Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

@Sonique

Első vagy második...szvsz... ;)

a 3. viszont 1edi lenne!!!

De bazs még nem adta L a corzikát ha jól tuom... az fix h megint OFF autózik, de érvei alapján megértem.... csak félő h ebből nehezebb lesz kiszálnia ha megveszi 2 hónap után mint az opelekből :)

Link to comment
Megosztás:

Sonigue!

A gumi 205/45 R16-os... :D

A bizonyíték ;)

20720603.jpg

20720579.jpg

Beszéltem ma a lakatossal,pénteken reggel csinálja a sárvédőív szélesítést.Azt mondta olyan lesz mint a gyári és 2 óra alatt megvan,csak sajnos a fényezés odalesz ;) .Viszont nagyon jó áron dolgozik :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Talátam nektek valamit, ha hamarabb lehetett volna kapni vettem volna

http://www.bacartuning.hu/etermek.htm

Ezek közül mit is vettél volna?

Beszéltem ma a lakatossal,pénteken reggel csinálja a sárvédőív szélesítést.Azt mondta olyan lesz mint a gyári és 2 óra alatt megvan,csak sajnos a fényezés odalesz ;) .Viszont nagyon jó áron dolgozik :) ;)

Jajaja, idén már nem költesz többet a vasra.

Akkor most még fényezés is lesz?

Link to comment
Megosztás:

Ezek közül mit is vettél volna?

Jajaja, idén már nem költesz többet a vasra.

Akkor most még fényezés is lesz?

ez még bele volt kalkulálva.A fényezés annyira nem érdekel max lefújom valami spray-vel.(ideiglenesen)

Anti.

Hallottad mit mondott az asszony a turbóra.

Link to comment
Megosztás:

Beszéltem ma a lakatossal,pénteken reggel csinálja a sárvédőív szélesítést.Azt mondta olyan lesz mint a gyári és 2 óra alatt megvan,csak sajnos a fényezés odalesz ;) .Viszont nagyon jó áron dolgozik ;) ;)

Az nem is sok időben az én 4 napomhoz képest.

Amúgy tegnap megrendeltem a két első gumit,205/40zr17-ben,ma reggel meg elutaltuk a rávalót.

Csütörtökön ha minden igaz vihetem a kasznishoz és vasárnapra kész is.

Jó lett volna a morcosítást is 1 kalap alatt letudni de az +20ezer,és az már nem fér bele a költségvetésembe.

Viszont valami Opel-lel kapcsolatos szöveg jó lenne az elsőszélvédőmre.

Nagyon töröm a burám. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.