Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tom kibeba***ott nagy grat ;)

Evvel jobban fog menni a büntetős vezetés mint anno amit gyilkoltad szegény asztmáddal ;)

Nu ha one kedv akkor plazmázhatunk szokásos kókány bété módjára csak lapokat meg invertert kell venni... meg corelezünk hozzá kicsit max ;)

a frigatésok árulnak most plazmás cumókokat 24. ropiért. anno nekem is be volt tervezve a dolog, de ami késik nem múlik :)

frigate tunying

Link to comment
Megosztás:

Gelko

Pár nap és csinálok képet avatarnak csak most pont arra nincs időm.

Cupe jó az a felni nagyon de a hátulján lessz munka rendesen. Szélesíteni + ültetni oszt jó van. Csörögj rám vagy SMS csütörtökön nehogy elfelejtsem az újságot kivinni.

Egyébként milyen a verda? Meg vagy vele elégedve?

Fogyi, menettulajdonságok? Ez még a 150, vagy már a 163 (vagy hány) pacis változat?

Link to comment
Megosztás:

Gelko

Pár nap és csinálok képet avatarnak csak most pont arra nincs időm.

Cupe jó az a felni nagyon de a hátulján lessz munka rendesen. Szélesíteni + ültetni oszt jó van. Csörögj rám vagy SMS csütörtökön nehogy elfelejtsem az újságot kivinni.

Szerintem nem kell hátul akkorát szélesíteni,ültetve nem lesz a hátulja mert nekem így tetszik+ a kutya miatt lett caravan és őt muszáj hátra beraknom.6cm-es ültetéssel már nagyon necces lenne ha figyelembe vesszük mire is kell az autó.Amúgy köszönöm :)

Annyira tetszik hogy már lassan 2 órája a képeket nézegetem.Egy 10 éves álmom vált valóra ezzel az autóval.Olyan érzés volt felrakni a kereket és csodálni milyen szép lett,mint mikor megvettük a coupe astrát.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem kell hátul akkorát szélesíteni,ültetve nem lesz a hátulja mert nekem így tetszik+ a kutya miatt lett caravan és őt muszáj hátra beraknom.6cm-es ültetéssel már nagyon necces lenne ha figyelembe vesszük mire is kell az autó.Amúgy köszönöm :)

Annyira tetszik hogy már lassan 2 órája a képeket nézegetem.Egy 10 éves álmom vált valóra ezzel az autóval.Olyan érzés volt felrakni a kereket és csodálni milyen szép lett,mint mikor megvettük a coupe astrát.

Csinálhatnál róla leírást, képekkel együtt. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma felkerült az új nyári felni.És most nagyon boldog vagyok :)

néhány kép

annyira ne légy boldog kéne rá még gumit venni

hatulra mindenképp

elöre meg kell mivel 1 szammal nagyobb mint kéne

és ugy nem fog beleérni

vagy 194/45 vagy 205/45 vagy 215/40

de semmiképpsem 205/50

mert az most akkora mint a téligumi és annal azért sokkal szélesebb

Link to comment
Megosztás:

Egyébként milyen a verda? Meg vagy vele elégedve?

Fogyi, menettulajdonságok? Ez még a 150, vagy már a 163 (vagy hány) pacis változat?

Nagyon jó nem gondoltam, hogy egy diesel így fog tetszeni. 150le. Elindultam nagykanizsára és az m7 bevezető szakasz 100-as tábla után velencei mol kútig 170 - 211 között (annyi a gyári vége de egy kis lejtőn belecsúszott + 7km/h)teszt megvolt. Utána tempomat betartva a sebességet +10%-al oda, vissza nem volt csak sebesség betartásos üzem. 500 akármennyit mentem és 6l-el megúsztam.

