Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Megrendeltem ma a gumik.com-on a gumákat, kivi leszek hogy fog menni a bolt velük...

10 pénzzel olcsóbbat mondtak mint amennyiért a leghaveribb alapon megkaptam volna darabját... ;) :)

Ezek tényleg elég jó áron árulják a gumikat! Nekem is kell a tőled szerzett két hátsó alura ;) 235/40 mellett döntöttem. Valszeg én is tőlük fogom megrendelni

Link to comment
Megosztás:

A koni jó választás és adnak rá 3 év garanciát is.Ha meg 3 év után tönkre megy 6-8ezerért felújítják.

A caravannak mikor megvettem az volt az első baja hogy hiába volt benne erős motor a futómű elég gyenge volt alatta,kegyetlenül billegett.

Az ültetést meg lehet szokni padkára elég ritkán kell felállni.Mondjuk egy jó kartervédő azért nem árt :)

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk egy jó kartervédő azért nem árt ;)

Az tuti kell majd! Soksok magas nyomváJúú meg DudOr van az utakon... Meg a sok nyomorult fekvőrendőr!!!!! :) Azokkal is gáz lesz... gondolom nem ritkán fogja súrolni az elejealját... Nem baj majd útvonalat müdosítunk ;)

Link to comment
Megosztás:

Az tuti kell majd! Soksok magas nyomváJúú meg DudOr van az utakon... Meg a sok nyomorult fekvőrendőr!!!!! :) Azokkal is gáz lesz... gondolom nem ritkán fogja súrolni az elejealját... Nem baj majd útvonalat müdosítunk ;)

Nekem elöl 5cm-es ültetéssel elég ritkán ér le de ha leér akkor elég nagyot szól.

Link to comment
Megosztás:

Megrendeltem ma a gumik.com-on a gumákat, kivi leszek hogy fog menni a bolt velük...

10 pénzzel olcsóbbat mondtak mint amennyiért a leghaveribb alapon megkaptam volna darabját... ;) :)

Én múlt hét csütörtökön adtam le a rendelést és másnap utaltuk a pénzt a két hátsó ballonra.

Sajnos meg kellett bontanom mert most le vagyok galyalva. ;)

Szerintem legjobb esetben pénteken megkapom, ha nem akkor jövőhét.

De szintén tőlük lesz. ;)

Link to comment
Megosztás:

Asszonta a Koni-s csávó, h a szettben 35/35-ös ültetőrugók vannak... az bőven elég nekem és a tiedből kiindulva nem is lesz annyire gázul lent

ha felkerül végre a nyárigumi akkor kicsivel lejebb kerül,mert a mostani gumi kicsit eltér a váltómérettől.

Link to comment
Megosztás:

a mostani gumi kicsit eltér a váltómérettől.

Hát Nekem a nyári fog kicsit eltérni :) Néztem és sajnos 17-esre nem nagyon van pontos váltóméret...

A /35-ös gumi állna a legközelebb a valósághoz de én azt túl vékonynak tartom... úgyhogy marad pár százalékos eltérés de nem akarok szinte a felnin gurulni (PESTEN). Még a /40 miatt is kicsit húzom a szám... de az jó lesz.

Link to comment
Megosztás:

Hát Nekem a nyári fog kicsit eltérni :) Néztem és sajnos 17-esre nem nagyon van pontos váltóméret...

A /35-ös gumi állna a legközelebb a valósághoz de én azt túl vékonynak tartom... úgyhogy marad pár százalékos eltérés de nem akarok szinte a felnin gurulni (PESTEN). Még a /40 miatt is kicsit húzom a szám... de az jó lesz.

rakjál rá 225/40 17 akkor kisebb lesz az eltérés.

Link to comment
Megosztás:

Hát Nekem a nyári fog kicsit eltérni :) Néztem és sajnos 17-esre nem nagyon van pontos váltóméret...

A /35-ös gumi állna a legközelebb a valósághoz de én azt túl vékonynak tartom... úgyhogy marad pár százalékos eltérés de nem akarok szinte a felnin gurulni (PESTEN). Még a /40 miatt is kicsit húzom a szám... de az jó lesz.

Nekem már nincs visszaút.225/35 lesz hátul.

Link to comment
Megosztás:

9.5 coll ne máááááár... :)

Az bizti jóó széles... :D

Az jó széles bizony! ;) még mindig vakarom a fejem ha ránézek így a 245ös gumikkal felöltöztetve...

225? hát biztos rámegy, és jól is nézne ki. De akkor mit rakjak előre? Mert a 225 hátul csinosan kifeszűl rá de elől a 215 felni szélességű marad... legyen ott 205? az meg már olyan keskenynek tűnik :lol: ;)

meg ugye az első pár felninek nincs olyan pereme mint a hátsónak tehát nem lenne olyan dögös rajta a kifeszített gumi mint a hátsó páron.

a 10x17es felnin is a legszebb a 215/40R17 ;)

Schmidt eldeformálhatatlan felnire én is bátrabban ráhúznék keskenyebb/alacsonnyabb vizuál brutál gumikat :D

Link to comment
Megosztás:

Az jó széles bizony! :) még mindig vakarom a fejem ha ránézek így a 245ös gumikkal felöltöztetve...

225? hát biztos rámegy, és jól is nézne ki. De akkor mit rakjak előre? Mert a 225 hátul csinosan kifeszűl rá de elől a 215 felni szélességű marad... legyen ott 205? az meg már olyan keskenynek tűnik ;) ;)

meg ugye az első pár felninek nincs olyan pereme mint a hátsónak tehát nem lenne olyan dögös rajta a kifeszített gumi mint a hátsó páron.

Schmidt eldeformálhatatlan felnire én is bátrabban ráhúznék keskenyebb/alacsonnyabb vizuál brutál gumikat ;)

Elöre simán jó a 205 és ha jól számolom még feszülni se fog rajta.

Link to comment
Megosztás:

Készült pár kép a telefonommal amikor rápróbáltuk a hátsót egy gumis haverommal.

A gumi mérete 225/45 R17 mert csak ilyet tudott rá adni próbaképpen.

Íme hátulról:

Image_12__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

És oldalról:

Image_08__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Itt nincs benne a furattakaró kupak,de szerintem így is szép a kerék,csak nagyon "ballonos"a gumi rajta.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.