Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

csini, de én majd élőben lennék rá kivi.. fényképen minden másabb.. általában szebb :blink:

coupe: mi van generátorral? töltéseddel?

És teljesen más! Véééégre alakúl az időjárás! ennek örömére a hétvégén kocsikáztunk egyet. Végre lehetett lehúzott ablakkal menni..

Nah de ekkor,meg ma, jött a rémület. Amikor kinyomom a kuplungot, nem mindig, de néha olyan koppanó vagy nem is tom milyen hangot ad.. mint amikor egy üditős dobozt kicsit megnyomunk, majd visszaugrik.. vagy ehez hasonlót.. meg terhelés változáskor.. pl, elöre .. hátra.. elöre hátra, és amikor rátolom a kuplungot-terhelést, akkor makkan.. nem tom hogy a kuplung adja-e meg magát, vagy esetleg a moci mozog.. eh.. nah mindegy. beszerzek oil, és beszélek egy időt Sz.Gabbal.. alá sassolunk :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hát ez a fény tényleg odab@sz ;)

Az ára engem is érdekelne, gondolom nem neulux ;) ;) :rolleyes:

Tood mi lesz franko majd, ki mész és ott hagyod valahol és valamelyik láma meg megkarcolja, volt már benne részem :D

Én biztos bezsírpapíroznám és beraknám a garázsba és előveneém mikor nyugdíjas leszel :blink:

Tényleg nagyon kell rá vigyázni, mert a fekete nagyon gáz, roszabb mint a gyári gsi szürke vagy mi.

Amúgy én is feketére nyomattam volna ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát ez a fény tényleg odab@sz :(

Az ára engem is érdekelne, gondolom nem neulux ;) ;) :rolleyes:

Tood mi lesz franko majd, ki mész és ott hagyod valahol és valamelyik láma meg megkarcolja, volt már benne részem ;)

Én biztos bezsírpapíroznám és beraknám a garázsba és előveneém mikor nyugdíjas leszel :D

Tényleg nagyon kell rá vigyázni, mert a fekete nagyon gáz, roszabb mint a gyári gsi szürke vagy mi.

Amúgy én is feketére nyomattam volna ;)

Én nem lennék a helyében annak aki összekarcolja vagy esetleg összetöri a sonigue kocsiját :blink: ;)

Laci4!

A generátor rossz ma már menet közben is villágított,holnapra lesz egy felújított az kerül a mostani helyére.Viszont az aksim elég jól bírja még mindig pöcre indul ;)

Link to comment
Megosztás:

Én nem lennék a helyében annak aki összekarcolja vagy esetleg összetöri a sonigue kocsiját :blink: ;)

Laci4!

A generátor rossz ma már menet közben is villágított,holnapra lesz egy felújított az kerül a mostani helyére.Viszont az aksim elég jól bírja még mindig pöcre indul ;)

Ja én így gondoltam de amikor tavaly megláttam, hogy kicsit beletolattak a mocitetőba akkor a tökeit is leszaggattam volna akkor is ha kickboxer lett volna :rolleyes:

Így született morci gsi :D

Link to comment
Megosztás:

mondom, hogy tönkrevágod azt a zsír verdát :rolleyes:

Én most hozom rendbe amit az előző tulaj elhanyagolt ;)

Amúgy nem cseréltél gyertyát mert gyári volt benne.Ma cseréltem olajat,gyertyát,összes ablaktörlőt ,megvannak az új szilentek.Alakul ez csak szép lassan :blink:

Link to comment
Megosztás:

Én most hozom rendbe amit az előző tulaj elhanyagolt :blink:

gondoltam, hagyok neked melót, mer egy hibátlan zsír verda nem ad akkor élvezetet ;)

Amúgy nem cseréltél gyertyát mert gyári volt benne.Ma cseréltem olajat,gyertyát,összes ablaktörlőt ,megvannak az új szilentek.Alakul ez csak szép lassan :rolleyes:

akkor télleg nem

mondtam, hogy nem emélkszem :D

Link to comment
Megosztás:

Kellene nekem egy önindító is.

gondoltam, hagyok neked melót, mer egy hibátlan zsír verda nem ad akkor élvezetet :rolleyes:

akkor télleg nem

mondtam, hogy nem emélkszem :blink:

Végülis mindegy nem volt vészes az ára max lett volna tartalék.(sose lehet tudni)

Link to comment
Megosztás:

Add el inkább az egészet. Csőstül jönnek a hibák...

:rolleyes: :blink: ;)

Az eddig is rossz volt csak az a baj vele hogy a felújítás legalább 1 nap és nem szeretném lerakni a kocsit.(ezért is)Az lenne a jó megoldás ha lenne valakinek elfekvőben egy rossz darabja azt felújíttatnám,és helyette odaadnám a mostanit.El nem adom mert már elég sokba van.Anti erre azt mondja "hol vagy te még tölem" :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.