Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Srácok!

Kinek van sárga KONIja a kocsijában? Lehet, hogy belevágnék egy ilyen szettbe, de elötte azért ha van rá mód, szívesen beülnék valaki mellé egy kis ízelítőt kapni.

Nem olcsó mulatság egyben az egész, gátlók+rugók(35/35) 134e... de nem is olyan csillagászati és szinte csak jót hallok róla.

Link to comment
Megosztás:

Sonique, Tom-é ban amint meglesz a kocsija, enyimben, bár az talán nem mérvadó... ;) (Na meg nincs is...)

Így hirtelen... ;)

a kicsit mindig kifelejtik :)

amugy nincs nagyon mit tesztelni rajta, a legpuhábbon is keményebb (picit) sztem mint a gyári, ha betonkeményen vagy akkor meg nagyon mókásan lehet pattogni ;)

de ha tesztelni akarsz várj amig vissza lehet tenni a felnit a nyárigumival mert a télikerék nemazigazi (legalábbis az enyém bazimagas)

Link to comment
Megosztás:

de ha tesztelni akarsz várj amig vissza lehet tenni a felnit a nyárigumival mert a télikerék nemazigazi (legalábbis az enyém bazimagas)

Ha esetleg megvagy a kerékcsere művelettel és van majd egy kis időd akkor vihetnél egy kört.

Megköszönném...

Egy jó másfél hónap múlva venném úgyis ha venném, úgyhogy nem olyan nagyon sürgős. Addig meg még van időm körbe nézegetni

Link to comment
Megosztás:

Ha esetleg megvagy a kerékcsere művelettel és van majd egy kis időd akkor vihetnél egy kört.

Megköszönném...

Egy jó másfél hónap múlva venném úgyis ha venném, úgyhogy nem olyan nagyon sürgős. Addig meg még van időm körbe nézegetni

Szerintem übernagyon megéri, jó érzés hogy bármilyen széria autót le tudsz tolni kanyarban... :)

Link to comment
Megosztás:

hmm egyelőre a cat maradna

akkor menjen egy "cső" a közép helyére? hangosabb lesz?

olyat nemakarok mint a tiéd volt tavaly amikor mentuk kecskemétre ;)

kívülről mokás, meg hangulatos meg nagyon vad de túlordítottad a hangcuccomat pedig jo messze voltál ;)

Redi!

Nekem hamarosan alákerül a supersprint 60-as középsőrész+átmenő hátsódob,a gyári kat-tal.

Én is kíváncsi leszek mennyire lesz hangos.

Esetleg leírom majd ha érdekel. :D

jah, hogy te ilyen ujfiu(cska) vagy :D

Ez a Renzso autója volt, ezeket e a képeket még ő csinálta. Azóta a 2. vagy 3. tulaj hirdeti ezekkel a képekkel :) ;)

Ez az auto most Nyíregyházán van az tuti.Szoktam látni a tanárképző fősuli előtt.

Biztos valamelyik tanáré. :lol:

Link to comment
Megosztás:

5000-ig bitzi nem fogom hajtani...ezt kérték, én meg így fogok tenni... ;)

hat ahogy te ezt gondolod

de akkor sem fog jot tenni 5000km nyi bejaratas

azalatt eléggé elustul azért a kocsi

a gyári bejaratas pedig ne hasonlitsuk ehez

mert ott villanymotorral hajtják

szoval egy kicsit tulzas 5e km de te tudod

de a gyürük 5 e km keresztül alacsony terhelésnek kitenni háát

azt kérem add nekem a kocsid nekem adod

vagy esetleg lödd fejbe magad :)

Link to comment
Megosztás:

Ha valakit esetleg érdekelne ez a dokumentáció:

Opel Astra F Service and Repair Manual hun :) (Így Csináld)

Az letöltheti innen címről:

http://rhymerjr.uw.hu/servicebook/Opel%20A...anual%20hun.pdf

Bár a Laci féle fényképes illusztráló szervízalbumot meg sem közelíti, mindenesetre néha hasznos lehet ;)

Van még valami F Astra EPC alkatrész katalógusom is... még nem néztem meg. 2CD, Ha esetleg...

