Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Á Á tesókák!

Anno SXP javallatára kiszedtem mind2t jeladót... ugye 1ik megyen 2da tacho 1k meg comp... és tisztítás meg minden és azóta is jó. Jónak tünik....

Alapjárati moci már nem 1x volt beteg, de helyre lett rakva!

Az volt amire gyanakodtam, ugyanis a nagy melegen nem indulok játszásban 1x árulkodott a kis betyár, pár napja 1x 3 hengerrel indult. Ekkor lett 1 számú gyanúsított a gyújtás csak nem tudtam melyik részre... és persze a gyertya volt, most jöttünk vissza büntetőköreinkből :)

Anti most volt itt Lali meg nővérkém úgy néz ki jöv 7en ő csinálja a mocitetőm, utána fény meg riasztócsé és minden helyreáll....

Link to comment
Megosztás:

SXP érti joe gyerek tudom éjn és itt most ez a lényeg!

Mind1 majd +próbálok hosszan leirni mindent csak úgy meg gecc sok karakter+db nő inda fórum+soxor jobban átm1 a hangulata a mondanivalónak ha ilyen szavakkal véssük...

legalábbis remélem :D :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Racce átjött ma hekkelni. Azt a kis felületet megápolta le ahol mutatta magát a rozsda.

Először megdrótkeféztem, majd megkapirgálta, és lecsiszolta szépre:

19435761.jpg

Sajnos már elég mély volt a rozsda, így ez sokáig tartott.

Aztán körberagasztotta, és lekente koralkiddel. De mivel nem száradt, muszáj volt segiteni a száradást:

19435767.jpg

Miután megszáradt, lefújta mattfeketével - mégis ne bordó legyen mááá.

Sajnos ez nem lett a lexebb, mert már nagyon sötét volt: ezt még világosban picit szépiteni kell.

19435766.jpg

Leszedegedtem róla a maradék szigszalagokat, most jobb mint volt.

Még korábban lekaptam a jobb ablaktörlőt, lehoztam pincébe, befogtam satuba, és egy másik fogóval addig görbitettem, amig egyenes nem lett. Igy már talán nem karcolja az ablakot a gumitartó fém.

Lehet megkérdek egy szélvédőst, nincs-e valami bevált megoldása olcsóé a szélvédő alján lévő gumibigyó rögzitésére.

Töltöttem bele pici olajat amit még Wolfi adott, most már nincs oelmangel meg oel stand - pedig szintben volt még az olaj bőven.

Remélem nem esik a hó a héten mert most tiszta az autó :)

Link to comment
Megosztás:

Albert!Amikor ilyen szépeket irsz a paripáról,nekem mindig az a pillanat jut eszembe,amikor elöször megláttuk a gépet Wolfival! :D Ha jól emléxem még én szóltam neki hogy: "Nézd csak Wolfi,géesí vazee!" ;)

Szal,ha akkor nem bukunk rá a verdára,ma nem lenne ilyen ótód! :)

Link to comment
Megosztás:

SXP érti joe gyerek tudom éjn és itt most ez a lényeg!

Mind1 majd +próbálok hosszan leirni mindent csak úgy meg gecc sok karakter+db nő inda fórum+soxor jobban átm1 a hangulata a mondanivalónak ha ilyen szavakkal véssük...

legalábbis remélem :D :) ;)

Ehh.. én is belassúltam, mint cd olvasó karcos lemeznél.. de azért a hibajavitás müködik.. ha sokszor nehezen is.. ;)

Akkor most végülis megvan a baj? a gyertyák csinálták a melegen nem indulok játékot?

Link to comment
Megosztás:

Albert!Amikor ilyen szépeket irsz a paripáról,nekem mindig az a pillanat jut eszembe,amikor elöször megláttuk a gépet Wolfival! :D Ha jól emléxem még én szóltam neki hogy: "Nézd csak Wolfi,géesí vazee!" ;)

Szal,ha akkor nem bukunk rá a verdára,ma nem lenne ilyen ótód! :)

Vágom a sztorit, de nem 100% ez a version volt meg...

Link to comment
Megosztás:

a biznisz, mi Anti? :D

Most fogok Lalival beszélni, csak éppen szolgálatban van és ilyenkor döcögös a dolog... Elvileg ő csinázza nekem a mocitetőm, mert kicsit megnyomtam....

Szted ha Bandival fényeztetném csomtartó+mocitető+1 sárvédő+orr belül azt mennyibe vállalná be köbö?

Nem forint végösszegre gondolok, csak nagyjából...

Meg a másik kérdés!

Tört már vkinek a kartervédő füle le e?

:) de szép mondat volt!

Mert nekem igen és nem tudom érdemes e javítatni mert úgyis ott fog megest elpattani...

Link to comment
Megosztás:

a biznisz, mi Anti? :D

Most fogok Lalival beszélni, csak éppen szolgálatban van és ilyenkor döcögös a dolog... Elvileg ő csinázza nekem a mocitetőm, mert kicsit megnyomtam....

Szted ha Bandival fényeztetném csomtartó+mocitető+1 sárvédő+orr belül azt mennyibe vállalná be köbö?

Nem forint végösszegre gondolok, csak nagyjából...

Meg a másik kérdés!

Tört már vkinek a kartervédő füle le e?

:) de szép mondat volt!

Mert nekem igen és nem tudom érdemes e javítatni mert úgyis ott fog megest elpattani...

Hát talán ő ezt jobban meg tudná mondani... ;)

Úgy kalklulálj, hogy egy gsi lököst 17-ért csinál...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.