Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szerintem a hátsó vonószemtakarón legyen rajta a pattintó. Én például napokban vontattam apám omegáját (padlót fogott benne az akksi).

Miért ne vontatnánk egy 150 lóerős autóval..... Azért szerintem vegyük észre, hogy ez egy astra, nem egy ferrari az ötvenes évekből.

Jó, persze, több törődést igényel, minőségi olaj, stb, de miért ne lehetne vele vontatni.

Jó, persze, több törődést igényel, minőségi olaj, stb, de miért ne lehetne vele vontatni.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a hátsó vonószemtakarón legyen rajta a pattintó. Én például napokban vontattam apám omegáját (padlót fogott benne az akksi).

Miért ne vontatnánk egy 150 lóerős autóval..... Azért szerintem vegyük észre, hogy ez egy astra, nem egy ferrari az ötvenes évekből.

Jó, persze, több törődést igényel, minőségi olaj, stb, de miért ne lehetne vele vontatni.

Jó, persze, több törődést igényel, minőségi olaj, stb, de miért ne lehetne vele vontatni.

Jogos ez is, de én pl. biztos, hogy nem akarok vontatni a gépemmel.

ha egy mód van rá.Inkább keresek olyat, akinek van horga.

Most konkrét dolog kell, vagy ismerős, mert az összes hitelcégnek kb. ugyan az a hozzáállása. :rolleyes:

De azért köszi szépen. Egy telefont szerintem ez is megér. :blink:

Ha fejlemény van, akkor jelezd már lécci!

Link to comment
Megosztás:

HVT állás: Szamop írta:

Srác melóhelyet vált, de hozza magával a sablont :rolleyes:

Itt van amit válaszoltam rá:

Vélemény? Mi lenne ha nem kéne tökölnie Petinek a pöckökkel? Nagyon tré lenne?

Meg kell próbálni megoldani én tudok várni vele. Mert ha valaki ismerösöd lerohad

akkor nem vontatod el?

Vagy ha valahova beragadsz orral hogy húznak ki?

Szóval részemről kell a levehető, rögzíthető takaró és ha eddig tudtam járni

anélkül akkor ez után is tudok még amíg nincs megoldás.

Link to comment
Megosztás:

Viszont asszem döntenem kell sürgősen olaj ügyben.. már csak 3mm és min jelzésen vok .. :blink:

Csak tudnám mi legyen.. Gabi féle best of Meta abból is 5w? 10W?

VAgy az olajcserés srácok ajánlata gulf 10w.. ehh.. ennyit még nem filóztam olajon :rolleyes:

Laci!

Én a 10w-sét rakom az enyémbe hétvégén,mert engem Opel16v meggyőzött arról,hogy ennek a mocinak ez az oil kell.

Szerintem az ára abszolút nem vészes,és mivel itt csak jót olvastam róla,én már ezt rég el is döntöttem.

Jó lenne ha a kipufogót is sikerülne alátenni,ill.a bc csatiját is meg tudnánk nézni,de ezek nem biztos hogy sorra kerülnek.

Mivel gsi-ről van szó,remélem ne off-oltam. ;)

Link to comment
Megosztás:

Minthogy egy f astra első lámpapár sz@rt se ér, én ma bepróbálkoztam egy erősített izzópárral előre, hát ég és föld. Végre látok az autóból kifelé sötétben is. Azt mondta az eladó, hogy nem termel lényegesen több hőt, és a búra üveg, az röhögve bírni fogja, a foncsorozás is pár évig.

Meg amúgy is sz@r a foncsorozásom.

Mindenkinek nagyon ajánlom.

Na jó, nem egy angel eyes xenon szett, de csak 1200 ft volt a két izzó.

.... és látok.....

Link to comment
Megosztás:

Minthogy egy f astra első lámpapár sz@rt se ér, én ma bepróbálkoztam egy erősített izzópárral előre, hát ég és föld. Végre látok az autóból kifelé sötétben is. Azt mondta az eladó, hogy nem termel lényegesen több hőt, és a búra üveg, az röhögve bírni fogja, a foncsorozás is pár évig.

Meg amúgy is sz@r a foncsorozásom.

Mindenkinek nagyon ajánlom.

Na jó, nem egy angel eyes xenon szett, de csak 1200 ft volt a két izzó.

.... és látok.....

Nekem blitz beállította a lámpámat rendesen és nagyon jól látok vele.

Tom!

Ilyen bulit nem hagyhattam ki.Remélem semmi nem jön közbe.

Link to comment
Megosztás:

Gépjárművek évjárata és futamidő:

Gépkocsik finanszírozása évjáratmegkötés nélkül lehetséges, választható futamidővel a gépkocsi értékétől függően.

