond rá oszt utána döntök!

az 100 h olyan lesz mint a tied tehát 1be indexes....

ez tuom off de sasoljátok meg:

http://video.google.com/videoplay?docid=4767438357370394926

Arra vagy kiváncsi hogy mutatna a fekete lámpa a sötét autódon?Mert ha igen akkor szerintem sokkal jobb a fekete mint az ezüst.

Link to comment
Megosztás:

utágyártott lököst felejtsd el,eddig még senkinek se sikerült szépen felrakni.Ikább bontoban érdemes szétnézni hátha találsz valahol.Nekem szerencsém volt és tudtam venni 25000ft-ért egy hibátlan állapotban lévő gyárit bontóban.

az egyik legjobb barátom szerelő és az astrákat nagyon vágja, hátha sikerülne felraknia szépen mert bontóban nem nagyon találtam sehol, most fogja megkérdezni az egyik szállítójától hogy mennyi lenne árba!

Link to comment
Megosztás:

Arra vagy kiváncsi hogy mutatna a fekete lámpa a sötét autódon?Mert ha igen akkor szerintem sokkal jobb a fekete mint az ezüst.

egészen véletlen nem akarol holnap bármikor ráérni egy negyed órára?

mert ha test=1 akkor 1ből onnan goto árpád út és install dat :)

Link to comment
Megosztás:

Számomra még nem derült ki, hogy első vagy hátsó lökös :) Mert ha hátsó akkor ott a Tom, ő árul egyet ;)

Az utángyártott föl fog menni. Nem ez a kérdés. Hanem az, hogy mennyire fog elállni. Eddig 3 utángyártottat láttam és mindhárom kiba nagy luk volt az index alatt. Én megcsináltattam műanyagossal annyira zavart....

Link to comment
Megosztás:

Számomra még nem derült ki, hogy első vagy hátsó lökös :) Mert ha hátsó akkor ott a Tom, ő árul egyet ;)

Az utángyártott föl fog menni. Nem ez a kérdés. Hanem az, hogy mennyire fog elállni. Eddig 3 utángyártottat láttam és mindhárom kiba nagy luk volt az index alatt. Én megcsináltattam műanyagossal annyira zavart....

Közben már kiderült hogy hátsó. Ott pedig ügyes kezü műanyagos kell, hogy szépen felrakja, meg némi pénz.

@Redi, kint van a direktszürő, majd szólj, hogy mi legyen. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.