Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tom, nemtom :rolleyes: kapsz-e még hitelt egy 92-es autóra. Ha kapsz is rohadt nagy kamattal, és jó nagy futamidővel. Én tavaly vettem az enyimet, 900 az ótó, 300 be, 600 hitel. Fizettem volna én havi 40-el, de a Takarék szövet-kezet beintett hogy nono, így lett belőle 4 évig havi húsz.

Ha más út nincs szerintem érdemes lenne összekaparni annyi kreditet amennyit csak tudsz, anyu-apu-kanadai nagybácsi, a maradékot meg személyi kölcsönnel megoldani. Talán egy éves munkaviszonyra már adnak, csak kell valami szerződésféle. Svájci f.alapú hitel úgy 20% évi körül van.

Pedig az az ótó dönölűű.

Link to comment
Megosztás:

1,6 még picit necces volt... De 1,3 nagyon baráti. Tényleg nem kevés meló van a kocsiba, és hát ehelyett pócvágenpasszát :rolleyes: Ez egy szintü a szutyokis 5lettel ;) 0 a közöm hozzá, de nem hiszem hogy jó döntés ez Tomi részéröl :D

Tom részéröl viszont annál jobb lenne ha megvenné. Szerintem fuss neki, ne szarozz. Bár gondolom úgyse alszol ma éjjel :blink: Ilyen verdával felszedsz valami pénzes muffot, oszt lehuzod jol ;)

B terv: Nem kell az én GSim? ;) Ha megveszed én behitelezem azonnal ;)

Link to comment
Megosztás:

Tom, nemtom :rolleyes: kapsz-e még hitelt egy 92-es autóra.

a hitel lejártakor az autó életkora nem érheti el a 15 évet. általában ez szokott lenni az alapfeltétel. bár láttam már olyan hirdetést l ahol 20 éves korukig hitelezik a kocsit, de mindennek ára van.

apropó.. Corzát nem számol be? Egy az egyben.. a piaci ára valahol arrafelé van :blink:

Albert: nem szeretem a foswágen konszern termékeit, de egy vr6 tudja szedni a lábát.. főleg ha sziszeg ;)

Link to comment
Megosztás:

Jaja.. sztem is megérné.. bár én csak kívűlről vizslattam eddig.. mondjuk pont ma este is láttam a szokásos kis kutján ;)

Hitel meg sajnos tényleg szivás.. nekem szerencsém volt, mert nem annyira öreg a paripa. de ha belegondolok hogy 1misit 5 év alatt hav majdnem 29 ezrével fizetem vissza.. és ha azt beszorzom.. nah neeem... nem teszem.. ennél csak az a jobb, amikor kiszámolod, és azt is hogy hány éves lesz akkor a kocsi.(mondjuk nekem már "csak" 2.5 év).

De hogy azért ne csak más márkás embereket szidjunk.. Opel astra G caravan. jövök haza a szentmihályin.. az M3as alatt észreveszem hogy tol valaki, de rendesen.. (pedig igy is 70nel mentem,60as szakasz..) nah mondom.. akkor nézz ide kukta. nem csak kályhacső ez.. viszza kettő nagygáz.. elkezdett lemaradni mint a borravaló. de jött a lámpa.. piros.. közben kiment külsőbe. pont váltott p-sárga-zöldre.. de azzal a lendülettel ment tovább(jah..én meg csak nézem h elcentizte a fékutat) de mint a következő lámpánál kiderült nem.. egyszerüen zizi volt.. nem is akart megállni!

én szinte mindig benne vok egy kis racingbe, kivéve családdal, vagy ha olyanok a körülmények h inkább nem,de azért a kreszt 90% ban betartom.(kivéve a speed limit). De ez a muki?!?!? a soron következő kb. 3 lámpán sorba átment teli piroson.. én csak néztem.. nem értem az ilyeneket.. :blink: jóh.. ebből asszem 2 "csak" zebra, de akkor is... nah mindegy..

