Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Coupe: anyósüllésből tényleg sokkal másabb,de tény hogy régen is nagyon jól ment a paripa. Csöndesség, hááááát csak az a k..va rezgés ne lenne.. de talán jöv. hónapban összejön annyi + zsé, hogy kicseréljem gyárira a mocitartó bakokat.. remélem tényleg attól van, mert ha nem, háát tökön bököm magam.

Én meg szinte paráztam melletted néha. Nem ahogy vezetsz, mert sztem jól nyomod, hanem mert 2.telem nyári gumikkal, és sokkal hosszabb féktávokat, illetve kisebb kanyarsebességet veszek. 1-2 szer azthittem hogy túl közel jön a teherótó :rolleyes:

Feltettem uw.re pár videót, nem tom meddig marad fenn,mert nincs hozá még oldal. nem értek hozzá :D

Ezekben van, amire azt mondtam,hogy sokkal szebb hangja van, meg csak ugy harapot, mint a rakéta.. igaz, nem pont kettesbe, ahogy ma teszteltük.. de sztem nagyon baba..

Ezen csak kicsit mókázok, de itt is a hang tetszik

Itt csak egyben nyomtam padlót..

Itt volt padló ;) (4személy, és jó nyári gumik .) )

ezen meg azt érdemes megnézni, hogy a caliban nagy vez.tengely, meg chip chip van.. látszik a kocsim bolintásából, hogy mennyivel később kellett váltania

Vagy nézd meg Petya oldalát.. ott van pl a nagy kedvencem, a 4gsi suhanás.. ;)

http://gsi16v.uw.hu Videok

nekem meg soha nem szol senki sem ha mentek v hova :blink:

Lurdis topikban voot róla szó.. legközelebb ide is be kell írni ;)

ui: az uw.s videók csak jobb oldalon szólnak, nem nálatok van a hiba..

Link to comment
Megosztás:

Akkor lehet 4cm nél a 195/60 R15 beleérne? :rolleyes:

nekem az van elöl hátul és elfér,de nem túl szerencsés elöl már a gumi vissza peremezte a sárvédő ívet.Hátul meg nekem nagyobb hely van.Úgy emlékszem redlinenek már nem fért fel hátra ez a méret.

Link to comment
Megosztás:

Én biztos beleraknék valami normális gátlót is.

Pláne ha már nem újak a gyárik. :rolleyes:

Ja én is raknék bele ha lenne money, mert most volt műszakin, most megy vezérlőszíj és társai cseréjére, hidrotőke(pár db.) olaj ami kb. összesen 4 zsír sárga KONI (amit a ###### előző tulaj kivett mikor vizsgáztatta, de a tekarő meg van :blink: )

Link to comment
Megosztás:

Ja én is raknék bele ha lenne money, mert most volt műszakin, most megy vezérlőszíj és társai cseréjére, hidrotőke(pár db.) olaj ami kb. összesen 4 zsír sárga KONI (amit a ###### előző tulaj kivett mikor vizsgáztatta, de a tekarő meg van :rolleyes: )

Nyilván nem azért írtam, sajna a pénz a legnagyobb úr... ;)

De Istvánnak igaza van, szettben szerintem is jobban jársz. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Akkor lehet 4cm nél a 195/60 R15 beleérne? :rolleyes:

99% hogy beleérne

most 185/60r15 van fönn ami semi értelmes dologgal nem váltóméret de elég közel van a dobozhoz...áradásul hülyén is néz ki de ez igy télen másodlagos

a 195öt fel sem próbáltuk

és sztem vegyél normális gátlót, mert ki tudja milyen az ami most van benne.....a koni jójáték :blink:

Link to comment
Megosztás:

A gsi-s videokat sokszor nézegettem mikor ellopták a kocsit.Az tartotta bennem a lelket :blink:

Amiket most felraktál azokat valamiért nem tudom megnyitni de a tegnapi képeket se :rolleyes:

érdekes.. mpg ben van.. petya képei meg asszem vmi flash vagy milyen csodabogár ;)

másnak se mennek a videók? közben megnézem én is letöltve ..

megnéztem.. nekem megy.. lehet vmi kodek kééne neked hozzáá..

Link to comment
Megosztás:

érdekes.. mpg ben van.. petya képei meg asszem vmi flash vagy milyen csodabogár :rolleyes:

másnak se mennek a videók? közben megnézem én is letöltve ..

megnéztem.. nekem megy.. lehet vmi kodek kééne neked hozzáá..

Most már megtudtam nézni köszi :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.