Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az a két teherautó, hogyan hozta össze a találkozót? Mert elötte nem ment, legalábbis a kamerán nem látni a kissebbiket. Aztán mikor elcsapja lehet látni, hogy a kicsinek a fülkéje felénk áll, mintha jött volna szemből. Oldalról nem jöhetett, mert fal van. Akkor?

Vagy csak én nem láttam semmit?

Azt én sem értettem teljesen. :rolleyes:

De szerintem kb. olyan lehet ott a talaj, mint a Lurdy mélygarázsban és rohadtúl csúszhat...

Link to comment
Megosztás:

Hát ami még érdekes nézzétek mega féknyomokat hol satunál látszik hol nem....

A két teherautó csak úgy jöhetett össze h a másik jobbról próbáált meg beférni... olyan a szitu mintha pont a kamera elött pár m.-el lenne még 1 4. sáv és onnan ugranának be páran...

Vagy a kamion oldalról jött volna be?

Link to comment
Megosztás:

Hát ami még érdekes nézzétek mega féknyomokat hol satunál látszik hol nem....

A két teherautó csak úgy jöhetett össze h a másik jobbról próbáált meg beférni... olyan a szitu mintha pont a kamera elött pár m.-el lenne még 1 4. sáv és onnan ugranának be páran...

Vagy a kamion oldalról jött volna be?

Oldalról nem tudott bejönni, mert elötte lehet látni, hogy ott fal+korlát is van. Inkább az lehet, amit mondtál először. Ez még magyarázat lehet arra is, hogy miért szemből látjuk meg a kicsit. Egyszerűen beforgatta maga elé.

Link to comment
Megosztás:

Hát a nagy lóf...t.

Nem túl közismert, de gondolkodtam azon, hogy meválok a gsi-től, és beugrok egy használt de ifjú, új szériás swiftbe, mert nagyon tetszett a formája, és azt mondják, hogy nagyon dinamikus jó, ugyanakkor új autó lenne semmit se fogyasztana, stb.

Elmentem megnézni, kívülről ugyebár szép, belülről is nagyon tetszett, komfortos, ergonómikus, szép, stb, mindennek jó fogása van, tényleg megelőzte önmagát és kategóriáját a suzuki az új swifttel.

Oké, próbáljuk ki.

Hát csak Benzin kollégát tudom idézni. Mint a harmat, olyan gyenge.... igazából én vagyok a hülye, nem is tudom, mit vártam....... naszóval, megin oda jutottam, hogy a gsi a király :rolleyes:. Az is elmegy városban is időjárástól függően 7-9 literrel, ha finoman jársz, de ugyanakkor benne van a lehetősége a száguldozásnak is.

Ennyit erről.

Meg így bankkal sem kell szórakozni :blink:

Link to comment
Megosztás:

Hát csak Benzin kollégát tudom idézni. Mint a harmat, olyan gyenge.... igazából én vagyok a hülye, nem is tudom, mit vártam....... naszóval, megin oda jutottam, hogy a gsi a király :rolleyes:. Az is elmegy városban is időjárástól függően 7-9 literrel, ha finoman jársz, de ugyanakkor benne van a lehetősége a száguldozásnak is.

Ennyit erről.

Meg így bankkal sem kell szórakozni :blink:

Miért nem egy 1.5VVT-t választottál próbaalanyul? ;) Azzal lett volna egy kis feeling, de más dimenzió, mint egy vérbeli középkategóriás sportautó.

Igaz, drágább is, de ugye a GSi sem 2ft anno! :D

Link to comment
Megosztás:

Miért nem egy 1.5VVT-t választottál próbaalanyul? :rolleyes: Azzal lett volna egy kis feeling, de más dimenzió, mint egy vérbeli középkategóriás sportautó.

Igaz, drágább is, de ugye a GSi sem 2ft anno! :blink:

100ezer forint van a két motor közt a különbség viszont tényleg ég és föld.

Iqbéla!

Ha van lehetőséged próbálj ki egy ignis sportot.Az kb úgy megy mint a gsi.

Link to comment
Megosztás:

S, beültetve talán úgy is kanyarodik!Vagy legalább is hasonlóan! :rolleyes: Gondolom! :blink: :D

Hááát...

Nyáron mentem együtt párszor egy olyan géppel.

Teljesítményben sokkal jobb, bár közel nem GSi, de kanyarban bármikor megettem.

Mondjuk annyi pénzért nem rossz alternatíva, de 1000x is inkább Gsi. ;)

Link to comment
Megosztás:

100ezer forint van a két motor közt a különbség viszont tényleg ég és föld.

Iqbéla!

Ha van lehetőséged próbálj ki egy ignis sportot.Az kb úgy megy mint a gsi.

Csakhogy nekem az új szvift teccik kívülről! Sportignist egyszer láttam, az is szép, de nem annyira.

Nekem amúgy az egész új szvift tetszett, ahogy van, kivéve, hogy nem húzott. Ha új szviftbe tennének mondjuk egy kétliteres motort, na ammá igen lenne, asszem nyáladzanék keményen.

Csak érdeklődés kedvéért megéztem hasznaltauto.hu-n az ignis sportot.

Az ignis sport megint jól néz ki, de az meg használtan is annyiba kerül, hogy inkább vegyen az ember egy romos gsit, motorra költsön, kasztni, telifény, futómű, ülés, kipufogó, minden, és még mindig marad mégennyi pénze......

Meg az egyiknek 2004.11 óta volt két gazdája.......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.