Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azért ez a jobban el van találva kicsit elfogult megállapítás... Inkább korából adódóan könnyebb és kész. Például frontális ütközéskor a bmw tulaja lesz az, aki kiszáll és azt mondja, hogy a bmw jobban el van találva. Mármint nem az ütközéssel, hanem tervezéskor.

Az lcd tv-t be kéne tiltani.

nah jah.. nem is erre gondoltam, hanem a könnyed száguldásra, gyorsulásra.. a csatt az megint más.. de azért a kor is más.. akkor nem mentek még ennyire a töréstesztekre meg stb.. (gondolom) meg nem voltak ilyen technikák..

Ha hazaértem felrakom majd a videjókat :P Laci4 annyit elfelejtettél mondani,hogy H Astra-t vezettek a TV nézők ;)

Nekem a lélegzetem is elállt 1 pillanatra :D

Ma is kéne videózni 1 picit tök jó lenne :)

323-as bömöst még szerintem meglehet fogni de egy jó állapotú 325-t tuti nem.......( E30 ) főleg száraz aszfalton.

Őszinte legyek? Kurvára nem figyeltem milyen autó ;) csak azt, hogy egyik pillanatról a másikra átjön,átvág elöttem... annyira nem volt vészes. mert azért a brembo-ferrodo dolgozott rendesen, meg volt hely jobbra, inkább az volt a baj, h jött a kis bukkanó, amit tudtam, hogy ott van, de azt még élvezni is szoktam, ahogy kicsit megdobja a kocsit.. na most majdnem satunál ez nem jött túl jól..

Az a jó, hogy ilyeneknél én nem ijedek meg.. max utána filózok el, hogy bázz.. ez esetleg közel volt... reflexből ment a dolog.. ;) ahogy Gabi mondaná, "benne van a lábamban" ;) ;)

Ezt vegyem sértésnek?

;) ;)

Link to comment
Megosztás:

EZ A MEGA LOL nekem a görcs szokott néha a lábamba lenni :)

Tegnap mondta, amikor az ABS-ről ment a diskurálás.. "nem szeretem az ABS-t, nekem a lábamban van" :D vagy vmi ilyesmit..

A troli viszont neccesebb volt, mert ott nem volt menekülési hely.. ott vagy megáll, vagy nem ;) de megállt.. és még volt vagy 5méter biztos ;)

Videókat uzsgyi.. mókás volt.. belegondoltam, hogy ha egy túrós asztmám lenne, akkor szárazon is igy kellene játszani a gázzal.. :P nyami nyami.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap mondta, amikor az ABS-ről ment a diskurálás.. "nem szeretem az ABS-t, nekem a lábamban van" :D vagy vmi ilyesmit..

A troli viszont neccesebb volt, mert ott nem volt menekülési hely.. ott vagy megáll, vagy nem ;) de megállt.. és még volt vagy 5méter biztos ;)

Videókat uzsgyi.. mókás volt.. belegondoltam, hogy ha egy túrós asztmám lenne, akkor szárazon is igy kellene játszani a gázzal.. :P nyami nyami.. ;)

Azért az jobban tapadna szerintem.Tegnap éléggé csúszkáltunk :)

Link to comment
Megosztás:

Kikanyarodtam délelőtt a Rákosira, full hideg a motor, de a visszapillantóban a lámpák egyre jobban közeledtek. Picit jobban ráléptem a gázra, de azért 2,5-nél elváltottam, és próbáltam jól félrehúzódni, mivel közben szemben épp az utsó autó ment el, utána senki.

Zsir olyan színű GSi, mint enyém ekkor kielőzött, és el mellettem ezerrel. Duplaindex, megköszönte, vagy csak köszönt mittomén. 16V matrica és dupla négyzetvégű kipuff. Lámpánál utolértem, de én jobbra ő meg tovább egyenesen. Aztán Fogarasin láttam viszont leparkolva.

Most találkoztam először nem egyhelyben álló ismeretlen GSi-vel, mióta nekem is van :D

Később ugyancsak a Fogarasin kikanyarodott mögénk egy becsövezett, telematricázott Kadett GSi. Aztán előttünk állt a Hungária sarkán, és megrúgta a gázt. Én is :) Erre ő jobban - marha mókás volt. Aztán amikor elmentünk mellette, akkor integettünk meg mutogattunk neki Racceval, hogy frankó a kocsijaeljen.gif :P ;) Röhögött ő is, meg integetett ;)

Fless ez a kocsi ;)

Link to comment
Megosztás:

Coupe cartárs azért nem írtam még árat, mert a 16os kiszemeltem tulaja azóta nem jelzett vissza!

Ha nem kapok tőle kvikk RE-t akkor stronozom, amúgy az ár megállapodás kérdése :)

Inkább help 1 kicsit gsi hekkerek!

Mi lehet annak oka, hogy kocsi pöc indul és melegen viszont semmi pénzért csak reszel.... további érdekesség, hogy 2000 felett elkezdte a puffogását mintha visszadurrogna de középdob már installed... ha tolok neki nagykövér gázt, nem megtorpan és nem is megy hanem elkezdt rángatni a moci de nagyon....

Link to comment
Megosztás:

Kikanyarodtam délelőtt a Rákosira, full hideg a motor, de a visszapillantóban a lámpák egyre jobban közeledtek. Picit jobban ráléptem a gázra, de azért 2,5-nél elváltottam, és próbáltam jól félrehúzódni, mivel közben szemben épp az utsó autó ment el, utána senki.

Zsir olyan színű GSi, mint enyém ekkor kielőzött, és el mellettem ezerrel. Duplaindex, megköszönte, vagy csak köszönt mittomén. 16V matrica és dupla négyzetvégű kipuff. Lámpánál utolértem, de én jobbra ő meg tovább egyenesen. Aztán Fogarasin láttam viszont leparkolva.

Most találkoztam először nem egyhelyben álló ismeretlen GSi-vel, mióta nekem is van :D

Később ugyancsak a Fogarasin kikanyarodott mögénk egy becsövezett, telematricázott Kadett GSi. Aztán előttünk állt a Hungária sarkán, és megrúgta a gázt. Én is :) Erre ő jobban - marha mókás volt. Aztán amikor elmentünk mellette, akkor integettünk meg mutogattunk neki Racceval, hogy frankó a kocsijaeljen.gif :P ;) Röhögött ő is, meg integetett ;)

Fless ez a kocsi ;)

Szoktak ilyenek történni....

Régebben jobbkéznél jött egy gsi kadett el akartam engedni de ő is engem, kb 5percig integettünk ,hogy mennjé mán',egymásnak mire elindultam...Hát igen OPELosok már csak ilyenek ;)

Link to comment
Megosztás:

Látod Wolfi zeket már néztem és elméletben jóóóók... Az alapjárat meg olyan 1100 körül van!

Majd a napokba összecsödítem a népeket itt körülöttem tanács jeleggel több koponya több tapasztalat alapn... nagy szégyen érne ha szervízbe kellene tolnom, mert nem tudnánk rájönni...

De a melegen beindulást nem értem az egészben ezért gondoltam h más lehet.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.