Futamidő:

6 – 120 hónap (a gépkocsi évjáratától függően)

nekünk régen Tőlük volt és semmi probléma nem volt...hamarabb is fezethettünk meg minden ;)

gelko ez a hamarabb fizetés érdekelne, mert nekem is náluk van a hitel. és filóztam,hogy ha esetleg vhonnan szereznék casht, akkor hamarabb visszafizetve nem lenne a kevesebb a vége..

Annó már nem is tom. lakás vagy másik hitelemnél volt ilyen..

mondjuk én nem találtam annó weboldalukat.. majd mindjárt megnézem jól ;)

HVT állás: Szamop írta:........

Türelmesen várok továbbra is. Lett közben még egy megrendelés (igy már össz 6), aki azt javasolta hogy ne szarozzunk a pöckökkel meg reteszekkel, ragasszuk oda aztán kész! És ez nem is hülyeség ám, bár kétségtelenül gatterül hangzik. Egyszerűbb, le sem tudják lopni, és GSivel úgysem vontatunk senkit. Arra ott a dízelpócvágen

hmmmm.... hmmm..... én pl lassan a club matrica mellé kirakhatnám a service car feliratot.. amennyit én már vontattam ezzel a paripával.. nem is csodállom hogy ki van a kuplung(kispók,calibra, gsi, skoda, C3 és akkor a be illeteve árokból ki húzásokat nem is számoltam) :rolleyes:

jah még a vontatáshoz annyit, hogy ha pl csak lightosan behasalsz a sárba, ugy hogy az eleje hangyaf..nyit lejjebb van, akkor finoman ki lehet húzni felrakott vonoszem takaróval is..

Nemrég egy kedves cartársal volt alkalmunk kipróbálni.. semmi baja se lett a takarónak.. ugyanis elég jól lelóg a vonoszem.. ami azért izmosabb egy szemecskénél.. mondjuk hosszabb távon már gáz lett volna..

Tom: asszem, ha sikerül megvenned, sokunknak fog csorogni a nyála a gépedre.. sőőőt vmilyen szinten enni a penész , irigykedni ;) Jó értelemben! :blink:

Hajrá hajrá!

Laci!

Én a 10w-sét rakom az enyémbe hétvégén,mert engem Opel16v meggyőzött arról,hogy ennek a mocinak ez az oil kell.

Szerintem az ára abszolút nem vészes,és mivel itt csak jót olvastam róla,én már ezt rég el is döntöttem.

Jó lenne ha a kipufogót is sikerülne alátenni,ill.a bc csatiját is meg tudnánk nézni,de ezek nem biztos hogy sorra kerülnek.

Mivel gsi-ről van szó,remélem ne off-oltam. ;)

Gabi féle meta 10w? kivi leszek.. bár nem az első kilóméterek a lényeg.. :D

Azt mondta az eladó, hogy nem termel lényegesen több hőt, és a búra üveg, az röhögve bírni fogja, a foncsorozás is pár évig.

Nem tungi megalight vagy mi? mert nekem is az van. már nem is tom mióta.. és tényleg jobb a pilács.. néha még rám rám is villantanak.. de ritkán, többnyire ha többen vunk a kocsiban.. (nincs magasságálítás)

Link to comment
Megosztás:

Azért egy EDS chipset majd beledobunk jóóóó? :D

Coupe is szerelni fog ma, kiváncsi leszek mit mond.... :blink:

Mit fog szerelni?

EDS-sel kapcsolatban nem vagyok semmi jónak az elrontója. ;)

(Angel Eyes karikák vannak a szemem alatt... :rolleyes: )

Link to comment
Megosztás:

Tegnap azért csak volt egy kis elbizonytalanodás Tom részéről, de kapott még egy monoklit, és máris más színben látta a világot... ;)

Tom !

ha nem veszed meg akkor azért kapsz...

ha megveszed akkor azért mert irigy dög vagyok :rolleyes: :blink: :D

Link to comment
Megosztás:

Mondtam neki tegnap, hogy ha nem veszi meg, én megveszem, és ott fogok vele parkolni a házuk előtt... ;)

Csak aztán nehogy össze legyen karcolva másnapra a fény... :rolleyes: :blink:

De remélem nem lesz reálisan ilyen problémám... :D

vedd meg az asszonynak ;)

Akkor hozzámegyek az Antihoz...

Link to comment
Megosztás:

Akkor hozzámegyek az Antihoz...

:rolleyes:

Tom!

Nagyon szép az a gép! Csak mond meg merre laksz, mert majd elugrok oda is csodálni!

Mikor a pólusnál jártam.....mindíg benéztem a kútra....Néztem 5 percig......Néha elgondolkodtam, hogy neken sohasemnem lesz ilyen szép autóm! :blink:

De Neked Lesz. ;) Csak siess nehogy az orrod elől vigyék el!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.