De egy OFF Audis On jopofa volt.. akkor még irány újpest - palota. a felüljáró elött lámpánál mellémáll vmi kotvány fehér szakadt autó(nem fikázom, de tényleg az volt.. tipikus mindenhol rohadó autó) átnézek egy elég bizzar kinézetü fószer... elkezdi pörgettni.. aztán már nem is néztem rá ;)

zöld.. csikorgó kerék.. én meg szép lightosan elindulok.. gyerek visszábbvesz majd megint pörgeti.. mögöttem a 4 karikás.. nah mondom.. akkor menjünk.. kicsit mentem vele egy tempót,majd mint aki jól végezte dolgát.. gó... ;) lemaradt mint a borravaló.. görény voltam mert felüljárónak felfelé kezdtem neki tolni :D audis jött utánam, de ö is lemaradt.. pont pirosat kaptunk a palotai oldalon a hid lábánál, és aki ismeri,tudja a trükköt, elegánsan kikerültem jobra balra-jobra audis utánam. és a köv lámpánál voltak mögöttem.. láttam ahogy nevetnek a kocsiban.. ;) mókás volt..

'96-os Gsi optika rulez :( ;)

Viszont asszem döntenem kell sürgősen olaj ügyben.. már csak 3mm és min jelzésen vok .. ;)

Csak tudnám mi legyen.. Gabi féle best of Meta abból is 5w? 10W?

VAgy az olajcserés srácok ajánlata gulf 10w.. ehh.. ennyit még nem filóztam olajon :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én anno személyi kölcsönt vettem fel igaz meleg 1 kamattal de le volt szarva.

Ugyanis ezt a gsit lefoglalóztam 2004.02ben és közben az eladott astra árát elvertem pár nap alatt mert éppen szomorkodta egy jány miatt ;) so akkor 1m up és abból lett 36x41000... szhar ügy...

ezt 1 másik fórumon drága barétom küldte nekem gondoltam i share wid U dis pic!

Na G lecke feladva! :rolleyes:

Ez naoon komoly! :blink:

pt026ft3pf.jpg

Beleszerkesztettem mert képpel nem idézünk hozzászólást. opeltomi

Link to comment
Megosztás:

Egyébként miért adja el a srác ezt a gyönyörűséget?Mit akar csinálni helyette?egy másik GSi-t?

Annak a korszaknak vége, most egy gyári autót szeretne:

1.) Seat Leon 2.0D - pár extrával - 5.4M

2.) Astra GTC 1.9D - itt azt kifogásolja, hogy nem adják neki olyan áron, mint nekem 2005-ben

(pedig együtt kértünk árajánlatot... csak akkor nem gondolkozott)

Egyébként pont most hívott... Állítólag 9k hitelt tud intézni a kocsira, olyan 35/hó törlesztővel lehet számolni... (futamidőt nem is kérdeztem :rolleyes:)

Link to comment
Megosztás:

Annak a korszaknak vége, most egy gyári autót szeretne:

1.) Seat Leon 2.0D - pár extrával - 5.4M

2.) Astra GTC 1.9D - itt azt kifogásolja, hogy nem adják neki olyan áron, mint nekem 2005-ben

(pedig együtt kértünk árajánlatot... csak akkor nem gondolkozott)

Egyébként pont most hívott... Állítólag 9k hitelt tud intézni a kocsira, olyan 35/hó törlesztővel lehet számolni... (futamidőt nem is kérdeztem :blink:)

Hát ez így engem igen csak érdekelne. Felhívhatlak ezzel kapcsolatban? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

HVT állás: Szamop írta:

Albert: készül ám a cuccod, csak tudod, tempó kicsit lassúcska sajna. Most leginkább én tehetek erről, de meglesz, már látom a végét. Ha kész a szerszám viszem magammal, csak hely kell, ahol meg lehet csinálni a db-okat (garázs, pince valami). Sztem ezen a héten ki is veszem belőle az elsőt (remélem).
Srác melóhelyet vált, de hozza magával a sablont :rolleyes:

Itt van amit válaszoltam rá:

Türelmesen várok továbbra is. Lett közben még egy megrendelés (igy már össz 6), aki azt javasolta hogy ne szarozzunk a pöckökkel meg reteszekkel, ragasszuk oda aztán kész! És ez nem is hülyeség ám, bár kétségtelenül gatterül hangzik. Egyszerűbb, le sem tudják lopni, és GSivel úgysem vontatunk senkit. Arra ott a dízelpócvágen

Vélemény? Mi lenne ha nem kéne tökölnie Petinek a pöckökkel? Nagyon tré lenne?

Link to comment
Megosztás:

Gépjárművek évjárata és futamidő:

Gépkocsik finanszírozása évjáratmegkötés nélkül lehetséges, választható futamidővel a gépkocsi értékétől függően.

Futamidő:

6 – 120 hónap (a gépkocsi évjáratától függően)

nekünk régen Tőlük volt és semmi probléma nem volt...hamarabb is fezethettünk meg minden :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.