Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

816 EUr-lett a vége, 1 mp-el a licit vége előtt még rányomott a srác... :rolleyes:

Így kép alapján az utsóra szavaznék, mert az a legfeketébb...de élőben biztos nagyon szépek ezek a színek... :D

yéhh tényleg csüt este van

hat latod én oda adtam volna 900ert a srácnak

de mind igy sem sokkal kevesebb

mert 900-ebay -licittörlés - posta ktsg -sonique :blink:

igy meg 816 +40 -ebay -sonique ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a legfelső bömös szine a legszebb. ;)

Mikor lesz kész a fény?

Látom közben elment a pillangó is. Akkor ezért voltál ma éjszakás. ;)

Gondoltam hogy meglátogatlak, de aztán nem akartam veszélyeztetni az állásod. :D

Én is éreztem :rolleyes: .És mi lett volna ha hagynak téged előzni :blink:

Azért nagyon nem egy súlycsoport a két gép. ;)

De az elején kellemesen lehetett haladni.

Link to comment
Megosztás:

Az övében 4en ültünk és kb akkor ment úgy mint az enyém amiben2ültünk mondom ezt az anyósülésről :rolleyes: Tényleg jól megy és sokkal halkabb mint az enyém.

Szerintem a halkság a csomagtartó miatt van. Nekem, amikor le volt hajtva a hátsó ülés állati hangos volt már a gyári cucc is.

A két GSi-t meg össze kéne mérni, azért olyan nagyon nagy különbség szerintem nincs, de én úgy éreztem hogy a Lacié jobban megy egy kicsivel.

Link to comment
Megosztás:

Azért az anyósülés erős befolyásoló tényező ám, onna sokminden durvábbnak tűnik... :rolleyes:

Nekem hiányzik az az érzés amit a tietekben éreztem mikor úgy komolyan elindul.De lehet hogy ez csak érzet :blink: Viszont azt nagyon érzem hogy vissza fog a kipufogó.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.