Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na mia fakkk :)

Tomik most adják el a géjesiket?

GsidotTomi mikori a toruring?

BTW koni theme nekem nem sikerült belönöm sokáig melyik lesz az optimális config az fk60/40hez így koppra tekertem mindet és 2 nap után már thök természetes volt - hozzászokás kérdése....

Ami voiszont érdekes, hogy kartervédő kicsit fing gyenge... ugye én anno turbós Gézánktól vettem át a kartervédőjét, mert c20lettel ugye nem sokkra ment volna vele.... nu tegnap már vissza kellett heggesztetni, mert az 1ik fülnél nem bírta a gyürődést.....

És hála a jó égnek már alökösöm se ér le, az q zavaró volt, h a koptató"tartó" rész állandóan le akarta rántani a lökösöm...

Agressor26 THX a matricákat ;)

Link to comment
Megosztás:

Valahonnan ismerősek ezek nekem! :) ;)

Ezek nem valami "wannaberaccer" csávóé voltak? ;)

Egyébként szép,de hátul nem ér bele a széle?

Úgy volt hogy csak megnézzük mennyit kell szélesíteni rajta de aztán annyira tetszett(lusta is voltam vissza tenni a télit)hogy rajta maradt.Ha egyedül ülök benne akkor nincs semmi gáz de ha már ketten ülünk elöl és a kutya a csomiban van akkor néha beleér.Szélesíteni nagyon nem fogom max 1cm-t de vissza kell peremezni a sárvédő ívet.Azt hittük legalább 4cm-t kell,fölegg hogy a felni nem is ET20 hanem ET15.

Mondtam én hogy nem magas a hátulja ;) :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

A los diablos szlogen egyértelműen a Tomié volt, így szerintem az a korrekt (meg mondjuk a szebb is), ha leszedem.

Ez meg is történt a mai nap folyamán, hála István segítségének. :)

A GSi egyébként über állat, jól megy, jól fogyaszt (annyit eszik, mint egy 1.4 ;) ).

Nagyon várom már a vezérlés cserét, addig már nem akarok vele menni többet.

Utána viszont... ;) ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Ahol most parkolsz ott lesz a vezérléscsere ? ;)

Az lenne a legjobb. ;)

De csak azt írtam, hogy nem akarok, nem pedig azt hogy nem fogok. :)

Már így is elnyomtam neki egyszer-kétszer, többször már nem kéne csere előtt. Így sem ez a követendő példa. ;)

Link to comment
Megosztás:

Így is sokat kellett várni gondolom az sem volt könnyü,de az hogy ott áll a ház elött és nem mehetsz vele az engem is türelmetlenné tenne :)

Hát igen. De inkább várok még 3 napot.

Lehet hogy mingyárt lemegyek és nekiállok az így csináld alapján... ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.