Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Már rég nem küldtem meg az autót.

Így ma megtettem. Beleálltam szépen a gázba. Elég hamar ötösben volt ötezres fordulatnál ;). Autópálya, felhajtó, egyenes, lehajtó, visszahajtó, egyenes, lehajtó, felhajtó, átívelő felüljáró, stb. :)

Majd jött a feketeleves: mire hazaértem elugrott vagy tíz liter benzin............. ;)

Link to comment
Megosztás:

Végülis többen meggyőztek hogy jó az utángyártott és sikerült szerezni egyet 20000ft-ért.Kicsit jobb kedvem lett ;) ;)

Utángyártott, de new? ha nem titok, akár privbe is jöhet, hogy honnan, mert ha egyszer sok pénzem lesz,lehet én is cserélek majd, mert nékem biza elég "avétos"... mondjuk fura, hogy csak egy henger.. mert asszem két részből áll a trafó, bár lehet, hogy csak a kivezetés adta meg magát.. az enyém se tom meddig bírja. de már vagy egy éve ilyen :)

Lámpa szupi lett.

Link to comment
Megosztás:

mert nem odavaló és 5 lejárt tuningfogás ;)

én amondó vagyok, hogy inkább műanyagrács, mint kályharács

esztétikusabb, igényesebb, szebb...

a jel nélküli hűtörács nem??? gondolj már bele....az összes golfos ezzel kezdi....sajnos nincs igazad :)

Link to comment
Megosztás:

a jel nélküli hűtörács nem??? gondolj már bele....az összes golfos ezzel kezdi....sajnos nincs igazad :)

vannak dolgok, amiket felkapnak, majd elmúlik, ilyen a kályharács, ami - valljuk be - nem túl esztétikus

emellett vannak olyan dolgok, amik "alap-fogások", ízlésesek és sosem tekinthetők elmúlt, lejárt dolognak, ilyen a jel nélküli, műanyag hűtőrács

viszont esküszöm, jól néz ki a nagy opel-emblémával is

Link to comment
Megosztás:

vannak dolgok, amiket felkapnak, majd elmúlik, ilyen a kályharács, ami - valljuk be - nem túl esztétikus

emellett vannak olyan dolgok, amik "alap-fogások", ízlésesek és sosem tekinthetők elmúlt, lejárt dolognak, ilyen a jel nélküli, műanyag hűtőrács

viszont esküszöm, jól néz ki a nagy opel-emblémával is

ízlések és pofonok Balázs :) nekem pl az a nem esztétikus kályharács tetszik.

Link to comment
Megosztás:

akkor itt a megjegyzésed: ne merj bele kályharácsot rakni, mert elveszem! ;)

de komolyan, baszki, ne gagyizd el

vegyél bele jelnélküli hűtőrácsot, vagy ezt alakíttasd át, de NE GAGYIZD EL!

Nekem is tetszik így sőt tényleg jó még az opel jel is de rajtunk kivül senkinek se tetszik.Eddig akárhány ember megnézte,mindnek az első az volt hogy a rácsot tüntessem el róla a opel emblémával együtt.

Ezért jövünk jól ki egymással ;)

De mivel nem maradt egy forintom se egyenlőre biztos így marad.Előbb a hátsó sárvédő szélesítésre kell öszpontosítanom.

Utángyártott, de new? ha nem titok, akár privbe is jöhet, hogy honnan, mert ha egyszer sok pénzem lesz,lehet én is cserélek majd, mert nékem biza elég "avétos"... mondjuk fura, hogy csak egy henger.. mert asszem két részből áll a trafó, bár lehet, hogy csak a kivezetés adta meg magát.. az enyém se tom meddig bírja. de már vagy egy éve ilyen :)

Lámpa szupi lett.

Utángyártott és új 24000ft volt,remélem sokáig jó lesz.A gyári a csergőben 43000ft mínusz a kedvezmény,az utángyártott 30000ft mínusz kedvezmény.

Ma ki is cseréltem Antival és lehet hogy csak bebeszélem magamnak de sokkal jobb lett mint volt.Itt nam arra gondolok hogy jobban megy hanem sokkal lágyabban jár a motor.Lehet ezt csak azért érzem mert másfél napig 3 hengerrel jártam.

Link to comment
Megosztás:

te most komolyan mondod, hogy másfél napig három hengerrel hajtottad? :) bátor vagy, bazz

Tegnap reggel mentem dolgozni akkor kezdödött onnan elmentem a szerelőhöz aztán haza.Ma reggel meg elmentem dolgozni.Ennyi volt a hajtás,ez kb 18Km.Ma nem akartam vele menni de a srác a melóhelytől nem messze dolgozik és reménykedtem benne hogy meglesz csinálva.

Addig nincs gáz mig csak 3 megy de ha már csak kettő ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.