Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

GSi tesókák míg itt kattogtok és gyártjátok az elméleteiteket, addig éjn felhívtam a jóembört.

Amit most fogok mondani előre kihangsúlyozom az én személyes véleményem!!!!!

+36 30/6778094

Hívjátok fel baszki én kurvanéni rég röhögtem ennyit!

De ez halál komoly!

Emberünk állítása szerint azé' adja L me' kell a "szharos taraktorra a pééénz" - ez full szó szerint és neki van két kadetttya amúgy is. Mellesleg a másikat is elaggya ha akarjuk.

Emberünk 1xű mint az 1x1.

Állítása szerint fájin otó és gázrugós és 5000Wos mély van benne ami szétnyom mindent!

De emellé van 1 stilusa is. Tényleg hívjátok fel, én azt hittem kandi telefon vagy mi, de nem dis iz dah real world.

Pár perc beszélgetés után (persze volt előjáték, nem akartam 1ből rámenni) tereltem a vízet a forró kása felé.

Mijjen motor van beeeeneee kérdésemre a köv választ kaptam "hát kérem szépen sport."

De mondom mitől 200 ló és itt már tudtam nem szakmai választ fogok kapni.

Emberünk sejtése szerint kálibra motor van benne, mire említettem neki a nyers valóságot hogy a képen széria moci van benne már nem tudott nyilatkozni.

Akit érdekel szombaton megtekintheti a gépet csak fel kell hivni mert nincs benne akksi.

Hehe, ez qrva jó :) Ha vége a munkaidőnek és lépett a főnök, lehet felhivjuk a srácot kihangositva. Fel kéne venni dikktafonra :D

Link to comment
Megosztás:

Vegyétek fel !!!!!! Hallani szeretném ;)

Persze én is felhívhatnám de nem vagyok egy profi speaker ;)

Hát én meg elröhögném magam, ha megnézném addig úgyse jönnénk el a haverjaimmal míg ki nincs fikázva az ürge, mert ahhoz nagyon értenek főleg 4-5 sör után.

Tavaly haverom akart venni egy astra gsi-t, elmentünk megnézni.

Eső ránézésre jól nézett ki és c20xe-s motor volt benne. Kipróbáltuk de az enyémhez képest trágyául ment, és már 2-ben 90-nél tiltott :) (enyém 115 nél csinál ileyet). Akkor átült az enyémbe és ment egy kört, és kivirült a nagy D betü az arcán. Megkérdezte, hogy lehet ez, a válaszom ennyi volt? a tied egy sz@r.

Az ára 150-el volt több mint egy jó gsi-é, ja és a klíma csövek hátul voltak a csomi tartóba amire azt mondta csak fell kell rakni. Én meg erre és ki fogja feltölteni?

A másik pedig hogy trötött volt az eleje és sima 1.4-es rugók voltak benne, na az szép volt.

A lényeg az ebben, hogy az eladásnál miért kell hazudni? Jólvan toom mindennap fel kel egy bolond és vannak nem hozzáértők, de ha olyat fog ki aki ért is hozzá egy kicsit akkor nagyon beég :D

Link to comment
Megosztás:

Ezért írtam, h én véleményem és nem szeretném ha esteleg a klub vagy nagyobb tömeg kapná érte a gellert, ha meglátja emberünk... de tényleg nem mindennapi beszélgetés volt, ezért publikáltam a fejleményeket.

Sztem az 500W-os láda adja a +Le-ket, mert a hangnyomás miatt erősebben gyorsul.

30e.é' megveszem, mondtammá' :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.