Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Egy nyomtávszélesítő jobbra és kész ! :D

Az egykori Kadettem hátsója is hasonlóképpen nézett ki... :blink:

Mondjuk azért nem ennyire...de láthatóan...

Én úgy vettem és úgy is adtam el.

Lehet hogy az is kapott.... :rolleyes:

Szvsz azért jobb lenne ezt helyrehúzni, mert lehet, hogy az utánfutással lehetnek gondok a későbbiekben.Egyik oldalra jobban fog kanyarodni az aut, mint a másikra! ;)

Link to comment
Megosztás:

Itt van ni:

szilent

ami meghótt

jobb oldal

bal oldal

A kerekek a cserélt híd után állnak így.

Na de be is fejezem, mer kivágnak offolásért :rolleyes:

Na akkor!

A kocsit pls kasznishoz ő alánéz, felrakja húzatópadra és addig huzatja míg az átlók és a méretek jók nem lesznek, utána new bridge ;)

De ezt azzonnal felejtsd el, hogy így hagyod, mert életveszélyes a másik pedig a gumit cserélheted kb. 1000km-ként :blink:

Link to comment
Megosztás:

Dehogy hagyom így ;)

Lehet én értettelek félre, de ha kihúzatom, akkor megint új híd kell?? Mert már azóta cserélve lett a híd, csak a képeken látható módon félreáll.

Nem kell új híd, mert ami alatta van, azt úgyis ki kell szerelni a húzatás idejére.Ha jól gondolom.

Eladtam a vasat ;) ;) ;) ;) ;) :(

Raptor haverja birtokába került.

Most már vége a gsi--feelingnek.

nemtudom hova tenni magam-valahogy most nem vagok egész :blink: :D

De az nyugtat , hogy JÓ kezekbe került. :rolleyes:

Nah' végre valahára.Nem mondhatni, hogy gyorsba sikerült.Mit tervezel helyette?

Link to comment
Megosztás:

Elkezdett rondán nyikorogni az anyósajtóm, meg a kuplungpedálom.

Mielőtt valami gyökérséget csinálok, kérdeznék.

Mivel kezeljem? Lehet ajtózsanért gépzsírral kenegetni? Vagy mivel kell? És a kuplungpedál környékén mit kell és mivel?

Köszi!

Albert!

A múltkor mondtad hogy találtál gsi gólyalábat.Ha téged nem érdekel akkor adnál valami elérhetőséget mert sajnos nekem is kell cserélni :rolleyes:

Coupe!

Azért kell cserélned gólyalábat, mert ültetés után kipúposodott a toronygumid és az új is olyan? Mit sikerült azon javítanod?

Link to comment
Megosztás:

Coupe!

Azért kell cserélned gólyalábat, mert ültetés után kipúposodott a toronygumid és az új is olyan? Mit sikerült azon javítanod?

A bal oldali gólyaláb el van ferdülve amitől a kerék dölésszöge a megengedett határon kivül van,ami az ültetés miatt sokkal nagyobb próbléma.Emiatt a gumi belső fele nagyon hamar elkophat és az autó kicsit elhúz balra.A toronyszilent meg azért ment tönkre mert lelazult a gátló tetején lévő csavar és teljesen szétverte a szilentet.De már annyira hogy nyikorog amikor a kormányt elforgatom,pedig a toronycsapágyat is most cseréltem.

Az a legnagyobb baj hogy a gsi gyólyalábak se egyformák mert a rúgótányér és a kormányösszekötö közti távolság különbözik.Így mind kettöt kénytelen vagyok kicserélni :rolleyes: :blink:

A toronyszilentet meg csináltatok.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez sokunkat érdekelne, nekem is csereérett a dolog.

Mi a terv? Én valami toronykiszaggató, überbrutál kemény irányba mennék el inkább, nemtom Neked mik a terveid...

Már készül a héten remélem kész is lesz.Ára olyan 25000 körül lesz és olyan mint amit leírtál.Az autószerelő erre esküszik(Tarr) neki is ilyen van bent.Ő is sokat kisérletezgetett és ez bevált neki már lassan 2 éve.

Link to comment
Megosztás:

Már készül a héten remélem kész is lesz.Ára olyan 25000 körül lesz és olyan mint amit leírtál.Az autószerelő erre esküszik(Tarr) neki is ilyen van bent.Ő is sokat kisérletezgetett és ez bevált neki már lassan 2 éve.

Ez egész korrekt. A gyári asszem még drágább is (mondjuk remélem a pár kerül ennyibe :rolleyes: ).

Az meg külön jó, hogy már betesztelt a dolog. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ott akarod felrakni?

Hát ez leginkább attól függ, hogy kész lesz-e holnapra, meg hogy a Bandiék felrakják-e nekem kis pénzért.

Én sajnos nem értek hozzá, nemtom mennyire macera. De ha tudod hogy hogy kell és mondod hogy mit csináljak, akkor felrakhatjuk ott is. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hát ez leginkább attól függ, hogy kész lesz-e holnapra, meg hogy a Bandiék felrakják-e nekem kis pénzért.

Én sajnos nem értek hozzá, nemtom mennyire macera. De ha tudod hogy hogy kell és mondod hogy mit csináljak, akkor felrakhatjuk ott is. :rolleyes:

Láttam mikor leszedték és nem tünt bonyolultnak de abból kiindulva hogy én mit szívtam az elejével biztos nem vállalkoznék rá.

Link to comment
Megosztás:

A hütőmaszk volt a legkevesebb.A baj az volt hogy eléggé elált mindenhol mert hülye voltam és nem próbáltam rá fényezés elött.

Hűha... :rolleyes:

Na akkor mindenképpen az eredeti tervet erőltetném, hátha felrakják egy 1000ért, vagy ilyesmi.

Félek hogy inkább idő hiányában nem vállalják be, de majd csak lesz valahogy.

Link to comment
Megosztás:

Hűha... :rolleyes:

Na akkor mindenképpen az eredeti tervet erőltetném, hátha felrakják egy 1000ért, vagy ilyesmi.

Félek hogy inkább idő hiányában nem vállalják be, de majd csak lesz valahogy.

Sokkal több nem lehet mert a műanyagos srác 4000ft-t kér egy lökhárító le és felszerelésért.

Link to comment
Megosztás:

Hűha... :rolleyes:

Na akkor mindenképpen az eredeti tervet erőltetném, hátha felrakják egy 1000ért, vagy ilyesmi.

Félek hogy inkább idő hiányában nem vállalják be, de majd csak lesz valahogy.

hatul csak fel kell csavarozni

semmi olyan nincs ott ami mas mint a gsi nél

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.