Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mi baja a kis kacsának?

Azt mondta a sonique mikor megvettem a kocsit hogy a kipufogót cserélni kell de úgy voltam vele hogy ráér,mondván tetszik hogy halk.De azt nem gondoltam hogy ilyen következményekkel jár hogy egy gyári c20ne moci rendszere van a caravanon.Az egész cserés lesz.

mondjuk hogy a jobb allapotban lévö motorod elpicsáz

meg ilyenek

Nekem nincs über chipem és 6os váltom + legalább 100kg-mal nezebb az autóm.Arra azért kiváncsi leszek milyen lesz már végre igazi nyári gumival kocsizni ami letapad egyből ;) Remélem a kipufogó is meghozza a várt hatást és akkor már nem lesz esélyed :) ;)

Eddig két embertől kaptam ki az egyik Te vagy a másik Anti és szerintem ez azért annyira nem rossz.

Link to comment
Megosztás:

Eddig két embertől kaptam ki az egyik Te vagy a másik Anti és szerintem ez azért annyira nem rossz.

Azért pályán nem megy rosszul... :)

De ha tényleg lesz hozzá normális kipuff, gumi és chip, akkor lehet hogy szorosabb lesz. ;)

A Corsában egybént a nagy palack az nitro...

Link to comment
Megosztás:

A Caraván nem lenne rossz...

Indulásnál sikerült leverni sonique fekete "dög"-ét, de amikor lehúztam a kettest onnantól a depóig vészprogin mentem, és nem volt túl meggyőző az autó ereje... :)

Ha jó lenne az a lambda szonda, akkor az induláson múlna az egész... ;)

Hát a Corsa meg elég meggyőzőt produkált... ;)

Hangja iszonyatos volt, és amikor még lehúzta 3.-ba akkor is keresztbe tette majdnem...

A tulaja is nagy arc volt, látszott, hogy fanolja a verdáját, és iszonyat lazán vette a dolgokat... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.