Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tegnap éjjel bekerült az angel eyes a kocsiba.(hála sonique-nak)Nagyon szép lett és még mázlim is volt mert azt hittük nem lesz jó a hütőmaszk a régebbi FK lámpához,de próbából odaraktam és pont passzolt :D

itt van néhány kép ha esetleg valakit érdekel

Tom!

Az a felni a gsi-n az nem a coupe gyári kf felnije hanem egy sima G astráé.

Sajnos nem csak öröm volt tegnap éjjel mert tönkre ment a gyújtáselosztom ;) ;) Ilyen ez mikor történik valami jó akkor mindig kell hogy valami rossz is történjen ;)

Tényleg szép lett.

Egyre formásabb az ótó, gratula. :lol:

A felni csak tipp volt, de most már nekem is dereng, hogy az eleve 15ös... :)

Gyujtáselosztóval mi a helyzet? Mennyibe fog fájni?

Link to comment
Megosztás:

Tényleg szép lett.

Egyre formásabb az ótó, gratula. ;)

A felni csak tipp volt, de most már nekem is dereng, hogy az eleve 15ös... :)

Gyujtáselosztóval mi a helyzet? Mennyibe fog fájni?

Új gyári 43000 utángyártott 30000(de ezt hanyagolom)ha jó árban van bontott akkor lehet hogy az lesz.Majd estére remélem tisztábban látom melyik megoldás lesz.

Nem tudom mi a baja de egy henger nem megy,az autószerelő megnézte és mondta hogy cserés.

Tényleg jó lett a lámpa csak sajnos sokáig nem tudtam örülni mert rá fél órára már gond volt a kocsival ;) Már reménykedek abban hogy lassan minden ki lesz cserélve és végre nem csak a pénzt fogja vinni.De azért jót autóztunk éjjel a sonique-kal ;)

Link to comment
Megosztás:

Új gyári 43000 utángyártott 30000(de ezt hanyagolom)ha jó árban van bontott akkor lehet hogy az lesz.Majd estére remélem tisztábban látom melyik megoldás lesz.

Nem tudom mi a baja de egy henger nem megy,az autószerelő megnézte és mondta hogy cserés.

Tényleg jó lett a lámpa csak sajnos sokáig nem tudtam örülni mert rá fél órára már gond volt a kocsival :) Már reménykedek abban hogy lassan minden ki lesz cserélve és végre nem csak a pénzt fogja vinni.De azért jót autóztunk éjjel a sonique-kal ;)

Hát sajnálom hogy ilyen szívás van mindig. ;)

Rá kéne mindenekelőtt próbálni egy bontottat, hogy azzal okés-e a dolog. Vagy kölcsönkérni az Antiét, hogy kiderüljön, h. tényleg az-e a hiba. Ugye neked még nem a dis gyújtásos verzód van?

Link to comment
Megosztás:

Hát sajnálom hogy ilyen szívás van mindig. :)

Rá kéne mindenekelőtt próbálni egy bontottat, hogy azzal okés-e a dolog. Vagy kölcsönkérni az Antiét, hogy kiderüljön, h. tényleg az-e a hiba. Ugye neked még nem a dis gyújtásos verzód van?

De már dis gyújtásom van,sajnos.Ki lett cserélve a kábel a gyertya tehát tutti az a baja.

Link to comment
Megosztás:

Új gyári 43000 utángyártott 30000(de ezt hanyagolom)ha jó árban van bontott akkor lehet hogy az lesz.Majd estére remélem tisztábban látom melyik megoldás lesz.

Nem tudom mi a baja de egy henger nem megy,az autószerelő megnézte és mondta hogy cserés.

Tényleg jó lett a lámpa csak sajnos sokáig nem tudtam örülni mert rá fél órára már gond volt a kocsival :) Már reménykedek abban hogy lassan minden ki lesz cserélve és végre nem csak a pénzt fogja vinni.De azért jót autóztunk éjjel a sonique-kal ;)

Nekem is voltak ilyen problémáim... ill. hát pontosan ugyanez... kihagyogatott az egyik henger.

Én utángyártottat vettem bele 27ért (BOSCH)... teljesen megfelelően működik. Ebből szerintem nem kell a gyári megoldás. Csak mindenképpen a németeknél gyártottat kell venni... mert vannak BOSCH név alatt futó pl. török utángyártott cuccok is (pl. gyújtógyertya is) és azok bizony gázosak.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is voltak ilyen problémáim... ill. hát pontosan ugyanez... kihagyogatott az egyik henger.

Én utángyártottat vettem bele 27ért (BOSCH)... teljesen megfelelően működik. Ebből szerintem nem kell a gyári megoldás. Csak mindenképpen a németeknél gyártottat kell venni... mert vannak BOSCH név alatt futó pl. török utángyártott cuccok is (pl. gyújtógyertya is) és azok bizony gázosak.

Én úgy gondolom a 13000ft többlet nem olyan vészes és akkor már inkább legyen gyári.(de lehet ez csak az én hülyeségem)Ezekből az árakból még lejön a kedvezmény :)

Link to comment
Megosztás:

Az is lehet hogy lefestik fekete festékkel, nem? :)

hát ezek elég profi rácsok...biztos le lehet szépen festeni,de abban biztos vagyok, hogy az eloxálás sokkal tartósabb,meg ugye alumíniumból vannak a rácsok és az "installációhoz" hajlítgani kell, és pont itt érne véget a festék élete ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is voltak ilyen problémáim... ill. hát pontosan ugyanez... kihagyogatott az egyik henger.

Én utángyártottat vettem bele 27ért (BOSCH)... teljesen megfelelően működik. Ebből szerintem nem kell a gyári megoldás. Csak mindenképpen a németeknél gyártottat kell venni... mert vannak BOSCH név alatt futó pl. török utángyártott cuccok is (pl. gyújtógyertya is) és azok bizony gázosak.

Végülis többen meggyőztek hogy jó az utángyártott és sikerült szerezni egyet 20000ft-ért.Kicsit jobb kedvem lett :) ;)

hát ezek elég profi rácsok...biztos le lehet szépen festeni,de abban biztos vagyok, hogy az eloxálás sokkal tartósabb,meg ugye alumíniumból vannak a rácsok és az "installációhoz" hajlítgani kell, és pont itt érne véget a festék élete ;)

Úgy emlékszem redinek is szinterezték és szép lett neki.

Link to comment
Megosztás:

hát ezek elég profi rácsok...biztos le lehet szépen festeni,de abban biztos vagyok, hogy az eloxálás sokkal tartósabb,meg ugye alumíniumból vannak a rácsok és az "installációhoz" hajlítgani kell, és pont itt érne véget a festék élete :(

Hát ebben tényleg van valami... :) ;)

Végülis többen meggyőztek hogy jó az utángyártott és sikerült szerezni egyet 20000ft-ért.Kicsit jobb kedvem lett ;) :D

Adhatsz nekem is 20-at, ha ettől jobb kedved lesz. ;)

2% GSi. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.