Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

láttam köfi :blink:

gondolkoztam rajta... most még nem aktuális, de rágyúrunk a dologra...

igazából azt nem tudom hogy karosszériában van-e különbség a GSi és a sima corza között a haynesben csak a sima van meg, a gsi külön kötet :S

Szvsz nincs.Esetleg fékileg lehet különbség, de ez részemről csak okoskodás. :rolleyes: ;)

Link to comment
Megosztás:

A bob-os 65ezres moci szvsz már nem van meg, mert már szeptemberben voltunk ott lerabolni mindent arról a Kadettról. Mifi(merthogy igy hivják a srácot) csak a működő motorja miatt hozta be az autót, de tény hogy az előző tulaj (vagy "amőba" ahogy Wolfi mondaná) szart az olajcserére meg a hidegen nem nyomom nekire :blink:

Albert!Hol honolnak ezek a Mifiék helyileg?Mennyire maczera eljutni hozzájuk?Pl.Kecskemétről?Mert a 7végén szvsz elhoznék tőlük ezt-azt! ;) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Egyrészt van Mifiéknek is, másrészt meg Eladó alkatrészek F Astra cuccok topikban egy srác hirdeti az alkatrészeit 10000-el (Anti már rá is szólt)

Mibaja a gójalábaidnak? :rolleyes:

Ugyanaz mint neked csak nekem a bal odalon.Én azt hiszem a gsi gólyalába nem olyan mint az 1.8é de lehet hogy tévedek.

Link to comment
Megosztás:

Jelentem, az autó újra mozgásképes :blink:

Most olyan kérdésem lenne, hogy lehet-e a hátsó hidat húzatni? Mármint azt a két tartó biszbaszt, ami fogja a hidat. Mer azért vagy 2 centivel arréb van az egész. A kerekek derekasan állnak.

A hidat kinyomni, vagy pedig magát a felfogatási pontokat helyretenni?Mert azt is szvsz csak húzatópadon lehet.De remélem qvára mellényúltam! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Magát a felfogatási pontokat, ami a kasztnin van. Elméletileg a híd jó.

Érdekes mert annak idelyén nekem a felgotási pontok maradtak a helyükön, a híd viszont elment egy picit amikor neki piruetteztem a szegélykőnek.

Én akkor hidat cseréltem. :rolleyes:

De szerintem a helyükre rakhatóak.

Link to comment
Megosztás:

Köszi, akkor megpróbálom a karosszériásnál. :blink:

Amúgy én is furcsállom a dolgot, egyik cimbi, szinte ugyanígy zúzta le a Vektra Gt-jét, és neki is csak hátsó híd csere volt. Pedig ott a kerék is kitört. Padka rulez ;) Lehet hogy hosszában összevart Gsi-m van :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Köszi, akkor megpróbálom a karosszériásnál. :blink:

Amúgy én is furcsállom a dolgot, egyik cimbi, szinte ugyanígy zúzta le a Vektra Gt-jét, és neki is csak hátsó híd csere volt. Pedig ott a kerék is kitört. Padka rulez ;) Lehet hogy hosszában összevart Gsi-m van :rolleyes:

Sokkal inkább ojbá' tűnik a dolog, hogy húzott rajta egyet a híd.

Sajnos jobbat nem tudok, meg kell mutatni egy lakatosnak is.

Link to comment
Megosztás:

Sokkal inkább ojbá' tűnik a dolog, hogy húzott rajta egyet a híd.

Sajnos jobbat nem tudok, meg kell mutatni egy lakatosnak is.

Igen ez lehetett.

Valoszínűleg olyan szögben érte az erőhatás hogy a hídban nem tudott az ütközés kárt tenni,de a rögzítőfülek megadták magukat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.