Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

miért ez nem m1?

ne mondd már :)

ez is okosítva volt ha jól emléxem....

Azért Sonique pont az egyik GSi próbakörnél ült be a GTCbe először... Így, hogy nem ismerte a kocsit, nem nagyon maradt le... Pedig most full gyári, nincs benne az okosítás, és DDDDD ;)

Elég gáz, ha egy diesel megfog...

Bár amikor 2 napos volt a kocsi, Hernád Mester is ugyan így járt...

Link to comment
Megosztás:

Azért Sonique pont az egyik GSi próbakörnél ült be a GTCbe először... Így, hogy nem ismerte a kocsit, nem nagyon maradt le... Pedig most full gyári, nincs benne az okosítás, és DDDDD ;)

Elég gáz, ha egy diesel megfog...

Bár amikor 2 napos volt a kocsi, Hernád Mester is ugyan így járt...

Ezen én is meglepödtem tegnap hogy elindultunk a lámpánál a gtc bealudt de kicsit hozott a hátrányán és nem maradt le.Nagyon tetszik a belseje és a fogyasztása :)

Link to comment
Megosztás:

Ezen én is meglepödtem tegnap hogy elindultunk a lámpánál a gtc bealudt de kicsit hozott a hátrányán és nem maradt le.Nagyon tetszik a belseje és a fogyasztása ;)

Talán ha nem 24,3 percet vezettem volna addig azt a kocsit összesen, akkor nekem is lett volna egy kis beleszólásom... ;)

Egyébként meghát nyilván megy olyan jól, mint egy GSi, hisz 6os váltó van benne, és ugyan annyi paci, csak "kicsit" több nyomaték.

Legközelebb majd olyat veszek. :)

Link to comment
Megosztás:

Talán ha nem 24,3 percet vezettem volna addig azt a kocsit összesen, akkor nekem is lett volna egy kis beleszólásom... ;)

Egyébként meghát nyilván megy olyan jól, mint egy GSi, hisz 6os váltó van benne, és ugyan annyi paci, csak "kicsit" több nyomaték.

Legközelebb majd olyat veszek. :)

sonique is most vezette elöször.

Eddig nem nagyon tetszett a gtc,de a belseje nagyon bejön ;)

Link to comment
Megosztás:

Ahh! Úristen! Így már értem a dolgot! :) Az elég durva zötyögés lehet... Biztos marha jó a tartás meg nem illeg-billeg de én is inkább coupe megoldása mellett vagyok. Azért legyen már kellemes is egy PICIT az az autózás és ne ráZzon szét mindent...

Link to comment
Megosztás:

:) ;)

NNa végree! :D Akkor most sztem vidd le a kispárnád, plédet, és aludd ki magad a korábban álltalam felvázolt módon! :lol:

DRAKULA!!! :(

Röhögni fogsz! Én az első este benne aludtam.. hétvégén sikerült elhoznom, és kintröl jött. nem volt benne riasztó. (akkor még nem tudtam, hogy gyárilag is van benne immo)

Igaz, hajnali 4körül amikor már ugy elfeküdtem a nyakam, annak ellenére hogy nem tudtam elaludni,feladtam. Feljöttem, de biztos ami biztos, kiszedtem pár biztositékot ;)

Hát valamikor már koccani kéne lassan... ;)

Ezt inkább hagyd ki :D

Lenne még millió kérdésem.. összefoglalót kellene irnod a verdáról :D De inkább majd amikor személyesen talizunk. Lehet lenne pár dolog ami talán nem is publik lenne :(

De sok szerencsét a paripához.. és eleinte csak óvatosan.. bár te a kis astmának is toltad rendesen.. de azért ez csak másabb kicsit :D

Link to comment
Megosztás:

No a ford puma az vagy nagyon jól megy, vagy nagyon sz@rul.

Voltunk ma hajógyárin. Miután kihajtottak minket a rendőrök a szigetről, a szentendrei úton lámpától indultam egy puma ellen. Alig kaptam valamit, kábé tíz centi körül százig. Ők hárman ültek benne, mi ketten. Ami még a sztorihoz tartozik, hogy nem a gsivel, hanem bátyám x20xev omegájával voltunk...

Már csak az a kérdés, hogy a pumában az 1.4-es, vagy az 1.7 125 lovas motor volt... ha az 1.4, akkor egy igen jó autó, ha az 1.7, akkor igen sz@r.......

Mindennek semmi köze gsihez, de azért idekívánkozik némiképp.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.