Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

"De mivel nem maradt egy forintom se egyenlőre biztos így marad.Előbb a hátsó sárvédő szélesítésre kell öszpontosítanom."

Coupe!

Én most járkálok lakatos után,és úgy néz ki hogy itt helyben fogják csinálni egy haverom faterja.

A fiának olyan OFF Corrado-t ON csinált hogy beszarás.(a tuning stereóban is benne lesz és nem hátul "az én autóm rovatban" :) )

40ropi-val fog megrövidíteni,de ez tokkal-vonóval értendő.

Ha megjöttek a gumik viszem is lefelé hozzá.

A hűtőmaszk nekem speciel tetszik,és dögösek az új lámpák is! ;)

Link to comment
Megosztás:

"De mivel nem maradt egy forintom se egyenlőre biztos így marad.Előbb a hátsó sárvédő szélesítésre kell öszpontosítanom."

Coupe!

Én most járkálok lakatos után,és úgy néz ki hogy itt helyben fogják csinálni egy haverom faterja.

A fiának olyan OFF Corrado-t ON csinált hogy beszarás.(a tuning stereóban is benne lesz és nem hátul "az én autóm rovatban" :) )

40ropi-val fog megrövidíteni,de ez tokkal-vonóval értendő.

Ha megjöttek a gumik viszem is lefelé hozzá.

A hűtőmaszk nekem speciel tetszik,és dögösek az új lámpák is! ;)

A 40ropi az fénnyel együtt értendő?Kiváncsi leszek milyen lesz úgyhogy képeket ne felejts csinálni ;) Kb mennyi idő múlva kezdik el?

Köszönöm az elismeréseket,ezek után pláne azt hiszem hogy a hütőmaszk így marad vagy max az opel jel tünik el.

Link to comment
Megosztás:

A 40ropi az fénnyel együtt értendő?Kiváncsi leszek milyen lesz úgyhogy képeket ne felejts csinálni ;) Kb mennyi idő múlva kezdik el?

Köszönöm az elismeréseket,ezek után pláne azt hiszem hogy a hütőmaszk így marad vagy max az opel jel tünik el.

Nekem is ez volt a terv és emlékszel hogy mit mondott rá a műanyagos haverod... :)

Link to comment
Megosztás:

bolond vagy :)

te én a bmw vel vagy 1hetet ugy jartam hogy a V8bol csak 7 henger ment

de érezni csak alapjaraton lehetett egy picit a menetteljesitményen nem nagyon ;)

brékó, brékó!

szoniknak üzenném, hogy megvan a kapcsolási rajz, és holnap elviszem neki a lurdy házba!

brékó, brékó!

köszönöm ;)

Link to comment
Megosztás:

A 40ropi az fénnyel együtt értendő?Kiváncsi leszek milyen lesz úgyhogy képeket ne felejts csinálni :) Kb mennyi idő múlva kezdik el?

Köszönöm az elismeréseket,ezek után pláne azt hiszem hogy a hütőmaszk így marad vagy max az opel jel tünik el.

Igen fénnyel együtt értendő az ár.

Most beszéltem vele délután,és azt mondta hogy kb 4napot fog igénybe venni a művelet.

A gumiktól függ minden hogy mikor jönnek meg.Ha holnap megrendelem őket kb.5 munkanap,ami azt jelenti jövőhét vége.

Szerintem mához 2hétre már fogok tudni képet feltenni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Igen fénnyel együtt értendő az ár.

Most beszéltem vele délután,és azt mondta hogy kb 4napot fog igénybe venni a művelet.

A gumiktól függ minden hogy mikor jönnek meg.Ha holnap megrendelem őket kb.5 munkanap,ami azt jelenti jövőhét vége.

Szerintem mához 2hétre már fogok tudni képet feltenni. :)

Nagyon kiváncsi vagyok milyen lesz.A 40000ft szerintem elég jó ár érte.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ez volt a terv és emlékszel hogy mit mondott rá a műanyagos haverod... :)

Sajnos emlékszem,de majd sokat mondom neki hátha megcsinálja.Azzal csak az a bajom hogy akkor a rácsot is kell fényezni és nem tudom hogy mutatna.

Ez tényleg nagyon szép! ;)

Tudomásom szerint nekem nem így lenne megcsinálva,hanem így:

http://www.astrasite.de/images/showroom/as...arobert0030.jpg

A képen szép de olyan kép nincs róla amin az egész autót lehet látni,az öszkép miatt.Láttál már ilyen szélesítést élőben?

Link to comment
Megosztás:

Nekem ezzel a szélesítéssel az a bajom hogy a kerék felett a sárvédőbena törés megszünik és utána meg folytatodik.Ezt kicsit rosszul fogalmaztam meg de remélem értitek.

Ezen a képen látszik is mire gondolok.

kép oldalról

Valóban szebb a "te megoldásod" de szerintem nagyobb munka és költségesebb is.

De megkérdezem a mestert mit szól a megvalósításához. :)

Jó lenne tudni hogy csinálták a haverodnak hogy végig megmaradt a törés.

Link to comment
Megosztás:

Valóban szebb a "te megoldásod" de szerintem nagyobb munka és költségesebb is.

De megkérdezem a mestert mit szól a megvalósításához. :)

Jó lenne tudni hogy csinálták a haverodnak hogy végig megmaradt a törés.

Nem tudom mennyibe került ő se igazán tudja mert teljes lakatolás volt a telifény elött.És lövésem sincs hogy csinálták.

Én nem akarlak meggyőzni hogy melyik a szebb mert ez izlés dolga de úgy gondolom hogy ha már pénzt áldozunk a kocsira akkor már olyan legyen amilyet szeretnénk.

Azért kiváncsi lennék a többiek véleményére is.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom mennyibe került ő se igazán tudja mert teljes lakatolás volt a telifény elött.És lövésem sincs hogy csinálták.

Én nem akarlak meggyőzni hogy melyik a szebb mert ez izlés dolga de úgy gondolom hogy ha már pénzt áldozunk a kocsira akkor már olyan legyen amilyet szeretnénk.

Azért kiváncsi lennék a többiek véleményére is.

Igaz.

Ez is hasonlóan lehet megcsinálva:

http://www.astrasite.de/images/treffen/osl04/0273.JPG

Link to comment
Megosztás:

Azért kiváncsi lennék a többiek véleményére is.

Szerintem is úgy sokkal szebb h megmarad az íve. Nekem is úgy van kihúzva pár cm-t, de én sem tudom megmondani hogy csinálták... így jobb! ;)

De valszeg még egy kicsit húzni kell majd rajta idén :) (9,5x17") majd meglátjuk...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.