Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az a gond hogy ez nekem jelenleg az egy éves fizum. Bruttóba... :rolleyes:

A mostaniból meg max. 200k-t lehetne kinyerni. MAX.

Rossz helyen melózol! :blink: na de........ lehet azon az autón fiatalítani!Szerintem! :D Nekem is GSi a hiteles papírok szerint egy 2.0CDX felsz. 2001-es évjáratú G Astra kombi volt! ;)

Link to comment
Megosztás:

tessék spórolni, megfűzni a szülőket, hogy ne fizess albit, kaját, mittudomén, és akkor minden zsé mehet erre, a 2k meg benyára (bár az elég karcsú lesz)

Hát igen akkor egy évig nincs étkezés és ótózás. :blink:

Viszont irtó jó vétel lenne, mert megvan benne majdnem minden, amit szép lassan egyébként is beleraktam volna az enyémbe, kb. ennyi pénzért...

Este azért még számolgatok... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ha lenne 200e kezdőm, és/vagy tudnám hogy havi 100-at erre fixen félre tudok rakni, akkor nem lenne gond.

De 6200 kezdőm van és 90ből nehéz 100at félrerakni... :rolleyes:

megoldás: hosszabb futamidő ;)

nemolyankönnyű :blink:

kicsit szenvedős, tudom

Link to comment
Megosztás:

mondjuk azért elég vicces, hogy pl amerikában mindent (értsd: MINDENT) hitelre vesznek

autót 20-30 éves hitelre, semmi pénzeket fizetnek, majd pár év múlva lecserélik és kezdik nagyjából előről

persze kicsit mások a feltételek

jó ez igaz nálunk is divat lett és már új ótót is olcsóbban kapsz hitelre mint kpra de akkor is bármikor beüthet bármi .... erről Coupe is tudna mesélni....

de h ne legyek off kéne egy gsi téli autónak :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én tudom milyen érzés havonta autót fizetgetni és ha nem lopták volna el az autómat akkor még meg is érte volna.Elég nagy áldozattal jár de ha mindent figyelembe veszünk akkor másként nem is lehetne egyről a kettőre jutni.Nekem az első jobb autómat is hitelre vettük,ha nem így történt volna lehet hogy még mindig ladában ülök.Azért érdemes lenne megérdeklődni hogy milyen feltételekkel lehetne megvenni ezt az autót.

Link to comment
Megosztás:

jó ez igaz nálunk is divat lett és már új ótót is olcsóbban kapsz hitelre mint kpra de akkor is bármikor beüthet bármi .... erről Coupe is tudna mesélni....

de h ne legyek off kéne egy gsi téli autónak :rolleyes:

Hernád Tomi hülyét kapna ha téli autó lenne a féltve örzött gsiből.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.