Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

tipikus operátor .. moderátori hozzászólás ;)

Jobb 5letem nem volt.Itt ritkán szokták a fickók :blink: megbeszélni, ha van ilyenjük, inkább a Lurdy talikon cserélnek gazdát ezek a cuccok.Ezért javasoltam azt a másik topicot,mert ott nem klubtagok is szoktak hirdetni.

Aztán hátha........... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jobb 5letem nem volt.Itt ritkán szokták a fikók :D megbeszélni, ha van ilyenjük, inkább a Lurdy talikon cserélnek gazdát ezek a cuccok.Ezért javasoltam azt a másik topicot,mert ott nem klubtagokis szoktak hirdetni.

Aztán hátha........... ;)

köcc .. csak., mint az adatlapomon ott van, ujonc .. szal nem ismerni senkitsenem ... :blink: ... szal ... ebből nem lesz lurdy-s tali ... :rolleyes:

no .. mind1 ... köcc a segitséget

Link to comment
Megosztás:

köcc .. csak., mint az adatlapomon ott van, ujonc .. szal nem ismerni senkitsenem ... :blink: ... szal ... ebből nem lesz lurdy-s tali ... :rolleyes:

no .. mind1 ... köcc a segitséget

Háát most baj nem lesz.

Én a tavaji MOTE évadnyitón Suzukival voltam és nem ismertem senkit. Mégsem vertek meg.

(majd idén) ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor keverem valakivel...

Kedves mindenki!

Valaki reparálta már a BMV helyzetjelzős lámpát?!

Nekem túl halvány a kör...

A fehér LED-re gondoltam, de félek túl fókuszált a fénye és elölről látszanának a LED-ek helyzetei a körben! :rolleyes:

felejtös a led

még halványabb lessz

nekem van rizsszem foglalatos led direkt ebbe a lampaba

ami elöre nem is vilagit szinte semmit sem

csak szorja a fényt de loszart sem ér

én vissza raktam az eredetit

akkor a nemrég belinkelt igen csak totalkaros Gsi utan jöjjön egy kicsit vidamabb :blink:

Image(016).jpg

Image(017).jpg

Image(024).jpg

Link to comment
Megosztás:

Image(025).jpg

Image(023).jpg

Image(020).jpg

Úgy néz ki rendesen leragasztották. :rolleyes:

Álltalában nemnagyon adnak az apróságokra. :blink:

Sok sikert a fényezéshez. ;)

holnap DE kész a kocsi már csak a többi elem van amit leszerelve kell fényezni

megyek és meg is nezem majd hozok képeket

sajna nem olyan szép a carbon black élöben ahogy gondoltam

vagyis szép de nem fekete hanem Kék ;)

igy hat masik Bmw szint valasztottam :D

Link to comment
Megosztás:

Végülis egy fényező... ;)

Ugyanott csinálják a fényt ahol a lakatot, vagyis a lakatos fényezője...Pár utcával feljebb...

Látom kipihented magad. :rolleyes:

Egyébként egyre jobban megszeretem a kipuffot. Nagyon feeling hangja van, mégha állandóan 1200es szakadt ladának néznek is. :blink: ;)

De a GSi hang tovább él. :D

Link to comment
Megosztás:

Látom kipihented magad. :rolleyes:

Egyébként egyre jobban megszeretem a kipuffot. Nagyon feeling hangja van, mégha állandóan 1200es szakadt ladának néznek is. :blink: ;)

De a GSi hang tovább él. :D

Majd kíváncsi leszek,ha lemész vele egy Kecsó-Bp. oda-visszát,hogy mennyire fog fájni a fejed. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.