Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Holnap reggel megyek a kipufogóshoz vissza,kap még egy középdobot hogy ne legyen hangos.Már kaptam kedvezményt is :) .Mióta felkerült 4szer voltam náluk,mikor befordulok az utcába tudják hogy jövök.

Örülök, hogy megtartod! ;)

Pláne hogy idén úgysem költesz már az autóra, ezért hátsó dob nélkül kellett volna járnod. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Remélem jövő hét pénteken én is tiszteletem teszem a srácoknál... :lol:

Remélem így lesz.Nagyon nagy arcok jó hogy Tom megtalálta őket.

Örülök, hogy megtartod! ;)

Pláne hogy idén úgysem költesz már az autóra, ezért hátsó dob nélkül kellett volna járnod. ;) :D

A nem költök az autóra az a kipufogó utánra vonatkozott :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Meg tudná nekem mondani v.melyik cartárs, hogy mekkora a GSi hátsó féktárcsája mm-ben?

Töröm a dióm egy merényleten :)

Lemérem neked holnap Lurdyban kerékcsere közben, oks?

Na Törpe haverom átjött és fél óra alatt kicserélte a cuccot, miközben én mint a mérgezett egér rohangáltam minden cuccért. Mákom volt, jó bigyót vettem. Mentem egy próbakört gyorsban, és sokkal jobb. Valszeg a bal oldalnak csak ennyi a baja. Elvileg hétvégére összerak nekem két komplett gólyalábat, és lecseréljük. Új gátlók, új toronycsapágyak... ejj dejó is lesz... Holnap meg az új felnik ugyibááár. Ja, és a matricák ;)

Végén még egyben lesz a kocsi ;)

Link to comment
Megosztás:

Én is 260-ra tippeltem csak nem akartam hülyeséget mondani.

Kész lett a kipufogó,nagy megkönnyebbülés volt mikor beindítottuk :) A hangja maradt a régi csak sokkal halkabb lett.

Örülök hogy jó lett. De igazán várhattál volna vele még egy napot! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.