Link to comment
Megosztás:

előre látom, hogy 3 órás váltásokban 0-24ben kell vinnünk a kocsit, hogy minnél hamarabb meglegyen a bejáratás :) ;)

Szerintem lennének jelentkező driverek ;) kérdés h mennyire bírnák betertani, mikor egy tuning tutyuki virgonckodna mellette.. ;) mondjuk megmondanánk neki. gyere vissza pár hét múlva kiscsikó.. de hozzál távcsövet is...

Link to comment
Megosztás:

Bár a Laci féle fényképes illusztráló szervízalbumot meg sem közelíti, mindenesetre néha hasznos lehet :D

:) Köszi.. csak bőővíteni kellene jópár dologgal.. cask hát én csak olyanokat csinálok, amiket minden user meg tud csinálni otthon is..

Lenne még majd sztem pár dolog.. pl. lesz van egy olyan érzésem nemsokára kuplung cserém, meg mocitartó bak cserém, de azok már nem annyira otthon végzendő melók.. sztem. meg nem tom Sz.Gab mennyire örülne ha a nyakán ülnék, és csattogtatnék :lol:

Ültetés, tuti nagyon jó.. csak kérdés mennyire megy a használat rovására. ki mire használja.. mondjuk a padkákat eléggé el kell felejteni, max a ligtosakat nem. de kanyarokban tényleg nagyon király. nekem ugyan nincs ültetve, csak régi rugok kerültek bele, és sztem gyengébbek, igy lejjebb került a kocsi1-2 centit.. és érezni.. csak ne lenne hajó :D (gyenge rugók. meg sztem már a lengők se az igaziak) kanyarokban sajna párszor ég a pofám :( addig nagylegény gsi, szépen fékez elötte, aztán mikor már beleértem nyomom neki, ameddig lehet..

sajna ahogy Petya mondaná.. családi autó ez, nem versenygép :( nagy busz :D ilyenkor irigylem az OFF hondákat ON hátúlról elnézve roszlány széleseknek tünnek...

És hogy esik az ára.. már nem pont az adott kocsi miatt.. hanem a sajátom miatt :D majdnem egy kategória.. 1 év és 10e kmer és -1 lufi a különbség

Link to comment
Megosztás:

csak ne lenne hajó :) (gyenge rugók. meg sztem már a lengők se az igaziak) kanyarokban sajna párszor ég a pofám ;) addig nagylegény gsi, szépen fékez elötte, aztán mikor már beleértem nyomom neki, ameddig lehet..

Na ebből van elegem! Az enyém is "hajózik"... és marhára idegesítő, nem érzem túl stabilnak a dolgot. Illeg-billeg, bizonytalan... Legyen azért egy kis tartása a dolognak! Néha érzem kanyarokban, hogy csúszás határon van és vissza kell venni mert gond lesz belőle... Nekem most kivan már a toronyszilentem is meg a csapágy is, hátul mindkét gátló... rugók ki tudja milyen állapotban... szóval most egy hulladék az egész.

Asszem ha ezek után alácsapok egy KONI szettet(ha az mellett döntök) igencsak érezni fogom a különbséget

Link to comment
Megosztás:

Na ebből van elegem! Az enyém is "hajózik"... és marhára idegesítő, nem érzem túl stabilnak a dolgot. Illeg-billeg, bizonytalan... Legyen azért egy kis tartása a dolognak! Néha érzem kanyarokban, hogy csúszás határon van és vissza kell venni mert gond lesz belőle... Nekem most kivan már a toronyszilentem is meg a csapágy is, hátul mindkét gátló... rugók ki tudja milyen állapotban... szóval most egy hulladék az egész.

Asszem ha ezek után alácsapok egy KONI szettet(ha az mellett döntök) igencsak érezni fogom a különbséget

Ha most zsír új gyári gátlók lennének benne és azt cserélnéd a Konikra, akkor is bőven megéreznéd... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.