Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Létezne hozzá még egy + pollenszűrőtakaró?Nemhiszem.Szerintem még mindig ugyanott ázok be Albert gépe, mint régen, az üveg alól folyik be a víz.A másik lehetőség meg ugye az a műa. vájú lenne, ami az esővizet hivatott elvezetni.Vagy ilyesmi.Ha az nem illeszkedik rendesen abba a "nútba" ami az ablalktörlők alatti műa. tul képpen, akkor ott is be tud ázni.De szvsz inkább az első verzió lesz, még mindig.

Link to comment
Megosztás:

Nemnem, tényleg csúszok, meg nekem elég a híd is, az meg van bobéknál.

Azt hittem nekem írod az előzőt, atyai jellegű figyelmeztetésként :D

Amolyan fejhezkapós,előzékenység!Szerintem! ;) ;)

De akkor a jövő héten tényleg lemejek érte Hajósra.Ha még meglesz, mert az ember ígéretet kapott rá, hogy 55e.-ért elviszik szőröstül bőröstül.Ha még meglesz, akkor indul a hiénázás! :)

Meg állítólag a 7végén hoz be egy másikat is.

Link to comment
Megosztás:

Beszéltem ma EZZEL az emberrel, ha v.kinek kell még v.mi kacat a gépéhez, szvsz jutányos áron meg lehetne bótolni.Nekem pl. 15e.-t mondott a komplett hátsóhídra.Asstem a jövő héten rárepülök a témára.Aztán ápdételem a fehéren a hátsó fékkört! :)

Vele én is beszéltem azt hiszem a múlt héten és azt mondta aznap viszik az egész kasznit.

Szintén hátsó hídra pályáztam. :D (meg egyebekre)

Link to comment
Megosztás:

Létezne hozzá még egy + pollenszűrőtakaró?Nemhiszem.Szerintem még mindig ugyanott ázok be Albert gépe, mint régen, az üveg alól folyik be a víz.A másik lehetőség meg ugye az a műa. vájú lenne, ami az esővizet hivatott elvezetni.Vagy ilyesmi.Ha az nem illeszkedik rendesen abba a "nútba" ami az ablalktörlők alatti műa. tul képpen, akkor ott is be tud ázni.De szvsz inkább az első verzió lesz, még mindig.

Sztem sincs semmi extra takaró elem, csak az amit ki kell húzni. de ahogy írták is, visszarakásnál figyelni kell, hogy a vájatba menjen vissza.. meg h van-é rajta egy kis gumicsik.. nekem igen.. az tömit, ahogy bemegy a "nutba"...

Aztán még hallottam olyat, hogy vkinek az ablaktörlő tengelyénél ázott be, és pont a szűrőre csöpögött..

egyébkánt itt van néhány ilyen olyan kép. e témában is.. :)

Link to comment
Megosztás:

Vele én is beszéltem azt hiszem a múlt héten és azt mondta aznap viszik az egész kasznit.

Szintén hátsó hídra pályáztam. ;) (meg egyebekre)

Akkor szvsz nem akarja megbontani a vasat, hanem egyben akar megszabadulni tőle. :D ;) ;)

Ravasz! :P ;)

De akkor legalább mondja meg bázz, ne kamuzzon.Hátnem? :)

Link to comment
Megosztás:

Háhá laci megoldottam!

Jó tanács ha bki szivna a gyerytakivétellel akkor nem szabad szarozni különböző gyertyakulcsokkal, mert törnek. nekem 4 fáradt el mig 3 kijött, az utolsóra voltak 5letek h majd melegítem a mocit és tsai, de közben felfedeztem h már gyártanak 16mmes gyertyához is krovához fejet... beszereztem és érdekes pikkpakk kijött a gyertya ;)

Pedig most akcióóós a gyertyakulcs :) :D

Rájöttek,hogy fogyóeszköz! ;)

Krova fejet hol szerezté? mennyié? hogy is néz ki az? a sima nem túl "rövid"?

Link to comment
Megosztás:

Akkor szvsz nem akarja megbontani a vasat, hanem egyben akar megszabadulni tőle. ;) ;) :P

Ravasz! ;) ;)

De akkor legalább mondja meg bázz, ne kamuzzon.Hátnem? :)

Igen ezt mondta is, pedig én adtam volna neki közel annyit, mint amit az egészért kért (pár plusz alkatérszért még), és bőven jól járt volna. Ha tudnám hova tenni talán az egészet is elhoznám. Na mind1 messze is van, majd lesz valahonnan máshonnan hátsó hidam. :D

Link to comment
Megosztás:

Igen ezt mondta is, pedig én adtam volna neki közel annyit, mint amit az egészért kért (pár plusz alkatérszért még), és bőven jól járt volna. Ha tudnám hova tenni talán az egészet is elhoznám. Na mind1 messze is van, majd lesz valahonnan máshonnan hátsó hidam. :)

Akkor majd a jövő héten rákérdezek tőle, aztán ha nem adja, mert még mindig jönnek érte, hagyom a rákba.

Link to comment
Megosztás:

YESS Sikerült végre átiratnom az autót!!!

Negyedéves bizti díj: 16300 + 2000 az éves tagdij

Eredetvizsga: 15300

Átirás: 55000

Összesen 88600-zal lettem hírtelen rövidebb... ami csak a papir része :D

Diákhitelt eddig tartogattam.

Pollenszűrőm szépen kiszáradt, de tele van kisebb falevélmaradványokkal. Nagy részét már kiütögettem meg kifújkáltam, de a maradékhoz sűritett levegő kell szvsz. És elég durván vizes volt (átázott) nem csak rácsöpögött valahonnan egy kicsi ;)

Ótószerelő sráctól megkaptam, hogy a fékrendszert légteleniteni kéne...

Múltkor kiirta, hogy Oelmangel (olajfolyás?) de nem is folyik. Még csak nem is csepeg. Lehet nem szereti, ha csekkolom a szintet?

Megyek vissza az ágyba mert elkapott a virusos takony - remélem holnap estére meggyógyulok :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor majd a jövő héten rákérdezek tőle, aztán ha nem adja, mert még mindig jönnek érte, hagyom a rákba.

Nem akar senkit átbaszni,tényleg úgy volt hogy viszik az égészet.

Isti már mindent ki is szedett amit a csóka nem akart,az meg azóta is viszi. :)

Még annyit se nondott,hogy bazzmeg nem kell.

Útálom az ilyeneket,legutóbb én is így jártam a felnijeimmel.

Link to comment
Megosztás:

Nem akar senkit átbaszni,tényleg úgy volt hogy viszik az égészet.

Isti már mindent ki is szedett amit a csóka nem akart,az meg azóta is viszi. :)

Még annyit se nondott,hogy bazzmeg nem kell.

Útálom az ilyeneket,legutóbb én is így jártam a felnijeimmel.

Háát pedig én esk. hogy vinném a hátsó hidat, mint az őrült! ;)

Szal akkor így utólag megkövetem magam, mentségemre szóljon, hogy sok rosszpéldával taliztam már.Szal még1X sorry! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.