Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Köszi szépen Pista és Tom a segitséget. Képzeljétek, Áki felhivott hajnalban, és ugyanezt mondta.

Hétfön érdeklödöm Blitznél.

Peti, küldd át léci püben a számod! C20NE-t is tud nézni? bár nem hiszem hogy bármi baja lenne, mert én elégedett vagyok ;) Helyileg merre vagy? Azt is küldd majd léci.

Nembaj Aztec ne aggódj, ha kész lesz jobban fog mutatni mint egy új traktor ;)

Béla kifejthetnéd bövebben hogy méris vagy hogy vagy mint akarod eladni a verdát :)

Link to comment
Megosztás:

Emberek. Vasárnap délután lesz nálam egy TECH-1 műszer. Ha szeretne valaki műszeres kiolvasást akkor szóljon :lol: De csak a "régebbi" gsi-k hez lesz csatlakozófej tehát pl. a Laci4 -ében található nagyobb csatihoz nem.

Kiváncsi vagyok a lamdaszondámhoz,hogy jó-e vagy már lassú mert akkor csere :)

Cs*szd meg ! te szivatsz engem? :( ;) ;)

Tessék szerezni az enyémhez való fejet is!! ;) :D irgum burgum!

Valaki nem tudja, csak vmi csati kiosztás a különbség, amit mondjuk meg lehetne "madzagolni", vagy vmi elektrónika is van benne?

Peti, küldd át léci püben a számod! C20NE-t is tud nézni? bár nem hiszem hogy bármi baja lenne, mert én elégedett vagyok :( Helyileg merre vagy? Azt is küldd majd léci.

Nincs sokkal messzebb mint TOM :D

És sztem tud NE-t is... amennyire a sztrádából rémlik...

Link to comment
Megosztás:

Te Norbi dzsi!

neked műaynagman mennyiért farigcsált anno s mit?

maszk 5K - kivágás, rácsozás

lökös 10K - a széleknél nagyon elállt a kasztnitól azt kitöltötte, elöl volt egy csunya mély überkarc sztem azt is ö tüntette el, a rendszám tábla alaiit műanyagot feltöltötte, berácsozta

és ami megfizethetetlen - gsi.tomi segítsége :)

aszem ennyi volt, de sztem 1-2 héten belül ujra megyek lökössel mert nemtetszik ;)

Link to comment
Megosztás:

Ki kellene találni v.mi okoságot erre a hátsó lökösre, hogy teéjes legyen a kép.Ha már úgyis v.mi jó kis tuning CARAVAN-od van!+ kipuff persze.Amúgy jól néz ki naon! ;)

A kipufogó intéződik mert a mostani botrányos és nagyon sürgős lett a dolog.Idén már tényleg nem szeretnék költeni az autóra semmit,ráadásul én még nem láttam olyan caravan hátsó lökhárítót ami tényleg tetszet volna + ha a lökös meglenne csinálva akkor már küszöb spoiler is kellene.gsitomi látott a mostani flash újságban egy caravant amit a gsi küszöbb volt és lökös,arra azért még kiváncsi lennék ;)

Köszönöm a dicséretet :)

Link to comment
Megosztás:

Nem rossz az a fehér Irmscher Caravan a Flashben. :)

Elég macerás lehetett rászabni a GSI küszöböket.

Ilyesmin már én is gondolkoztam, a legegyszerübb megoldás szerintem a Vectra 2000 küszöb rövidítése lenne. Már méregettem is, és a hosszban nem is kellene sokat variálni, csak az ajtóknál.

De a kombin már nem kezdek bele ilyesmibe, valószínüleg eladom.

Link to comment
Megosztás:

Anti ezt nem hagyhattam ki :) ;)

ugynezem kiégett

de nem is ez a lényeg

http://home.tiscali.de/storage8/brand1.jpg

http://home.tiscali.de/storage6/umbau/15_02_01.jpg

kadett.jpg

Umbau C20LET Motor/Getriebe/Bremse vom Kadett Turbo in Astra F GSI 16V

http://home.tiscali.de/storage8/brand2.jpg

kicsit nagy volt a képek mérete

akkor csinaljatok meg hogy a forum atméretezze a képet de ezért nem fogom letölteni

és felrakni mashova

mert baromság

hadjatok már evvel a kép méret bigyoval békén

Módosítva : Atommanó
Link to comment
Megosztás:

Jól látom h a fehér gsin ohne csücs?

@Coupe: tuom ic száundz kókány de szokták volt csinálni, h hátsó lököst toldják másik lökössel! 1 srácnál láttam h gyári f astra lökös + másik f astra lökösből egy 10cm-s darab hozzá és igen szép lett!

és akkor csak a Te fantáziádon és a műanyagos ügyességén múlik mi jön ki....

Link to comment
Megosztás:

Coupe

Majd csütörtökön kiviszem neked az újságot. Viszont ha a gyári fényezhető lökhárítón a két mélyedést kitölteted müanyagossal egy fokkal jobb. Illetve hasonlít a gsi-re.

Amit a haverodnak csináltak az tényleg nagyon jó lett.Szép munka és a morcósítás is tetszik.

Link to comment
Megosztás:

nagy szavak ezek márciusban István :)

Tudom de muszáj lesz visszafogni a magam mert ha ilyen ütemben haladok akkor utolérm Antit,és azt nem szeretném :D

Végülis már minden megvan amit szerettem volna már csak a felnit kell felrakni,kipufogót remélem jövőhéten már csinálják.(max a hátuljához kell szereznem valami rugót mert tényleg magas a hátulja)

Akkor azt is meséld el hogy csütörtökön mi volt ;) ;)

Nem mentegetözök,de rossz a kipufogóm és a lambdaszondám is oda van + az elindulással vannak még próblémáim az elváltással is.Ez volt az első ilyen versenyem és azt hiszem az utolsó is.

És a képen Anti vezeti a kocsimat.Gondoltuk neki jobban megy mint nekem,de már nagyon elszokott a lóerőktől ;) :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.