Sokkal könnyebben eléri a végét mint az astra. Bár a súlya miatt (1580kg)kicsit nehezen indul meg viszont utána a 330Nm nyomatékot rendesen érezni lehet a GSI 191-ével szemben. Olaszból hazafelé mentünk a Dinivel egy ilyen után persze elkezdte tolni és úgy gyorsult 120-ról mint a GSI. 180-nál leszáltam a gázról had menjen.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jó nem gondoltam, hogy egy diesel így fog tetszeni. 150le. Elindultam nagykanizsára és az m7 bevezető szakasz 100-as tábla után velencei mol kútig 170 - 211 között (annyi a gyári vége de egy kis lejtőn belecsúszott + 7km/h)teszt megvolt. Utána tempomat betartva a sebességet +10%-al oda, vissza nem volt csak sebesség betartásos üzem. 500 akármennyit mentem és 6l-el megúsztam.

Sokkal könnyebben eléri a végét mint az astra. Bár a súlya miatt (1580kg)kicsit nehezen indul meg viszont utána a 330Nm nyomatékot rendesen érezni lehet a GSI 191-ével szemben. Olaszból hazafelé mentünk a Dinivel egy ilyen után persze elkezdte tolni és úgy gyorsult 120-ról mint a GSI. 180-nál leszáltam a gázról had menjen.

Örülök akkor hogy tetszik.

Bár gondolom a fogyinak örülsz a legjobban. :)

Meg kívül belül más világ.

Egyébként tudom, hogy régen volt már GSi-d, de a gyári nyomatéka nem 191, hanem 196 Nm 4600 1/min-nél. ;)

Link to comment
Megosztás:

annyira ne légy boldog kéne rá még gumit venni

hatulra mindenképp

elöre meg kell mivel 1 szammal nagyobb mint kéne

és ugy nem fog beleérni

vagy 194/45 vagy 205/45 vagy 215/40

de semmiképpsem 205/50

mert az most akkora mint a téligumi és annal azért sokkal szélesebb

Coupe!

Ezt én is akartam kérdezni hogy milyen méretű gumi van a gépeden,mert kicsit "ballonosnak" tűnik oldalról.

Gondolom hogy most annyira nem szeretnél 4gumira beruházni,de a Sonique álltal említett méret lényegesen jobban mutatatna az 1ébként szép kerekeiden.

Link to comment
Megosztás:

Coupe!

Ezt én is akartam kérdezni hogy milyen méretű gumi van a gépeden,mert kicsit "ballonosnak" tűnik oldalról.

Gondolom hogy most annyira nem szeretnél 4gumira beruházni,de a Sonique álltal említett méret lényegesen jobban mutatatna az 1ébként szép kerekeiden.

Nem kell máskik gumit venni.Elöl a 7.5 széles felnin 205/45R16 van hátul ami még lehet egy nyarat elmegy a 9 széles felnin 215/40R16 van.Tehát azok a gumik vannak fent amit sonique mondott,elöl a abszolut nem ért bele eddig.

Link to comment
Megosztás:

Felraktam a kerékőrt.Köszi Tom.Áprilisban veszek egyett és akkor visszaadom.Most ment el a csaj aki nekem jött,meggondolta magát és inkább lapot adott.Erőssen gondolkodom hogy be se vigyen,egy lökhárító fényezésre nem kapnék semmit se.Pláne hogy az elöző sérülés ami még a bazsnál történt se volt vissza javítva.Jobban örültem volna ha inkább add egy húszast.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jó nem gondoltam, hogy egy diesel így fog tetszeni. 150le. Elindultam nagykanizsára és az m7 bevezető szakasz 100-as tábla után velencei mol kútig 170 - 211 között (annyi a gyári vége de egy kis lejtőn belecsúszott + 7km/h)teszt megvolt. Utána tempomat betartva a sebességet +10%-al oda, vissza nem volt csak sebesség betartásos üzem. 500 akármennyit mentem és 6l-el megúsztam.

Sokkal könnyebben eléri a végét mint az astra. Bár a súlya miatt (1580kg)kicsit nehezen indul meg viszont utána a 330Nm nyomatékot rendesen érezni lehet a GSI 191-ével szemben. Olaszból hazafelé mentünk a Dinivel egy ilyen után persze elkezdte tolni és úgy gyorsult 120-ról mint a GSI. 180-nál leszáltam a gázról had menjen.

GSi Tomiból BMW Tomi lett?? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.