Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

eddig én is csak kamionokat láttam ellenőrizni, de minden kocsit ellenőrizhetnek. azt állítják meg amin már kívülről látszik hogy fogás van...

engem állított már meg KPM es az 50es úton...anno a Dodge val voltam...amcsi lámpák és tök fekete üveg - bár gyári és nem fólia.- hál istennek irgum burgummal elengedett... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Albert!Albert! Nekem is kellene egy vonószemtakaró izé!!!!

Közben rájöttem hogy elég ha az évnyitón leveszed a Redi gépéről és mi majd azt mondjuk neki, hogy biztos leesett az autópályán. Hát nem zseniális megoldás?? :rolleyes: :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem kell ahhoz az évnyitóig menni.

Minden csütörtökön a lurdy ház aljában válogathatsz otthagyott gsi-k és hasonló autók közül, mit akarsz ellopni, mit csak lelopni.

Feliratkozó kollégák névsorát az adott topicban olvashatod, csak hogy ne menj feleslegesen.

/A dolog most még csak vicc, de én mindig tartok tőle hogy valaki rosszindulatú kívülálló egyszer elkezd kombinálni........ Dehát én mindenkiben a rosszat látom, nem mertem elmenni paintballozni sem, nehogy a saját csapattársaim lőjenek hátba.... :rolleyes:/

Link to comment
Megosztás:

Na, akkor ezt meg is beszéltük! :rolleyes: :blink: ;) Jövök neked egy sörrel! :D

Lehet hogy valahol már leírtad de azért én megkérdezném akkor mégegyszer hogy hogy mégis gsi lökös lett?Tegnap még egyediről beszéltél ;) ;)

És Tommal épp arról beszéltünk msn-n hogy mi lett volna az egyedi elképzelés?

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy valahol már leírtad de azért én megkérdezném akkor mégegyszer hogy hogy mégis gsi lökös lett?Tegnap még egyediről beszéltél :rolleyes: :blink:

Előre volt szó az egyediről.Vagy mittudomén! ;) Ez csak úgy jött, mert tudtam, hogy van a bontóban, és erre Udi megkörnyékezett, hogy nem-e eladnám-e az Astra gyáriját!Én meg hogy attól függ, aztán kiderült, hogy megvan még a bontóban az a lökös, meg hogy a tavalyi 25e. helyett már csak 15e. az ára, szal ennyiért el kellett hoznom.Főleg, hogy csak 5e. ft-ba krült, mert Udi 10e.-ért vette meg a gyárit.Szal mindenki jól járt! :D

Link to comment
Megosztás:

Előre volt szó az egyediről.Vagy mittudomén! ;) Ez csak úgy jött, mert tudtam, hogy van a bontóban, és erre Udi megkörnyékezett, hogy nem-e eladnám-e az Astra gyáriját!Én meg hogy attól függ, aztán kiderült, hogy megvan még a bontóban az a lökös, meg hogy a tavalyi 25e. helyett már csak 15e. az ára, szal ennyiért el kellett hoznom.Főleg, hogy csak 5e. ft-ba krült, mert Udi 10e.-ért vette meg a gyárit.Szal mindenki jól járt! :D

Te mázlista! :rolleyes:

Le sem kellett pingálni?

:blink:

Link to comment
Megosztás:

Előre volt szó az egyediről.Vagy mittudomén! :rolleyes: Ez csak úgy jött, mert tudtam, hogy van a bontóban, és erre Udi megkörnyékezett, hogy nem-e eladnám-e az Astra gyáriját!Én meg hogy attól függ, aztán kiderült, hogy megvan még a bontóban az a lökös, meg hogy a tavalyi 25e. helyett már csak 15e. az ára, szal ennyiért el kellett hoznom.Főleg, hogy csak 5e. ft-ba krült, mert Udi 10e.-ért vette meg a gyárit.Szal mindenki jól járt! :blink:

Ez így tényleg jó üzlet volt.Kár lett volna kihagyni.Nekem nagyon bejön így.És még fényezni se kell?

Link to comment
Megosztás:

javítóstifftel.egy kicsit.Aztán összepolir.De majd nappali fénynél szvsz látszani fog a dolog.

