Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Havercsávónak van új Suzija. Nem jó. Külsöre talán ok, de belül nincs hely, a Kadettom is ezerszer jobb volt. Béla bazz ha megvetted volna letagadom hogy valaha is ismertelek :D

Hernád mester meg tényleg árulja az autóját ezexerint!? Ilyen szép autót eladni!?!?!? Ezekszerint nem ismered a kocsit :rolleyes: az 183 LE ha ő mondja ;) Amúgy ha van egy frankó GSid, miért akarod lecserélni? (Föleg szutyokira :blink: )

Tom nemtom mibajod, ugy megy a kocsid mint állat. Köszi hogy hazahoztatok, Coupénak meg a hazafuvart külön köszi. Bocsi nem tudtam ismered a Rákosit, csak általában nem info senkinek hogy János utcánál... Azé nem nyögtem ki ;)

Fú de nem bánom hogy garázsban áll kocsikám ebben a szar idöben

Link to comment
Megosztás:

Urak!!

Fejezzük be itt a Suzukis társalgást,ha lehet. Van arra külön topic.

Aztamindenét!!

Tényleg nem bántásból, hanem kérdezem:

Ez nem egy chat topic? Azt hittem itt tényleg mindenről lehet dumcsizni, ami kicsit is kapcsolódik a GSi-hez, vagy a Gsisekhez (pl. lenyomja-e a tuningolt GSi az új 170 lovas Kókuszt, ami egyébként ronda, meg ilyesmi). Vagy akkor most nem? Hangsúlyozom tényleg kérdés... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Péntek este jött egy haverom akinek egy mazda 323i (110HP) autója van és mesélte,hogy pár napja versenyzett egy gsi-vel amiben 3an ültek és odacsapta a gsi és nagyon mérges lett.(virulva hallgattam a történetet).Mondta,hogy most viszont másként lenne mert teljesen kipakolta a kocsit és szerzett valami hatalmas AC-t ami "többlet üzemanyaghoz" juttatja a motort.Megkért próbáljuk ki egy verseny erejéig én meg igent mondtam neki.Szóltam Laci4-nek is jöjjön mert verseny lesz :blink:

Kimentünk az iveco-hoz ott jó széles a terep és elég elhagyatott volt :rolleyes:

De így nyugiban lepróbálhattuk a gépeket.Érdekessége a versenynek,hogy a 8szeleps 323 0-ról kb 50-ig eléggé tartotta magát.(Gondolom rájátszott az is,hogy nagyon kivolt pakolva a kocsija) de utánna a C20XE életre kelt és mikor a 3-ikat váltottam szegény..............mint a borravaló :D

2 verseny után már értelmetlen volt tovább kínozni a gsi-t. ;) Az est további érdekessége,hogy az opel sztráda mögötti földútra keveredve elösször én akadtam el, majd Laci4 is és a mazda húzott ki minket a sárból ;)

kep1.jpg

kep2.jpg

kep3.jpg

GSI RULEZ !

Link to comment
Megosztás:

Tényleg nem bántásból, hanem kérdezem:

Ez nem egy chat topic? Azt hittem itt tényleg mindenről lehet dumcsizni, ami kicsit is kapcsolódik a GSi-hez, vagy a Gsisekhez (pl. lenyomja-e a tuningolt GSi az új 170 lovas Kókuszt, ami egyébként ronda, meg ilyesmi). Vagy akkor most nem? Hangsúlyozom tényleg kérdés... :rolleyes:

Egy-két hozzászólás csak a Suzukiról szólt.

Ez tényleg Chat topic de GSI chat.

Az másiknak meg ott van a saját topicja.

Megkaptad a választ?

Link to comment
Megosztás:

Egy-két hozzászólás csak a Suzukiról szólt.

Ez tényleg Chat topic de GSI chat.

Az másiknak meg ott van a saját topicja.

Megkaptad a választ?

Háááát...

Választ kaptam, csak az értelmét nem látom 100%-ig. Asszem ezt kellett volna megbeszélni az élő fórumon.

Pl. futómű topicban beírja valaki hogy felrakta az új 17 Alessio felnijét és azóta ráz a futómű, mi lehet ez.

Erre jön az a válasz, hogy ha nem újonnan vette, akkor nézze meg hogy nem-e a felni a szar, mert puha anyagból van és könnyen tönkremegy és akkor rázhat. Sajnos ilyen az alassio.

Akkor ez most off, vagy nem? Mert sok köze nem volt a futóműhöz... :blink: :rolleyes:

Szeritnem az itteni Szusi chat is kb. ilyen volt, majdnem mindegyik hozzászólásban benne volt az opellel, vagy konkrétan a Gsi-vel történő összehasonlítás. valahogy jobban kéne definiálni az offot szeritnem, mert igazából ebből vannak a gondok...

SZERINTEM. ;)

Viszont akkor most goto chat (vagy mégsem? ;) )!!! :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Teljesen egyetértek TOMmal!

De szerintem ezért is lenne jó, ha a GSI topic-okat GSI-sek, a Debrecen topic-ot a Debreceni szekció, stb. moderálná elsősorban... és így adott szekció tűréshatárai, rugalmassága szerint történhetne mindez.

Természetesen 1-2 global moderátor tevékenysége mellett...

(bár ez itt megint OFF... asszem! :rolleyes: )

Link to comment
Megosztás:

A mai nap tanulsága:

Jól megy az a dög sárga GSi... ;) :blink: ;) :D

Muszáj neki jól mennie de nem győzőm hangoztattni hogy az 1.4 ed tényleg nagyon jól megy.Mikor 2-be indultunk akkor kis fordulaton simán elmentél mellettem. :rolleyes:

Albert!

Nincs mit ha tudom hogy ennyire közel laksz hozzám akkor el is vittelek volna nem csak haza ;) (majd legközelebb)

Link to comment
Megosztás:

Emberek, nincs valakinek dugiban Gsi-ről, vagy Astra F-ről blueprintje? Jönne jól nagyon :blink:

Már kerestek sokan, de nem nagyon lehet fellelni semmit a neten, meg úgy sehol. Elég érdekes.

Sima 3nézeti rajzom van katalógusból, de azért az nem az igazi... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.