Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mert nem mert megelőzni(vagy nem akart)én meg elfordultam a kerepesire ő meg ment tovább egyenesen és direkt lassan mentem hogy elbírjam olvasni mi van ráírva.

Amúgy a polos is hülye volt nem látta be hogy hármunk közül ő a leggyengébb :) :D ;)

Azért meglepően jól ment a Fun.

BMW milyen volt e36os ?

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek létezik hogy oda vertem egy 323i BMW-t?legalább másfél autót kapot.És a hátuljára 323i volt ráírva.Nem hittem el és még most se pedig jobban is rajtolt.

Nagyon is létezik. Azzal együtt is, hogy (állítólag) sok 323i feliratú bmwben valójában 2.5-ös motor van.

Én egy baráti társaságba újként becsöppenve kétszer egymás után vertem el a társaság hangadóját a 323 feliratú 2.5ös bmwjével buli előtt.

Gyerek úgy maga alatt volt, hogy utána nem is jött velünk, elment haza. Lehetett vagy 5-7 éves a bmw. Igaz, hogy öt ajtós.

És az is igaz, hogy azóta nem hívtak buliba....

Könnyű és erős ám a gsi, csak hozzászoktunk.

Warwolf, én is tudom, hogy ugyanaz a gsi, csak nem a te hozzászólásodra reagáltam! Én Chabának reagáltam, ő pedig 16v-ről beszélt!

Link to comment
Megosztás:

De az ember nagyon meglepődött(én is)

Ha nem cseréled le az első lökhárítót GSI lökhárítóra, akkor lett volna csak meglepve :).

Amúgy szerintem nem is a súly az, ami lefogja a bmw-t, hanem hogy sokkal több környezetvédelmi cucc, előírásteljesítési kényszer van a motoron.

Link to comment
Megosztás:

Ha nem cseréled le az első lökhárítót GSI lökhárítóra, akkor lett volna csak meglepve :).

Amúgy szerintem nem is a súly az, ami lefogja a bmw-t, hanem hogy sokkal több környezetvédelmi cucc, előírásteljesítési kényszer van a motoron.

Szerinted tudják az emberek hogy mi a különbség a sima meg a gsi lökös között?Amúgy meg nem látta az elejét csak a hátulját :D ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Épp ezt beszélgettük petyával, hogy a mai 170-180 lovas gépeket, röhögve oda tudjuk verni. Valahogy jobban el van találva a GSi. no meg a súly/Le is biztos jobb.. én is vertem már el sok olyan gépet, amit el se akartam hinni.. meg a tulaja se ;) Az ilyen nagy bömöseket különösen szeretem megtréfálni ;) Hazafelé mi is ótókáztunk kicsit, de nem volt "ellenfél" viszont a margit hid budai fele nagyon taknyos volt.. még 3ban is játszanom kellett a gázzal, hogy ne tekerje el.. hmm.. ilyen lehet egy turós száraz aszfalton.. nyami-nyami..

Aztán a pesti oldalon jövök belsőben, bevallom elég tempósan.. erre hülye p..csa egyel kintebről bejön elém, vagy 20méterrel..majd át a balra a kanyarodóba, ahova én is igyekeztem.. satuztam rendesen. de pont ott volt a bukkanó is.. igy fék helyett csak a nagy rázkódást hallani. látni. Petya talán majd felteszi a vidiót.. aztán ami már nincs a videón,mikor melléértünk mit látunk.. a mellette ülövel sassolják a középen lévő lcd tv-t!! :) :D Húú de morcos lettem! (még akkor is ha én száguldoztam, ő meg csak 50-60nal mehetett..)

Link to comment
Megosztás:

Valahogy jobban el van találva a GSi. no meg a súly/Le is biztos jobb..

.. a mellette ülövel sassolják a középen lévő lcd tv-t!! :) :D

Azért ez a jobban el van találva kicsit elfogult megállapítás... ;) Inkább korából adódóan könnyebb és kész. Például frontális ütközéskor a bmw tulaja lesz az, aki kiszáll és azt mondja, hogy a bmw jobban el van találva. Mármint nem az ütközéssel, hanem tervezéskor.

Az lcd tv-t be kéne tiltani.

Link to comment
Megosztás:

Ha hazaértem felrakom majd a videjókat ;) Laci4 annyit elfelejtettél mondani,hogy H Astra-t vezettek a TV nézők ;)

Nekem a lélegzetem is elállt 1 pillanatra :D

Ma is kéne videózni 1 picit tök jó lenne :)

323-as bömöst még szerintem meglehet fogni de egy jó állapotú 325-t tuti nem.......( E30 ) főleg száraz aszfalton.

Link to comment
Megosztás:

Üdv. nektek.

újra itt lennék :D

kicsit elhanyagoltam az oldalt na meg a gsi-t :)

Vizsgaidőszakom volt...........Meg úgy volt , hogy eladom megint csak a vasat.De úgy döntöttem , hogy megmarad hobbynak!(befogom csapatni!!!)

Mostanában alig használom. 1.4 TDCI fiestánkat nyúzom.

Eddig csak az alkatrészekre meg a felújításra költöttem rengeteg pénzt és már belefáradtam.

Már kb. 7-800 eft (komolyan) tartok és mindent kicseréltem benne és a piaci ára is mozog valahol és én ennnyi pénzért nem adom oda! :P ;)

Üdv . nektek --jó újra itt.

Ui: már olyan szintre fejlesztettem magam c20xe motor hozzáértéséhez, hogy a környéken lévő hasonló új gazdás vectrák, astrák segítségemet kérik.Pedig nem szakmám de már a kisújjamban van ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

IQnak kivételesen igaza van a bmws ütközéssel kapcsolatban... lásd CsE esete bmw vs astra f....

Viszont ahogy Anti koma is mondotta a 325 sem ellenfél, hátha még hason moci 5s kasznit cipel.... és nem arról van szó h környezetvédelmi beálítások miatt vissza lenne fogva.

Link to comment
Megosztás:

Ha hazaértem felrakom majd a videjókat ;) Laci4 annyit elfelejtettél mondani,hogy H Astra-t vezettek a TV nézők ;)

Nekem a lélegzetem is elállt 1 pillanatra :D

Ma is kéne videózni 1 picit tök jó lenne :)

323-as bömöst még szerintem meglehet fogni de egy jó állapotú 325-t tuti nem.......( E30 ) főleg száraz aszfalton.

:fehérgsi voltam "anno"

Link to comment
Megosztás:

:fehérgsi voltam "anno"

de volt egy család (vlhol miskolc környékéről) akik a pici 18 éves fiuknak akarták megvenni.

Több gsi-t is megnéztek de mind amortizált volt .Én 1250 Eft tartottam akkor (tavaly szept.)lejött az egész familia (apuka , anyuka, hugi) első ránézésre bejött nekik.Se egy karc, se egy rothadás , se egy púp, kivül-belül makuláttlan.

Kezdtek volna alkudozni ,de én betartottam .A próbakörön a srác nem tudta mágát hova tenni ;) :) lakott területen kétoldalt lakások közt 160 km/h toltam neki -de lényeg az egészben ,hogy a szolgálatban lévő rendörök tudták, hogy próbaköröm van és elnézték nekem(ez nálunk már így megy :D )

Végül is rábólíntottak .tettem nekik rá friss műszakit meg egyebek.

a banktól vártam a törzskönyvet és az mire megjött (3 hét) visszaléptek.

Én kis naiv annyira "megbíztam" bennük , hogy még előleget is elfelejtettem kérni!

Azóta csak érdeklődők voltak.Komoly emberek nem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.