Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hi all!

Tegnap délután mentem dolgozni és előtte betértem pár boltba nőnapi ajándékot venni, addig nem is volt gebasz. Amikor megyek már a gyár felé és kiraktam üresbe akkor jött a csecsre szaladás ;) a kuplung pedál bennt maradt. Szerencsém volt mivel a gyár külső parkolója előtt történt és még be bírtam parkolni. Kinyitom a mocitetőt de semmi különös. visszaülök és akkor látom, hogy a bowden végén lévő kampó, ami a pedálba akad be annak egy darabja a szőnyegen van ;) . Ez a kuplung bowden már volt csrélve 1 éve mivel a gyárin a rezgéscsillapító tönkrement, és ez utángyártott volt. Na lehet megint szopnom vele mire befűzöm :) .

Megkérdeztem Csergőéket és ott a gyári kb. 9000 az utángyártott gyári beszállító kb. 3500Ft. Ma úgy nézki megyek pestre és megveszem a vezérlő szettet is.

Akkor már Gabival is lebonyolítom a Meta olaj bizniszt is ha elküldi (vagy más) nekem a számát privátban.

Milyen pasztát ajánlotok szelep ill. olajdekni tömítés felragasztásához?

Link to comment
Megosztás:

Mi van itt meghalt mindenki? ;)

Na megvettem a bowdent és még pár cuccot mint pl. olajszűrő, szelepfedél és karter tömítés és tömítőpaszta is. Ez került tagságival 12 pénzbe, már megérte a tagsági ;)

Gabi!

Köszi szépen megtaláltuk a boltot és megvettem az olajat, igaz 16:45 után értünk oda mert belekrültünk a csúcsba és a Hungárián rostokoltunk fél órát :)

Nem tudja valaki kié az a piros fehér GSI16V? Ott állt a boltnál és a Hungáriáról a Kerepesire hajtott.

Link to comment
Megosztás:

Ha a metabondos helyről van szó, akkor nem sokkal kerültük el egymást. Én 16:55-re értem oda.

Na pech, kb. akkor jöttünk el egy feket A3 pdtdi-vel, 3-an voltunk.

Beraktam volna a bowdent, be is raktam de rövid lett, Á nem voltam ideges. Rövidebb volt 10cm el mint a gyári. Teló Csergő, és kiderült rosszat adtak ki a raktárból. Kedd ismét Pest és vehetek újjat ;) Szerinterm ez Corsáé lehet, sajnos nem veszik vissza de majd eladom. Addig visszaraktam a az eredeti gyárit (még jó hogy anno elraktam).

Gyerekek kuplung bowden cserét vállalok már nagyon benne vook :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Na pech, kb. akkor jöttünk el egy feket A3 pdtdi-vel, 3-an voltunk.

Beraktam volna a bowdent, be is raktam de rövid lett, Á nem voltam ideges. Rövidebb volt 10cm el mint a gyári. Teló Csergő, és kiderült rosszat adtak ki a raktárból. Kedd ismét Pest és vehetek újjat ;) Szerinterm ez Corsáé lehet, sajnos nem veszik vissza de majd eladom. Addig visszaraktam a az eredeti gyárit (még jó hogy anno elraktam).

Gyerekek kuplung bowden cserét vállalok már nagyon benne vook :) ;)

Én még csak egyszer csináltam ;)

Link to comment
Megosztás:

Laci!

Annyi képet csináltál már, hogy felérsz egy Így csináld-al, sőt te többet is csináltál.

Köszönjük szépen :)

Bevallom pont ezért csinálgatom.. amit én,arról photo... hátha vki másnak is kell.. sajna csak igy képtárba, mert a webhez nem értek ;) de ami késik, nem múlik ;)

Tényleg!

Írhatnál a képekhez egy kis kommentet és Hemi feltenné a magazin oldalra mint technikai cikket. ;)

Vannak.. a képek alatt. (igaz nem mindenhol)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.