Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A www.bobn1.hu -n éppen 65e.-ért adnak egy ilyen motort.Asszem így írják........

Hát szerintem a motor lesz a legkevesebb.

Viszont csak kipróbálható indítható, meghalgatható, megtapogatható példány kell. Ha nincs ilyen, akkor meg felejtős a projekt. Kevés megkímélt c20xe van, de nem sürget az idő. :rolleyes:

éreztem h vmi nem stimmel ;)

http://swed1.uw.hu/Pix/club.JPG

Na milyen érzés? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Hát szerintem a motor lesz a legkevesebb.

Viszont csak kipróbálható indítható, meghalgatható, megtapogatható példány kell. Ha nincs ilyen, akkor meg felejtős a projekt. Kevés megkímélt c20xe van, de nem sürget az idő. ;)

Sztem egy megnézést, meg ilyesmit mindenféleképpen megér.Asszem egy Kadetban volt korábban.Lehet, hogy még benne is van.

Mind1, te tudod.Én már szövögetem a terveimet, hogy mit is akarok a Corsám orrába tenni, hamár úgy döntött a vezetőség, hogy nem adhatom el.Bár egy kicsit nehezményezi, hogy át akarom építeni olyanra, amivel haladni is lehet! :blink:

Dehát "csak" 115LE-t szeretnék!Az nem olyan nagy kérés! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sztem egy megnézést, meg ilyesmit mindenféleképpen megér.Asszem egy Kadetban volt korábban.Lehet, hogy még benne is van.

Mind1, te tudod.Én már szövögetem a terveimet, hogy mit is akarok a Corsám orrába tenni, hamár úgy döntött a vezetőség, hogy nem adhatom el.Bár egy kicsit nehezményezi, hogy át akarom építeni olyanra, amivel haladni is lehet! :blink:

Dehát "csak" 115LE-t szeretnék!Az nem olyan nagy kérés! :rolleyes:

Csak most még nincsen keret rá. Nyáron lesz aktuális a projekt, addigra meg el is döntöm hogy mit is szeretnék valójában, meg mire is van lehetőség.

Úgy néz ki hogy suli mellett fogok dolgozni, és lehet hogy inkább először meg kéne venni a szüleimtől valami kedvezményes áron a gépet egy év alatt részletekben, mint szétbarmolni. ;)

Link to comment
Megosztás:

A bob-os 65ezres moci szvsz már nem van meg, mert már szeptemberben voltunk ott lerabolni mindent arról a Kadettról. Mifi(merthogy igy hivják a srácot) csak a működő motorja miatt hozta be az autót, de tény hogy az előző tulaj (vagy "amőba" ahogy Wolfi mondaná) szart az olajcserére meg a hidegen nem nyomom nekire :blink:

De bizti lesz jó C20XE előbbutóbb :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

na látom nem csak én töröm a buksimat mocicserén :rolleyes:

bár nekem még távoli terv a dolog :S

kéne egy z18xe...

kivi lennék hogy a c20xe belemegy-é az orrába...

gazdaságilag totálisan hülyeség lenne, mert amennyiből belemászik a másik moci abból kapok egy GSI Corsát .....

Link to comment
Megosztás:

na látom nem csak én töröm a buksimat mocicserén :rolleyes:

bár nekem még távoli terv a dolog :S

kéne egy z18xe...

kivi lennék hogy a c20xe belemegy-é az orrába...

gazdaságilag totálisan hülyeség lenne, mert amennyiből belemászik a másik moci abból kapok egy GSI Corsát .....

Hát, B Corsát biztosan.De C-t?

Bár múltkor Soniquoe linkelt be képet asszem XE mocis C Corsáról.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.