Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sonique még én is elmondom hogy valami isssszszszszonyat jól néz ki a kocsid, és épp azon gondolkozom hogy ha egyszer én is lefújatnám ilyen szépre az enyimét, akkor még ki mernék e menni vele az utcára, vagy állna csak a garázsba, és naponta húszszor körbefotóznám ;) Hátsó lámpák nagyon illenek a képbe, és a front elöl is nagyon begyere! GRAT!!!

Tamások, elég pesszimista vagyok a kérdésben ezután, mert ha Rediéröl lejött néhány helyen a fény, akkor Toméról mér ne jönne le? :lol: Eléggé nem lenne jó kedvem ha több kárt okoznánk evvel a projekttel mint amennyit az egész ér :) Azért dobok Petinek egy mailt... hogy mit javasol

Gondoltam egyet, és a szép idöre való tekintettel elindultam Balcsira szombat délben. Érdig örültem is az ötletnek, mert nem volt nagy forgalom, de innentöl jött a sz*r a palacsintába, mert elkezdett szakadni az esö. 140-es utazóval toltam, de néha jobban odapakoltam neki, ha le akartam elözni valakit, hogy ne kelljen a vizfüggönyében ótózni. 170-nél már elég nehezen műxik az ablaktörlö ;) Sajna a pollenszüröm a 71-es úton már kajakra beázott, és full lepárásodtam volna ha nem tolom maxon a ventit. Egyszer legyen már normális idö baxki, és esk elviszem szélvédöshoz hátha tud valamit kezdeni azzal a gumival - ne kelljen már szilózni... Szóval rendben leértem, most viszont reggel (délben) amikor kinéztem az ablakon aszittem hátast dobok - jöhetek nyakig hóban a sztrádán :D Jó késön indultam el haza, már a hó sem esett, csak néhol. Érdig szép tiszta volt a pálya, de utána jég volt rajta. Azért volt pár bátor, akit nem hozott zavarba a jég és tolta neki ahogy tudta :S Még a Balcsi mellett is rengeteg (akik közül meglepöen nagy volt a Suzukik száma) hülye elözött egész sort a jégen ;) Szal hazafelé száz körül jöttem. Fogyim BC szerint igy 7,1-re jött ki, asszem ez korrekt. Még kedden töltöttem bele olajat picit, na az mostanra eltünt oelmangel volt már lent is, mire felértem motoröl stand lett belöle, most belekukkantottam, hát jól megette tényleg :( Még a min fölött volt, de már kapott megint kicsit. Viszont olajfoltos a placc mindenfelé amerre járok szal át kell nézetnem hogy esetleg melyik tömitést kell cserélni hátha nem is a moci beteg, csak egy (vagy több) tömités. Kartertömités simán lehet hogy megint sz*r, pedig Ákoséknál egy hónapja cserélve lett :(

Remélem nem fáraszottam le senkit a sztorimmal és nem baj ha ilyeneket merészelek ide irni :D

GSi-ben gazdag, kellemes hetet mindenkinek :D

Link to comment
Megosztás:

nem olyan nagy a 2 szin közt az árnyalat külömbség de ettöl meg nem olyan csunya

Sztem se rossz.. meg az üllés se nem rossz.. bár a HT féle jobban begyün :)

Albert engem nem zavar.. néha rám is rámjön a szófosás egy egy jó kis kocsikázás után ;)

Link to comment
Megosztás:

nem olyan nagy a 2 szin közt az árnyalat külömbség de ettöl meg nem olyan csunya

az egyedi Gsik kezdnek nem azok lenni....másfajta festés nem létezik ? ;)

ugyebár van Anti, volt HT és jövőbeli FT , és egy kék-ezüst Devilses kétszinű Gsi :) na meg ez...

Link to comment
Megosztás:

Tamások, elég pesszimista vagyok a kérdésben ezután, mert ha Rediéröl lejött néhány helyen a fény, akkor Toméról mér ne jönne le? ;) Eléggé nem lenne jó kedvem ha több kárt okoznánk evvel a projekttel mint amennyit az egész ér :) Azért dobok Petinek egy mailt... hogy mit javasol

Arra gondoltam, hogy nem kell kijönnie azért Lurdyba, hogy megnézze mit kell alakítani rajta.

Semmi fényezés károsításról nincs szó csak odapróbálni érted!?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.