Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

C20xe-hez esetleg gyertyából ki mit ajánlana????

Gyári nemtoménmilyen gyertya nevét vki eláruná ja és árfekvését?????

Köszi

Gyári kétpólusú.

Az ára olyan 1-2000 huf lehet/4db, de kérdezd a csergőt, az a tuti. :blink:

Ha meg Boscht veszel, akkor figyelj arra, hogy ne török legyen, mert az nem biztos hogy 100%-ig kielégíti az európai normákban meghatározott és elfogadott értékeket. :rolleyes:

Egyébként asszem a gyári is Bosch, csak az még a f@asza német.

Link to comment
Megosztás:

Laci4 keresnek :rolleyes:

Gondolom az a műa. bakfütty csak véletlenül maradt ki.Anno nekem is vennem mewllett a GSi-be a bontóból.Cseresznyére volt.Talán 2000ft-ért, asszem.

C20xe-hez esetleg gyertyából ki mit ajánlana????

Gyári nemtoménmilyen gyertya nevét vki eláruná ja és árfekvését?????

Köszi

Gyári gyertyát javallanék.Itt már sokan próbáltak sokfélét, de csak ezzel működött optimálisan a gépük.

Link to comment
Megosztás:

C20xe-hez esetleg gyertyából ki mit ajánlana????

Gyári nemtoménmilyen gyertya nevét vki eláruná ja és árfekvését?????

Köszi

Ja ja ezt elfelejtettem neked este még mondani.

Gyári vagy NGK gyertya az ami nekem bevált Bosch-t, Sampinyont, Beru nénit a Star Warsból meg a többit felejtsd el!

A gyárinak a cikk száma ha jól tudom 12 14 000 így kell kérni.

Az NGK pedig FR8LDC-nek megfelelő legyen.

A gyári az gyári az NGK pedig elég rendesen ott van a verseny sportban. Bár drágább egy kicsit a gyárinál viszont 2,5 - 3 éve van NGK az autómban és tökkkéletes.

Link to comment
Megosztás:

Próbáltam megkeresni egy régi hozzászólásomat de nem találtam szóval leírom megint.

A gyári gyertya ellen nekem egy eset szól ami 2003-ban történt Bábolnai benyakútnál jelentkezett

a hiba:

Nem indulás ha gázt adtál vissza durogás a lev.szürőbe ill. köhögésben merült ki.

Onnan hazavontat. Köszi Opel16V Gabi. Majd bevontat márkaszervíz ott rám akartak verni egy felujított

computert (250.000,-) de nem voltak benne biztos hogy az a baja. Mondom kis család jól van?

Onnan haza húz majd alkatrész cserélgetés egy u.ilyen autóból. Kösz Kess. Megoldás semmi.

Ki vontatás Kerepesre ott ismerős (elektromos műhely) 2 óra múlva csak úgy mellékesen megkérdi gyertya? Na ez az amire nem gondoltam még addig mert ugye be sem indult. Ha meg megy akkor tudom milyen az amikor 3 hengerezik. Gyertya szar (zsír új gyári kb 2000km volt benne) plussz a pipa el volt szakadva és mivel a feszkót senki nem vitte el ezért áthúzott a blokkra és az összes jeladó + computer elvitte és jól bezavarodott.

Enyi. Persze ez pont az 1 millióból az 1 esete. Ettől még ok a gyári is mivel elötte kb 5 évig mindíd

azt vettem az Opeljeimbe.

Link to comment
Megosztás:

Egy kéréds. Ha 4cm-t ültetnék a kocsin akkor elegek csak a rugók vagy gátlók is kellenek? Téli guma ami 195/50 R15 nem zavarna be?

Nekem elől 35-öt hátul 40-et "ül" a gép a gumiméret pedig amit télen használok 195/55 r15 és nem ér bele.

Gátlókat pedig mindenképpen vegyél szerintem is. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

6,5 - 7 évet az autóalkatrész értékesítésben dolgoztam. Tudod a tapasztalat.

ok, én hiszek neked, csak nem fogadom meg a tanácsod :rolleyes:

98 óta van egy alkatrészáruházunk, bár csak 2 évet dolgoztam ott, valamint még fél évet a startnál

Link to comment
Megosztás:

Ez a fekete nekem nagyon tetszik.Ha tehetném a fehér gsi-t átfestetném feketére.Tényleg mi a hivatalos útja egy teljes átfényezésnek?

hivatalos utja ;)

elszantság

párszázezer Ft

és 5e ft illeték amiért atirjak a szint :D :blink:

na végre találtam egy onyx black aston martint

ez elég nehéz vol :rolleyes:

amdb9.jpg

aston_DB9_onyx_black_03.jpg

aston_DB9_onyx_black_06.jpg

Link to comment
Megosztás:

Gondolom az a műa. bakfütty csak véletlenül maradt ki.Anno nekem is vennem mewllett a GSi-be a bontóból.Cseresznyére volt.Talán 2000ft-ért, asszem.

Gyári gyertyát javallanék.Itt már sokan próbáltak sokfélét, de csak ezzel működött optimálisan a gépük.

A pollenszűrő jelentem az enyém :rolleyes: el is felejtettem, hogy nem takarítottam ki a nagy falevél hullás után..

Pontosabban csere lesz, asszem lent figyel valahol a pinyóban a másik. Akkor IQnak mutattam meg a csere menetelét. Tényleg, IQ sikerült, vagy még nem szándtad rá magad?

Nem végtam milyen műanyag bakfüttyre gondoltál, aztán leesett.. a képeken már le van véve, de megvan.. csak mint fenntebb írtam, bemutató volt :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.