Mázlista :rolleyes: :blink:

Igazából az ílyen dolgok mindig akkor jönnek mikor nem keresed és még nem is gondolsz rá.Ha kerestél volna lököst tutti nem találtál volna.Én is így voltam az elsővel,mikor kerestem volt de 55000ért mikor már letettem róla akkor mégis sikerült 25000-ért megszerezni ;)

Link to comment
Megosztás:

Mázlista :rolleyes: :blink:

Igazából az ílyen dolgok mindig akkor jönnek mikor nem keresed és még nem is gondolsz rá.Ha kerestél volna lököst tutti nem találtál volna.Én is így voltam az elsővel,mikor kerestem volt de 55000ért mikor már letettem róla akkor mégis sikerült 25000-ért megszerezni ;)

Ezt így is kell.

Ha teheti az ember (nem kell azonnal a cucc), akkor érdemes kivárni. :D

Az ilyen kis "meglepik" kompenzálják valahogy az állandó szívást a kocsival a többi területen. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ezt így is kell.

Ha teheti az ember (nem kell azonnal a cucc), akkor érdemes kivárni. :rolleyes:

Az ilyen kis "meglepik" kompenzálják valahogy az állandó szívást a kocsival a többi területen. :blink:

Igazándiból nekem még nem kellett szívnom a géppel.Soha nincs vele semmi baj.Bár asszem beindítva is csak hétfőn volt utoljára.Előtte meg előző hét kedden, mert a Corsát használom, anyuka meg már otthon van a nagyobbik gyerkőccel, mert az meg még egy kicsit beteg.

Szóval mostanság ki van kímélve a gyöngyöm! ;) Bár volt olyan hónap, hogy 2200km-t mentem vele, mert még nem volt a Corsa.

Link to comment
Megosztás:

Albert!Albert! Nekem is kellene egy vonószemtakaró izé!!!!

Wolfi háturrúl.

Ez a lámpa sem olyan rossz a fehérhez de az enyém szebb! :rolleyes: Viszont közötte a betéttel valamit kell csinálni mert így rombolja az össz hatást. Vagy teljes fehér vagy fehér piros vagy mittuom én de így rontja az összképet. A kipufoddal mi van? Nem áll valami szépen. A vonószem takarót ellopták vagy elhagytad?

Nos miután ennyit fikáztam mostmá megyek is.

Egyébként kezd nagyon szép lenni és kitünni az 1.6-ok szürke világából.

Link to comment
Megosztás:

Közben rájöttem hogy elég ha az évnyitón leveszed a Redi gépéről és mi majd azt mondjuk neki, hogy biztos leesett az autópályán. Hát nem zseniális megoldás?? :rolleyes: :blink: ;)

szted az enyémre visszakerül addig? ;)

lassan már benőtték mindenféle növénykék meg saját bioszféra alakult ki :D ;)

Link to comment
Megosztás:

A hétvégén toronycsapágyat szeretnék cserélni... Valaki tud valami infót így előljáróban?

Elég lekötni a gólyalábat egyben, kicserélni a csapágyat, azt vissza az egész...

vagy esetleg széjjelebb kell barmolni ott dolgokat? rugóhoz hozzá kell nyúlni? mert ahhoz meg kéne összehúzó... meg ahhoz igazán nem is szeretnék hozzányúlni. Elég nagyott tud ütni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A hétvégén toronycsapágyat szeretnék cserélni... Valaki tud valami infót így előljáróban?

Elég lekötni a gólyalábat egyben, kicserélni a csapágyat, azt vissza az egész...

vagy esetleg széjjelebb kell barmolni ott dolgokat? rugóhoz hozzá kell nyúlni? mert ahhoz meg kéne összehúzó... meg ahhoz igazán nem is szeretnék hozzányúlni. Elég nagyott tud ütni :rolleyes:

Mindenféleképpen kell rugóösszehúzó mert a toronycsapágy a toronyszilent alatt van és úgye a gátló szára meg a toronyszilentnél van lecsavarozva.Az alatt mit értesz hogy elég csak a gólyalábat lekötni?

Módosítva : coupe
Link to comment
Megosztás:

Az alatt mit értesz hogy elég csak a gólyalábat lekötni?

Akkor ezek szerint nem lehet úgy egyben rugóstúl mindenestűl, lefelé kihúzni... (még soha nem szedtem szét ilyen módon az elejét... nem tudom, hogy van összetéve)

Rossz toronycsapágytól élhet a két kerék "önálló" életet? Nincs valami stabilan az úton és a nyomvájúknál úgy érzem, hogy az egyik jobbra a másik balra akar menni... Gömbfejek jók, azokat jól megrángattuk és megnéztük. Lengőkar szilent nemrég lett cserélve. Kerékösszetartással is lehet probléma... de attól ennyire saját életet élne a két kerék?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.