Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:D Én csak mosolygok. az elmúlt egynéhány oldalnak nem sok köze volt a gsi-hez.. még ha kötetlen is ez a topik :)

Más.. Gsi-s cartársak közül van már vkinek tapasztalata Gabi metájával kapcsolatban? Csak kiviből.. nagyon úgy érzem az lesz.. a valvó-- meta között filózok.. bár egyenlőre nagyon meta ;)

És asszem nem sokáig várok.. bár ezt a hónapot még lehet kihúzza az oil. (nem km-ek miatt, abba még férne, hanem a mennyisége, már nincs utántöltő adagom egy ideje)

Link to comment
Megosztás:

Haljatok nagyon jo kint az idö :)

rengeteg finom havacska esett

ami iszonyat jol csuszik

és nagyon élveztem mert ugye egy Opel nem Pörög jol

De egy 740i az már igen !!!

huh de hianyozni fog ez a hatsokerék :D

csak sok benzibe került de megérte

ahol lehetett keresztbe jöttem a hungarian a szentendrein stb.....

;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem túl jó a gsi-k társadalmi elismertsége.... én eddig olyan cikket nem olvastam, amiben dícsérték volna. (Ami az ő szégyenük, nem az enyém)

http://www.online.rtlklub.hu/auto/hasznalt.../?id=0510210086

Írtam ennek a taplák állatnak mert nem bírtam és vérben forogtak a szemeim.

Kiválasztottak egy olyan kocsit amin minden rossz volt és cikket írt róla a tudatlan.

Javasoltam neki ha van 1kis ideje nyugodtan jöjjön fel pl. a mote oldalára és biztos talál olyan autót

amiről megváltozik a véleménye.

Nah mind 1. Már lassan elkönyvelem,hogy mi vagyunk a "parasztok" de bekaphatja mindenki mert ha beülök a kocsiba és éjszaka elmegyek a pilisbe autózni az sokkal nagyobb feeling mint sem idegeskeni ezeken a marhákon akik ilyen cikkeket írnak.

:)

Link to comment
Megosztás:

ez csak a LETes géesiket érinti :)

"Egy 70 km/h max sebessegu utszakaszon, 250 km/h sebesseggel radarba futo autos vedobeszede a birosagon :

Tisztelt birosag, valoban lattam egy feher alapu,kor alaku tablat,amiben a 70-es szam volt,de nem volt semmilyen mertekegyseg mellette. De ahogy onok is tudjak ,az 1837 julius 4 torveny kotelezi Franciaorszagot is a metrikus mertekegyseg hasznalatara. De ugyanakkor az 1961 maj 3 - an a 65-501 szamu torveny kimondja,hogy a hosszusag mertekegysege a meter,es az ido mertekegysege a masodperc. En el sem tudom kepzelni,hogy a Belugyminiszterium nem tartja tiszteletben a Koztarsasag torvenyeit. Tehat logikus,hogy ha nincs odairva a mertekegyseg,akkor a sebesseg alapertelmezes szerint m/sec -ban ertendo. A 70 m/sec maximalis sebesseg, megfelel 252 km/h -nak. A rendorok azt mondtak,hogy 250 km/h sebessegel autoztam. Nem is vonom ketsegbe a rend oreinek pontossagat. Tehat 2 km/h sebeseggel a sebessegkorlat alatt voltam.Igy tisztelettel kerem a birosagot, hogy adjak vissza a jogositvanyomat, amit egy sajnalatos tevedes folytan vettek el a rend eber orei."

Link to comment
Megosztás:

igazán rendes vagy, köszi

de minimálisat BKV-zom (illetve mostanában rendszeresen lekésem a céges buszt, úgyhogy mégsem :))

melóhelyre háztól-házig jár a BKV, nem para, autóra most nem is igazán van szükségem

eddig se volt, de azért megint veszek :D

Link to comment
Megosztás:

De egyáltalán ki az a f..sz aki bevesz ilyet ;)

:D

van aki nem ért hozzá... ;)

olyan 2000 körül nézegettem magnumtuningékat és számolgattam, 3-5% a sportdob, 3-5% sportlégszűrő, 5-7% sportgyertya, 10% lendkerékkönnyítés...és percek alatt 80-90LE-nél jártam a c14nz-vel :P

dehát ez rég volt :)

Link to comment
Megosztás:

:D

van aki nem ért hozzá... ;)

olyan 2000 körül nézegettem magnumtuningékat és számolgattam, 3-5% a sportdob, 3-5% sportlégszűrő, 5-7% sportgyertya, 10% lendkerékkönnyítés...és percek alatt 80-90LE-nél jártam a c14nz-vel ;)

dehát ez rég volt :)

Én is számolgattam ilyeneket de aztán rájöttem mennyi igaz ebből.....

Link to comment
Megosztás:

GSi tesókák míg itt kattogtok és gyártjátok az elméleteiteket, addig éjn felhívtam a jóembört.

Amit most fogok mondani előre kihangsúlyozom az én személyes véleményem!!!!!

+36 30/6778094

Hívjátok fel baszki én kurvanéni rég röhögtem ennyit!

De ez halál komoly!

Emberünk állítása szerint azé' adja L me' kell a "szharos taraktorra a pééénz" - ez full szó szerint és neki van két kadetttya amúgy is. Mellesleg a másikat is elaggya ha akarjuk.

Emberünk 1xű mint az 1x1.

Állítása szerint fájin otó és gázrugós és 5000Wos mély van benne ami szétnyom mindent!

De emellé van 1 stilusa is. Tényleg hívjátok fel, én azt hittem kandi telefon vagy mi, de nem dis iz dah real world.

Pár perc beszélgetés után (persze volt előjáték, nem akartam 1ből rámenni) tereltem a vízet a forró kása felé.

Mijjen motor van beeeeneee kérdésemre a köv választ kaptam "hát kérem szépen sport."

De mondom mitől 200 ló és itt már tudtam nem szakmai választ fogok kapni.

Emberünk sejtése szerint kálibra motor van benne, mire említettem neki a nyers valóságot hogy a képen széria moci van benne már nem tudott nyilatkozni.

Akit érdekel szombaton megtekintheti a gépet csak fel kell hivni mert nincs benne akksi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.